Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować turniej graczy 5-5 i dotyczyłby on wszystkich graczy grających na  serwerach  będących na serwerowni. Nagrodami zająłbym się osobiście, tylko chodzi o to czy byłoby grono zainteresowanych. Serwer specjalnie wykupiłbym pod ten turniej, myślę że z pomocą administracji dałoby radę coś takiego zrobić, jeśli chodzi o głębszy opis (nagród, systemu grania, osób, ilość drużyn ) napiszę szczegółowo w kolejnym poście jeśli gracze oraz administracja wyrazi chęci do zorganizowania takiego turnieju. Czekam za wypowiedziami na ten temat, z poważaniem E0pl0 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To dopiero Twój 1 post i już chcesz robić turniej. Nikt nie zdążył Cie poznać i raczej turnieju nie zorganizujesz, bo nawet stali bywalcy forum i serwerów mieli z tym duży problem. Ale postawa godna naśladowania. Życzę powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz właśnie pierwszy post, i chce jakoś zacząć na tym forum, i jeśli gracze wyrażą chęci i administracja pomoże to nie widzę problemu aby zorganizować ten turniej :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym tam pyknal, ale tak jak napisano na gorze: z organizacja zawsze jest problem :) Juz nawet nie chodzi o serwer czy nagrody ale o samych graczy. Po prostu kazdy ma szkole,zajecia czy prace, wiec ustalic godzine takich spotkan to bedzie problem. A jeszcze jak mowisz 5v5 no to juz w ogole kosmos :D Ale ja tam otwarty na propozycje jestem ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja też coś od siebie dodam powiem tak też kiedyś dawno założyłem temat żeby zorganizować turniej 5vs5 a później 1vs1 i to mi niestety nie wypaliło wiem co mówie do tego trzeba dużo czasu... 

Ale turnieja 5vs5 albo 1vs1 to już mogę grać :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi to w ogóle nie przeszkadza że chłopak chce zabłysnąć i zorganizowac coś takiego żeby sobie zrobić przyjacielska rywalizacje. Zresztą śledzenie forum i ogarnianie jego postępów to będzie spoko rzecz. Zamiast w sobotę o 20 jakaś jedną iść na balety można pyknać ze znajomymi. Powiem tak; będę obserwowal narazie, bo spróbować nie zaszkodzi. Jak będziesz to próbował zrealizować do końca to super, szacun, ale jak będziesz miał to co właśnie zadeklarowales głęboko w poważaniu to już nie będziesz moim kolegą 😁 Ja się na to pisze i chce brać udział. Zresztą nieważne kto to zrobi ważna zabawa, chyba że chcesz sobie reklamę kosztem naszej serwerowni zrobić a to źle 😁😁😁 Chlopok liczy tylko na ludzi wiec dawać nawet serwer nam wykupi 😁😁😁

@d!vide jestem z tobą w drużynie 😁

@>SiWy< @KaSiA boty tez mogą brać udział hahaha 😁😁😁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta