Skocz do zawartości
Gość

Propozycja forumowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemka.

Mam taką propozycję która tyczy się forum. Otóż jak wiemy nie można pisać posta pod swoim postem. No ale powiedzmy jest sobie temat zakopany i mam tam ostatni post ale jakieś newsy dotyczące się tego tematu pojawiły, coś chcę w nim poruszyć czy go zwyczajnie odkopać. No ale problem jest taki że tam jest mój post jako ostatni i tutaj moja propozycja którą widziałem na innym forum.

Po prostu mam ostatniego posta w jakimś temacie. W tym temacie pisze nowego posta i automatycznie zostaje on doklejony do ostatniego posta z napisem ,,WIADMOŚĆ DOKLEJONA". I wtedy temat zostaje podbity, post się nie nabija bo ta opcja tylko edytuje i dokleja do starego posta nowego.

Wiem że bedą głosy ,,przecież jakby ktoś chciał się wypowiedzieć to sobie odkopie", ale uważam że to rozwiązanie sprawi że wilk będzie syty i owca cała.

Piszcie co myślicie :).

I tutaj lekko odbije od tematu bo na telefonie forum mi się straaasznie tnie, inne nic się nie tną a tutaj przez tel ledwo posty mogę przeglądać więc może też dałoby się to załatwić? ^^

 

By >SiWy<,

Wyjasnione :) Zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mozesz teraz podbic temat i kazdy bedzie to widzial na forum i nie bedziesz musial pisac posta pod postem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@>SiWy< tak? Kiedyś zrobiłem edycję posta i nie podbiło mi tego :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris bo musisz na samej gorze nad tematem kliknac podbij temat i wtedy bedzie git :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@>SiWy< to usuń to bo nie wiedziałem że takie coś istnieje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...