Skocz do zawartości
Olka91^

Żegnam... Olka91^

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Wszystkim !

Tak jak w temacie.... Przyszedł czas i na mnie, żeby na dobre zakończyć 'przygodę' z CS'em i Batonową kuchnią... Miałam już jakiś czas temu dać temacik, ale nie było w sumie kiedy...

Jak pewnie zauważyliście nie ma mnie już od jakiś 2 miesięcy na serwerze, a forum bywam bardzo rzadko....

Nie będę się rozpisywać czemu taka decyzja, a po co, a co, a jak itd....

Po prostu czas zająć się życiem.... CS już mnie nie kręci jak kiedyś, poza tym zabierał mi zbyt dużo czasu.. 

Spędziłam tu 2 lata, to był naprawdę fajny czas ;) Poznałam wiele przesympatycznych osób ! I mam nadzieję, że kontakt z niektórymi się utrzyma :)

 

Dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna za uśmiech, za rozmowy, za pomoc, za wsparcie, za rady !! :5870c5c86e13e_p: No i za Gównoburze też :trollface:

Nie tęsknijcie za mną xd hahaha! Może od czasu do czasu zajrzę tutaj :)

No cóż, Trzymajcie się !

Szatafaka niech będzie z Wami Mordeczki :)

PS. Nie wkręćcie się zbytnio w wirtualny świat, bo życie Wam ucieknie... ;)

@batonik lub @Honor - ściągnijcie mi uprawnienia i jeśli zasłużyłam, to liczę na Smerfowy kolor :)

 

Pjonaaaa ! :5870c5c7c2ac5_D:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa szkoda ;/ Ale na kazdego predzej czy pozniej przyjdzie taki czas, ze trzeba bedzie sie pozegnac... Trzymaj sie i powodzonka w prawdziwym zyciu. Ale szczerze mowiac jak dalas sobie rade z naszymi gownoburzami to czym cie moze takie zycie zaskoczyc ? :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj się i powodzenia :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość często stawałem przed tym dylematem, a że już jakiś czas temu przekroczyłem 4000h na steamie w CS'a, to uważam że może to już świadczyć o skrajnym i nieodpowiedzialnym uzależnieniu od "The bomb has been planted".. 

Ale też widzę że z wiekiem inaczej jakby podchodzę do samej gry, jeśli zdarzy mi się w przeciągu tygodnia urwać chociaż 3h po kolei to jest już po prostu WOW..

Wydaje mi się że obecnie bieganie po tych mapach to bardziej forma medytacji dzięki której wbijając komuś kosę w plecy albo strzelając headshota mogę na chwil kilka uciec od doczesnego życia które czasami nie pozwala odetchnąć . Ale to tylko skrawek tego, często rozmowy i relacje tworzone w trakcie gry przynoszą równie dobry efekt (Czasami nie odezwę się słowem przez 2h bo tak mam, wybaczcie;p) .

 Z rosnącą ilością godzin mam poczucie wstydu że inaczej nie zainwestowałem tego czasu (4000h =166 dni nieprzerwanej gry -.-, pół ROKU!!..(SIC!)))  , choć ta forma terapii zdaje się przynosić efekty bo odprężam się a irytacja i zmęczenie po całym dniu przekuwam w wewnętrzny spokój (niektórzy chodzą do kościoła, a ja na BS:P))

Ponadto często mam też tak że robię sobię przerwę, czasem jest ona przymusowa, związana z pracą, życiem i potrafię tydzień albo i dłużej nie pojawić się na serwerze, ale potem, ZAWSZE wracam bo cholera czuję że THIS IS IT..

Napisałem to wszystko bo dla mnie pożegnania to jakaś farsa, ludzie wracają, wszyscy ( np. wczoraj grałem z Zielokiem;)). Uważam że powinnaś, choć to wyłącznie moja opinia, zawiesić swoją współpracę, ewentualnie ograniczyć się tylko do roli miss admin na 3jce, zamiast rzucać papierami.

  Nie zależnie od tego jakie kroki podejmiesz, w którą stronę żyćko Cię poniesie, życzę Ci dobra i szczęścia w życiu (trochę to tandetne;p) oraz jeśli jednak złożysz pełne wypowiedzenie byś odwiedzała nas w wolnych chwilach. 

Twoje zdrowie!

