Skocz do zawartości
Me_Gusta

Współpraca przy stronce...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję (1-2) osoby do redagowania stronki www.mr-sadistic.com

jest to stronka z „osobliwymi” memami i nie tylko...

W zależności od rozwijania się projektu (czyli jak będzie jakakolwiek kasa z tego? ) napewno jakoś się dogadamy

Mam jeszcze kilka projektów, ale to już na kiedy indziej ? 

wymagany podstawowy angielski 

Zainteresowanych proszę o kontakt w komentarzu lub/i na priv

 

pozdro

Me_Gusta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Me_Gusta
      Siemanko
      Witam nowych jak i starych forumowiczów.
      Szukam ludzi do współpracy którzy mają pojęcie w sprawach tworzenia stron www czy też portali internetowych...
      Co nie którzy z Was znają mnie z niecodziennych pomysłów i ten dzisiejszy też jest niezbyt codzienny.
      Co chce zrobić?
      Hmmm długa historia... Wykupiłem duży serwer/hosting i kilka domen na których moim zdaniem dało by się zarobić, ale ciągły brak czasu i ja jako jedyny ostatni samuraj ( kilka osób się wykruszyło ) nie daje rady ogarniać wszystkiego.
      Poszukuję ludzi odpowiedzialnych które potrafią przynajmniej ogarnąć podstawowe sprawy webowe, potrafią projektować/ modyfikować strony webowe, mają dużo wolnego czasu, zapału i chęci aby uczestniczyć w czymś co mogło by przynieść zarobek.
       
      Jestem otwarty na wszelkie propozycje i możliwości kandydatów. 
      Jeżeli są chętni proszę o kontakt na PW lub/i pod tym postem 
      Wtedy postaram się wytłumaczyć wszystko na temat zarobków jak i roli potencjalnego "współpracownika"
      Nie wymagam wkładu własnego w kwestii pieniędzy. Nigdy nie bede tego wymagał.
      Liczy się Twoja dobra wola i chęć 
      Pozdro
      Me_Gusta
       
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...