Skocz do zawartości
Kapibar

Arrivederci Roma...

Rekomendowane odpowiedzi

Ten moment właściwie i tak się zbliżał. Przyszło mi pożegnać się ostatecznie z HE. Jak niektórzy już wiedzą, komp jeden mi odmówił posłuszeństwa, zaraz po nim zastępczy laptop, a w związku z rosnącymi wydatkami nie ma w najbliższej przyszłości szans na nowy, więc nawet z wami nie spotkam się na serwerach, a przynajmniej nie za szybko... z kolei na forum również coraz mniej czasu, początek zajęć na aplikacji tuż tuż, praktyki, obecnie poszukiwania stałej pracy, za dużo tego wszystkiego...

Kadra administracji HE jest spora, więc jestem pewien, że brak jednego moderatora nie zachwieje Batonem ;) @Honor, @Złoty lub @batonik na wasze ręce składam funkcję modka ;)

Mógłbym coś dodać, kilka gorzkich słów, o nieakceptowanych przeze mnie zmianach wspomnianych już w AR i ekspresowych awansach, ale już wypowiedziałem moje zdanie, każdy je zna, również i one w niewielkim stopniu wpłynęły na pewno na moją decyzję, która i tak się zbliżała.

Miałem to szczęście, że prawie przez cały czas mojej obecności na batonie nie było do czego się przyczepić, zostawiam sporą grupę kolegów i koleżanek, z którymi łączy mnie wiele przeboconych godzin na serwerach, spędzonych na rozmowach na forum, poznałem świetnych ludzi, z którymi kontakt na pewno się nie urwie ;) Nie będę nikogo tu wymieniał, bo po prostu zbyt wiele osób by na to zasługiwało, a w zasadzie o wszystkich was pisałem poniekąd wspominając stare chwile w temacie skojarzeń z graczami i ładniej niczego na pewno już nie ujmę ;) 

Dziękuję za wspólnie spędzone wiele godzin, gdy uda mi się uzyskać jakiś sprzęt, to na pewno jeszcze postaram się raz na jakiś czas przynajmniej wpaść na serwer, by wam pokazać, jak się boci ?

Elo! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No Elo na fb i tak Cię będę wkurzal wiec specjalnie tego nie przeżywam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów H-E traci świetną osobę... Eh.

Wykonałeś tutaj Mój JJ kawał dobrej roboty i za to wielki szacun !  :)

Nie będę się bardziej rozpisywać, bo wiesz co myślę ;)

P.S. W smerfowym będzie Ci do twarzy :)))

Pjona Czarujący ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się kumpel, elo :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że odchodzisz :P ale kiedyś trzeba :) 

Trzymaj się narka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapiiiiiii cholerko! Moje zdanie na ten temat znasz.

Kawał dobrej roboty wykonałeś i na prawdę będzie Ciebie tutaj brakować. 

W kontakcie i tak pozostajemy!

Za to więcej świnek mi będziesz wysyłać :D 

Buśśśśśśka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie i do zobaczenie bo wrocisz napewno :D
Siemano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj szkoda.. :mellow: 3maj się :smile:  i powodzenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj sie składaj PC i w wolnych chwilach  ładuj głowy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w życiu i jak sobie wszystko ogarniesz to wpadaj do nas.

Pozdro Cry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema i wroc jeszcze do nas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Były momenty zgrzytów ale koniec końców Cie lubiłem :D Wracaj szybko! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odchodzisz ziomeczku,ale ważne że mamy kontakt na fb :) 3maj się i szerokości :) Niech się wiedzie ! Wracaj szybko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara gwardia się sypie:( 

Powodzenia!:) i czekamy na powrót :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Kapibar

Rozumiem zaistniałą sytuację jak i brak możliwości na dalszą współpracę. Życie stawia nas w sytuacjach w których naprawdę ciężko jest wszystko pogodzić.

Nie mogę jednak przyjąć że jak się dorobisz i wreszcie wrócisz z kompem to czasem wpadniesz "pobocić"..

Nie zgadzam się. Widzisz, pewnie zjadało to lwią część Twojego czasu, ale jednak uważam że jak sytuacja wróci do normy Ty również powinieneś wrócić do sprawowania funkcji administratora, bycia adminem jak i częścią społeczności H-E (choć dla mnie i tak #3 rządzi:P). Rozumiem że nie będziesz mógł być jak do tej pory na każde zawołanie, nie musisz, to jak w tych słowach jakiejś lichej piosenki, "po prostu bądź"^^

Nie lubię chwalić ludzi,  uważam jednak że naprawdę zasługujesz na podziękowania i to że świetnie oraz poważnie ogarniałeś cały ten zwariowany harmider. Ani razu chyba nie spotkałem się z Twoją niekompetencją (oprócz tego jak osądziłeś mnie od cziterów:PP), ponadto podchodziłeś do każdego tematu z osobna tak by ludzie czuli że jesteś tu dla nich, a robiłeś to wszystko pro bono. Szacun,Szacuken, Szacun na Dzielni;))

Co do Twojego powrotu do pełnionych dotychczas funkcji. Na początku Marca rzucam obecnie wykonywaną przeze mnie pracę, zmieniam miasto i ogólnie wywrócę swoje życie do góry nogami przez co też pewnie na miesiąc a może dłużej będę musiał podziękować za współpracę, nie mniej jednak zrobię wszystko co w mojej mocy by tu wrócić bo jest naprawdę do czego i kogo.

Ogarnij kuwetę swojego życia i czekamy na powrót.

Nie próbuj nawet ludzi rozczarować bo mam jeszcze 3 miesiące żeby Cię znaleźć mój Ty "sąsiedzie" i przekonać do powrotu^^

Goodluck!

Peace & <3

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się, do zobaczenia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mom nadzieja że wkrótce wrócisz jak wszystko się ułoży i poskładosz kompa ;) Tschuss :5870c5d084903_D-Kopia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bober ! :D Trzymaj się ciepło ! Jeszcze się zobaczymy !! :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...