Peace & <3

Lamie

 

By Olka91^,

Już raz odchodziłam... Tym razem decyzja jest Ostateczna... Ale myślę, że od czasu do czasu zajrzę na forum, być może kiedyś i na serwer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż takie życie i na każdego przychodzi czas żeby zająć się życiem prywatnym a wirtualny świat odstawić na bok :) Fajnie było Cie poznać, pośmiać na serwerze a także po wkurzac nie raz na forum jak i na serwie :) Trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym :) I do zobaczenia bo napewno będziesz nas odwiedzać :) Hejka :*:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajoooo :poke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...  Ale no cóż, Powodzenia  Olu !:) Do usłyszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bydymy tęsknić :( mom nadzieja że od czasu do czasu wejdziesz na forum na jakieś małe pogaduchy ;] Oby wszystko się ułożyło po Twojej myśli i by ci życie nie uciekło ;)

 

We don't say goodbye ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale jak mus to mus. Powodzenia Olka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to taki troszke smutek że odchodzisz ale jest swiatełko nadziei bo napisałas ze będziesz zaglądać :D I papatki :*

Ale mamy na całym forum wielki problem kto będzie otwierał posty z RS na nowy miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatafaka nieee :((( 

Trzymaj się Olkaaa :)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo. Ja tu jestem bodyguardem Twoim i zdecydowałem, że ostatecznie zostawić Nas nie zostawisz.

Powiem tak. Też nie powinienem grać, wracać tu z moimi problemami a wracam. Wiadomo każdy ma etap, że grać się nie chce. Ale to mija :) Więc ja się z Tobą nie żegnam bo kontakt zamierzam utrzymywać. Muszę ogarnąć fb tylko :p

Także odpocznij trochę i zapraszamy znowu. :p

 

Twój osobisty bodyguard :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę szkoda że odchodzisz. Mimo że nie mieliśmy super kontaktu tylko czasem coś tam na sbx pisaliśmy, albo z @Kapibarem się śmieszkowało to jednak trudno będzie wyobrazić sobie to forum  bez Ciebie. Zawsze wesoła i śmieszkowa taki dobry duch tego forum. Ale z drugiej strony jeśli jest to decyzja która pozytywnie wpłynie na Twoje życie prywatne i ma w czymś pomóc to nie będę się smucił nawet :D. Powodzenia, trzymaj się cieplutko ^^

latest?cb=20140108163011

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdego kiedyś pora :( ale no cóż każdy kiedyś musi odpocząć. Przez te 2 lata napracowałaś się tutaj za co Dzięki :)  Trzymaj się cieplutko i powodzonka w życiu :kiss:. I tak będziesz zaglądać bo bez tej gówno burzy którą się tu nie raz uprawia jest nudno :newpolitician: ( Jak Ja raz na 2 Dni jestem, lecz i tak tego nikt chyba nie zauważa :huh::dry:... a dobra bo o nic nie truję tyłka :jupi:

Do zobaczenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olu może do trzech razy sztuka:D życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym, nie żegnam co najwyżej do zobaczenia kiedyś tam na Forum;) a kto wie może na serwerze;) narapapa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj się Olka :) Powodzenia w życiu :*

Pionteczka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj się laska. Super się grało o gadało. Odwiedź nas czasem i powodzenia w życiu. Płaczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda szatefako, dzięki za to co włożyłaś od siebie na serwerach i forum. Wszyscy mają nadzieję, że prędzej czy później wrócisz i zasilisz szeregi H-E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie wiem ino, czy to, co się zaczyna jest warte tego, co się skończyło... 

Wszyscy jesteśmy pewni, że do forum się wraca, ale jesteśmy też pewni jednego: to forum bez Oli już nigdy nie będzie takie samo ;(

@batonik rób coś, bo najlepsiejsi ludzie makafaka odchodzą .. :( @Olka91^ Mogłabyś chociaż być facetem. Serio. Zwaliłaś misję. zepsułaś. Facetowi bym dał w nos za to, że odchodzi i robi mi „smutno”, Tobie mogę najwyżej życzyć powodzenia, ale to już wiesz sama, że Ci życzę.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj się młoda i powodzenia ! Do zobaczenia na Serwerze kiedyś i na forum zapewne niebawem ! We lofff U <3 ahahahaha Szatafaka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( szkoda, no ale tak jak piszesz życie trzeba poukładać bo nawet nie zauważysz jak ucieknie między palcami. Powodzenia i do zobaczenia. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...