Skocz do zawartości
GOOD PLAYER

[Rozpatrzone] kjemon rup salto

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:kjemon rup salto 
Serwer:
3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP [22-09]|
Data:18.11.17r
Adres ip (amx_ip):VALVE_0:0:1696013312  93.175.83.203  
Demo/screeny:http://www35.zippyshare.com/v/dy9cNFIb/file.html
Opis sytuacji: Był dust jakiś tam nagrywałem demka ponieważ inaczej tam już nie będę grał ale to nie o to tu chodzi zszedłem na dół to tunelu leży smoke nic nie widać nagle dostaję za tego smoke pełną porcję pocisków jak z fullauto do tego w głowę akcja jest na sam koniec demka nie wiem czy gość miał wh czy tak jak zawsze sobie podpowiadali ale to jest już wkurzające jeśli oni nie potrafią przyjąć do zrozumienia że są dla mnie botami to już nie moja wina. MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ TO ZOBACZY NIE Z TEGO SERWA BO TO JUŻ KPINA CO ONI TAM ROBIĄ TERAZ BĘDĘ ZAWSZE NAGRYWAŁ DEMKA I WRZUCAŁ TU MOŻE TO COŚ ZMIENI. :/ PS. ADMIN BYŁ NA SERWIE I NIC. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY JEST W REGULAMINIE SERWA COŚ O TYM ŻE NIE MOŻNA PISAĆ DUŻYMI LITERAMI ????? JEŚLI NIE TO PO CO ADMIN MNIE BANUJE ??? ZA PISANIE TYLKO DUŻYMI ??? WEŹCIE WY ICH OGARNIJCIE NA TYM SERWIE BO TAM SIĘ GRAĆ NIE DA NORMALNIE  :/ 

By Kapibar,

Ale nie spamuj posta pod postem ;)

By CZK,

http://home-edition.eu/topic/15-regulamin-forum/ II. pkt 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj regulamin a wtedy pogadamy i to ty się ogarnij bo przeginasz z tego co widzę. I nie wolno pisać dużymi literami na forum. Za krótko za nami jesteś i za mało wiesz tyle Ci tylko powiem. I nie pisz post pod postem bo na zbierasz za chwilę od modka +1 także weź to pod uwagę co Ci napisałem. Zglosiles gracza to czekaj cierpliwie aż admini oglądnąć i ocenia demko co nagrales. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam ogładałem i co z tego nic bo nagrywałeś siebie a nie gościa kjemon rup salto,po drugie to nie jest podpowiadanie mógł dostać info które możesz dać jeżeli cię zabiją masz na to 5 sekund albo miał farta że cię trafił albo miał wh tylko że tego nie widać bo nagrywałeś siebie ,a po trzecie wyłania się twoje słownictwo na demku za które już nie raz byłeś ukarany i tu powinieneś dostać BANA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: GooD^^pLaY3R 
|||Twoje IP: 94.254.151.145 
|||Steam: VALVE_0:0:700847343 
|||Admin banujący: NeO.XD 
|||Powód: Aktywny 
|||Data bana: 19.11.2017 - 10:12:51 
|||Zbanowany na: 1 tydzien 
|||Pozostało czasu do końca: 6 dni, 23 godzin, 59 minut i 54 sekund 
|||Koniec bana: 26.11.2017 - 10:12:51 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]-------------------------------- 

JAKI KURWA AKTYWNY BAN PEDALY PIERDOLONE          

PIERDOLONE CIOTY WKURWIACIE MNIE JUZ SZMATY JEBANE 

 

BO JAKAŚ PIZDA ZMIENIŁA NAZWĘ CHUJ MNIE TO OBCHODZI BAN MA BYĆ ZDJĘTY  

TY JESTEŚ PIZDO JEBANA ŚMIESZNA JA GRAM TAM W CHUJ CZASU GRAŁEM TEŻ WCZEŚNIEJ. NIBY JAK GRAM KRÓTKO TO CIEKAWE JAK SIE NABIŁA TOPKA ŻE BYŁEM 6 JUZ ŻAL PIZDY SCISKA ŻE GRAĆ KURWY JEBANE NIE POTRAFICIE  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu dostales bana ode mnie przez strone za brak kultury http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=98239

A ze wszedles na aktywnym banie wiec dostales znowu bana i zwazaj na slowa bo za chwile Ci wlepie na miesiac i nie pograsz sobie dzieciaku . Mama Cie nauczyla takiej kultury do innych ? Czy do Mamy tez tak mowisz i tutaj tez juz musisz wszystkich wyzywac ? zal mi Cie gosciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu to nie ten dział jeżeli chodzi ci o skarge i sie wyrażaj bo zostanie ci dołożone więcej niż tydzień.Wczoraj dostałeś bana od >SiWy< na tydzienhttp://bany.home-edition.eu/ban_list.php a dzisiaj weszłeś na aktywnym więc co masz za problem bo nie wiem ogarnij się i odpocznij dotego jeszcze dzisiaj zdążyłeś sie wyrazić na serwerze,także uważaj sobie bo i na forum też znowu dostaniesz a następny ban to bedzie perm 

20171119101218_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good player brawo pokazałeś całą swoja klasę i kulturę.... To tylko gra wiec trzeba mieć dystans  .........  Ale za ten brak szacunku który okazujesz zarówno na serwerze jak i  powyżej w postach,   wnioskuje by wydłużyć Ci bana  na co-najmniej trzy  miesiące, a nawet zastanowił bym  się nad permem bo to już nie pierwszy raz. To ty psujesz opinie o serwerach bo uznajesz się za pępek świata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GOOD PLAYER za to jak się zachowujesz na serverze i jak obrażasz innych graczy i mnie , zrobię wszystko żebyś dostał jak najdłuższego bana dziękuje....

Administracja i inni gracze są spk , ale widać że coś ci się pomieszało w główce... :)

good.png

Good player.png

xd.png

xddd.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...