Skocz do zawartości
Micek85

Podanie Micek :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : MiCeK<PL>

Staż w CS-a : NS - ok. 700godz. Steam - 143godz.

Wiek : 32

Ile dziennie grasz na serwerze (link do GT z twoim nickiem) : Gram tylko na #1 :-) Zależy ile mam czasu i ile pracuję ale przeciętnie 1-3 godz. w weekendy częściej wiadomo :-)

Link do GT : https://www.gametracker.com/player/MiCeK/

Gdzie miałeś/aś adminanie miałem :-)

Gdzie masz admina : nie mam 

Dlaczego właśnie jaJak gram w Cs-a to na #1 a z racji tego, że jest mało adminów to myślę, że przydałbym się do pomocy. Już nie raz zgłaszałem różnych odpaleńców bo często jest ich bardzo dużo. Nie lubię gdy jakiś gostek psuje innym zabawę grając na haxach lub wyzywa innych graczy a w szczególności kobiety używając słów łagodnie mówiąc "nie na miejscu" więc myślę, że przydałbym się żeby utrzymywać porządeczek na jedynce i wspomóc resztę adminów. Nie raz już nagrywałem demca czy zgłaszałem adminom na pw czy na steamie takich delikwentów więc myślę, że jeśli spełniam wymagania to nie będzie żadnych problemów no i będzie mi bardzo miło, że będę wam pomagał na serwie.Jestem bardzo kulturalny, spokojny i cierpliwy i zawsze można na mnie liczyć :-) Wiele graczy i adminów mnie zna więc niech oni ocenią bo nie mi siebie samego oceniać ;-)

Kontakt :  STEAM_0:1:225719042  i oczywiście forum :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że złożyłeś to podanie ;)

Jeżeli chodzi o informacje które zawarłeś  to wszystko pokrywa się z rzeczywistością.

Gracz przede wszystkim stateczny, cierpliwy, spokojny oraz towarzyski. Z tego co widziałem to wszystkie twoje dema ktróre nagrałeś a było ich kilka są trafne a oprócz tego widać że zależy Ci na #1. Zgłaszasz odpałów nie tylko na sbx ale również mi na steam.

Wypiszemy plusiki i minusy:

+

  • Wiek +
  • Steam - wiadomo jest niewymagany ale dla mnie to świętość komunikacji +
  • Mikrofon +
  • Kultura nadzwyczajna bez nawet najmniejszego zastrzeżenia +
  • GT +
  • Posty - duuży + bo większość to i tak nagrane dema ;)

-

Nie ma żadnych może jedynie że kilku dni Ci brakuje do rejestracji na forum, ale dla mnie w twoim przypadku to jest wogóle nie istotne, taki człowiek jak ty nie będzie żadną kulą u nogi a wręcz przeciwnie uzupełnimy nasze szeregi kolejnym silnym ogniwem.

Ufam Ci jako graczowi i generalnie jak więcej ludków się wypowie na twój temat, to oczywiścię pomogę Ci  ogarnąć co i jak i wprowadzę Cię w tajniki adminowania.

Ode mnie masz wielgachne TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale też muszę być na tak :D Kolega aktywny na forum zgłasza odpalow,  demka nagrywa, wiek odpowiedni, kultura na miejscu, steam widzę że posiada więc co tu dużo pisać przyda się na jedynce więc jestem niestety na tak :D dawać go do ekipy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze, prosze wreszcie i nareszcie! Oczywiscie ze na tak jestem! A to dlatego ze:

+Zglasza odpalencow na forum i na steamie i na u@ (jak Pan Bog przykazal)

+ma steama

+ jest kulturalny, mily i mysle ze jezeli kontakt bedzie taki sam jak dotychczas to nadal bedziemy sie swietnie dogadywac

+wiek

+ gra na #1 bez wzgledu na to jaka jest aktualna ilosc osob na serwerze

Jak bedzie mial problem to ma wokol ludzi ktorzy mu pomoga. W razie czego @Micek85 mozesz smialo podbijac z jakims demkiem jak nie jestes pewien :P

Ogolne jedno wielkie TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Steam

+duzo Gra

+w porządku Koleś

+wie co to aim i wh

jestem na TAK,dlaczego nie moze spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Steam

+ Codziennie widzę go na serwerze

+ Umie rozpoznać aima od skilla.

Jestem na Wielkie TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Micuś :)

Nie będzie zaskoczeniem, że moje zdanie niczym nie będzie odbiegało od tego, co napisali Panowie. Wielkie TAK.

Michał od samego początku był bardzo miły. Zaskakuje kulturą i uprzejmością, nie tylko wobec administracji, ale także do każdego z graczy czy forumowiczów.

Nieustannie truje mi doope na steam i na GG xD hahahaa w sensie, że zgłasza odpałów i generalnie doradza się w kwestiach dot. gry, sprzętu itd. Jak mi pierdzielnie wypracowanie to jakbym miała czytać kolejną ustawę xD hahaa   <3

Nie ma nic do ukrycia więc nie napiszę więcej nic nowego, podpisuję się pod tym co napisali poprzednicy.

Przyda się kolejny admin na #1.

 

Jak wiesz w razie czego możesz standardowo liczyć na Naszą pomoc. :)

Pionteczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na GG/STEAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...