Skocz do zawartości
Kapibar

Arrivederci Roma...

Rekomendowane odpowiedzi

I znów H-E traci świetną osobę... Eh.

Wykonałeś tutaj Mój JJ kawał dobrej roboty i za to wielki szacun !  :)

Nie będę się bardziej rozpisywać, bo wiesz co myślę ;)

P.S. W smerfowym będzie Ci do twarzy :)))

Pjona Czarujący ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kapiiiiiii cholerko! Moje zdanie na ten temat znasz.

Kawał dobrej roboty wykonałeś i na prawdę będzie Ciebie tutaj brakować. 

W kontakcie i tak pozostajemy!

Za to więcej świnek mi będziesz wysyłać :D 

Buśśśśśśka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kapibar

Rozumiem zaistniałą sytuację jak i brak możliwości na dalszą współpracę. Życie stawia nas w sytuacjach w których naprawdę ciężko jest wszystko pogodzić.

Nie mogę jednak przyjąć że jak się dorobisz i wreszcie wrócisz z kompem to czasem wpadniesz "pobocić"..

Nie zgadzam się. Widzisz, pewnie zjadało to lwią część Twojego czasu, ale jednak uważam że jak sytuacja wróci do normy Ty również powinieneś wrócić do sprawowania funkcji administratora, bycia adminem jak i częścią społeczności H-E (choć dla mnie i tak #3 rządzi:P). Rozumiem że nie będziesz mógł być jak do tej pory na każde zawołanie, nie musisz, to jak w tych słowach jakiejś lichej piosenki, "po prostu bądź"^^

Nie lubię chwalić ludzi,  uważam jednak że naprawdę zasługujesz na podziękowania i to że świetnie oraz poważnie ogarniałeś cały ten zwariowany harmider. Ani razu chyba nie spotkałem się z Twoją niekompetencją (oprócz tego jak osądziłeś mnie od cziterów:PP), ponadto podchodziłeś do każdego tematu z osobna tak by ludzie czuli że jesteś tu dla nich, a robiłeś to wszystko pro bono. Szacun,Szacuken, Szacun na Dzielni;))

Co do Twojego powrotu do pełnionych dotychczas funkcji. Na początku Marca rzucam obecnie wykonywaną przeze mnie pracę, zmieniam miasto i ogólnie wywrócę swoje życie do góry nogami przez co też pewnie na miesiąc a może dłużej będę musiał podziękować za współpracę, nie mniej jednak zrobię wszystko co w mojej mocy by tu wrócić bo jest naprawdę do czego i kogo.

Ogarnij kuwetę swojego życia i czekamy na powrót.

Nie próbuj nawet ludzi rozczarować bo mam jeszcze 3 miesiące żeby Cię znaleźć mój Ty "sąsiedzie" i przekonać do powrotu^^

Goodluck!

Peace & <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi