Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kufa szkoda ;/ Ale na kazdego predzej czy pozniej przyjdzie taki czas, ze trzeba bedzie sie pozegnac... Trzymaj sie i powodzonka w prawdziwym zyciu. Ale szczerze mowiac jak dalas sobie rade z naszymi gownoburzami to czym cie moze takie zycie zaskoczyc ? :trollface:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cóż takie życie i na każdego przychodzi czas żeby zająć się życiem prywatnym a wirtualny świat odstawić na bok :) Fajnie było Cie poznać, pośmiać na serwerze a także po wkurzac nie raz na forum jak i na serwie :) Trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym :) I do zobaczenia bo napewno będziesz nas odwiedzać :) Hejka :*:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bydymy tęsknić :( mom nadzieja że od czasu do czasu wejdziesz na forum na jakieś małe pogaduchy ;] Oby wszystko się ułożyło po Twojej myśli i by ci życie nie uciekło ;)

We don't say goodbye ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to taki troszke smutek że odchodzisz ale jest swiatełko nadziei bo napisałas ze będziesz zaglądać :D I papatki :*

Ale mamy na całym forum wielki problem kto będzie otwierał posty z RS na nowy miesiąc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Halo halo. Ja tu jestem bodyguardem Twoim i zdecydowałem, że ostatecznie zostawić Nas nie zostawisz.

Powiem tak. Też nie powinienem grać, wracać tu z moimi problemami a wracam. Wiadomo każdy ma etap, że grać się nie chce. Ale to mija :) Więc ja się z Tobą nie żegnam bo kontakt zamierzam utrzymywać. Muszę ogarnąć fb tylko :p

Także odpocznij trochę i zapraszamy znowu. :p

Twój osobisty bodyguard :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę szkoda że odchodzisz. Mimo że nie mieliśmy super kontaktu tylko czasem coś tam na sbx pisaliśmy, albo z @Kapibarem się śmieszkowało to jednak trudno będzie wyobrazić sobie to forum  bez Ciebie. Zawsze wesoła i śmieszkowa taki dobry duch tego forum. Ale z drugiej strony jeśli jest to decyzja która pozytywnie wpłynie na Twoje życie prywatne i ma w czymś pomóc to nie będę się smucił nawet :D. Powodzenia, trzymaj się cieplutko ^^

latest?cb=20140108163011

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na każdego kiedyś pora :( ale no cóż każdy kiedyś musi odpocząć. Przez te 2 lata napracowałaś się tutaj za co Dzięki :)  Trzymaj się cieplutko i powodzonka w życiu :kiss:. I tak będziesz zaglądać bo bez tej gówno burzy którą się tu nie raz uprawia jest nudno :newpolitician: ( Jak Ja raz na 2 Dni jestem, lecz i tak tego nikt chyba nie zauważa :huh::dry:... a dobra bo o nic nie truję tyłka :jupi:

Do zobaczenia :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie wiem ino, czy to, co się zaczyna jest warte tego, co się skończyło... 

Wszyscy jesteśmy pewni, że do forum się wraca, ale jesteśmy też pewni jednego: to forum bez Oli już nigdy nie będzie takie samo ;(

@batonik rób coś, bo najlepsiejsi ludzie makafaka odchodzą .. :( @Olka91^ Mogłabyś chociaż być facetem. Serio. Zwaliłaś misję. zepsułaś. Facetowi bym dał w nos za to, że odchodzi i robi mi „smutno”, Tobie mogę najwyżej życzyć powodzenia, ale to już wiesz sama, że Ci życzę.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta