Skocz do zawartości
JaNcZo_wiN

[Rozpatrzone] BunnyHopMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: BunnyHopMaster
Serwer: 4
Data: 17-12-2017
Adres ip (amx_ip):  VALVE_0:0:243518473  89.231.64.154  Nonsteam 
Demo/screeny: http://www115.zippyshare.com/v/6YLDgF3r/file.html
Opis sytuacji: autobennyhop , wyjaśnijcie czy można używać czy nie , bo jak można a juz ktoś mi z "góry" napisał , kiedyś z pół roku temu, że jak nie ma zakazu w regulaminie to nie ma kary , jak tak to sam sobie zainstaluje , szybciej będę raszował . 

By >SiWy<,

Zbanowany. Zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie nie ma też zakazu korzystania z czitów. Skrypt na bunnyhop'a to najzwyklejszy wspomagacz. Na zawodach jest zabroniony, to czemu miałby być dozwolony na serwerach? Nie ma jedynie ustalonego wymiaru kary za tego rodzaju pomoc, chyba że traktować to jak speedhacka, bo szybciej się przemieszczamy. Jednak to temat do przemyślenia. A człowieka z dema po prostu uświadomić, że skrypt jest zabroniony i że jak będzie z niego korzystał to zostanie ukarany i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Złoty no i dobrze , że to napisałeś , dla mnie jest to zwykły czit który pomaga szybciej ustawić się na miejscówce , prosty przykład nie będę hltv pokazywał idę z kosą za typem z respa ct na b , ja dochodzę do trupa a gościu na autobannyhopie już jest dawno przyczajony w trupie i zbiera fragi. Nie wiem czy sens jest jakiś uświadamiać typów bo jak?? przecież świadomie to zainstalował , speddhackiem nikt nikogo nie uświadamia , ja kiedyś dałem perma za to i pokazywałem jednemu z góry "demo" i screnny i musiałem dać ub bo mi nakazano. Co z tego , że ktoś będzie upominał z adminów jak gościu wyjeżdza z tekstem , ale tego nie ma w regulaminie i nie możesz mnie za to zbanować .Sam byłem świadkiem z dwa razy takiej rozmowy , czasem jest tak , że dwóch lata z abh i żaden admin nic z tym nie robi bo co ma zrobić ?. Może zmieńcie coś w i określcie kary za to. Na innych sieciach za skrypt ABH jest traktowany jako czit , wspomagacz  i dają permy z automatu za to może wy powinniście tak samo to wprowadzić i sprawa by się wyjaśniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Złoty wiesz na zawodach to i palenie scrolla jest zakazane a i tak każdy go na publicznych serwerach używa :p po prostu regulamin/taryfikator banów wymaga sprecyzowania :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...