Skocz do zawartości
d!vide

Recenzent?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Jako, iz ostatnio zarzucano temu forum za mala aktywnosc, postanowilem, ze stworze cos swojego, co bede prowadzil moze nieregularnie ale tak czesto jak tylko znajde czas. O co chodzi? O obiektywna ocene gier, tych bardziej jak i tych mniej znanych. Od razu uprzedzam, ze z racji tego ze forum jest Ceesowe to odpuszczam sobie zarowno 1.6 jak i GO (kazdy ma pewnie swoja opinie, kazdy ta gre widzi troche inaczej). Mysle, tez ze chociaz niewielka część z was ma ochotę odpocząć chwile od plantowania paki i zagrac sobie w cos innego. Piszcie co sadzicie o pomysle, z chcecia zabiore sie za cos takiego, pytanie tylko czy bedzie jakiekolwiek grono odbiorcow? Jezeli bedzie jakas grupka osob, zainteresowana moimi wypocinami to z checia zabiore sie do roboty, jednak jezeli nikogo to nie bedzie obchodzic to wtedy moja praca bedzie bezsensowna. Wiec jeszcze raz zapytam co sadzicie o pomysle? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O jasne, super pomysł bo akurat nie wiem w co mam grać :D. Mam nadzieję że każdy będzie mógł tutaj też swoje recenzje wrzucać jeśli będzie miał ochotę napisać :D. Propsuje i będę czytał Twoje wypociny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz to gierki na ps4 , ps3 :P , to się łapie , co do kompa to ja , gram tylko 1.6 i czasem z musu w csgo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN PS3 i PS4 nie mam niestety jako ze teraz na codzien w akademiku mieszkam xD ale pewnie wiele gier ktore bede recenzowal bedzie zarowno na PC-ty jak i na PS-y, w razie czego zawsze bede pisal przy grach czy jest na tylko na PC czy takze na PS-y :)

@Sevral pierwsza recenzja wpadnie jutro bo mam juz przygotowane materialy, ssy i wszystko co jest mi potrzebne :D na koniec recenzji bedziecie mogli mi dawac jakies propozycje gierek, zagram w nie i nabazgram ,,pare" slow na ich temat :P Moze nawet zrobie sobie liste gier, ktore  zasugerujecie mi w komentarzach :D Poki co zobaczymy jak jutrzejszy material sie przyjmie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje jak najbardziej ;) 

Kiedyś kozaczyłem w Duke Nuke MP Single Player, w Quake, COD aż do MW3, NFS , Mario Bros, Alien Shooter, i wiele wiele innych na pewno się dogadamy, będę bardzo obiektywny w ocenie. Masz plusika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ma być to czekam na "blogorecenzje" pierwszej trylogii AC i odłamkowych części. Trzymam kciuki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochotę to recenzuj, chętnie poczytam :) Dodam nawet do obserwowanych, a jak będzie z tego niezła zawartość to zrobię osobny dział pt. recenzje, żeby było jeszcze łatwiej obserwować. Jedno ale. Twoje recenzje nie będą obiektywne ;) Będą subiektywne, bo każdy ma swój gust i przypadku oceniania gier, filmów, książki czy muzyki zawsze będziesz się kierował właśnie swoim gustem :) Chyba, że recenzja będzie polegała na tym, że napiszesz: mechanika gry dobra, grafika niezła, mało bugów itd. bez wnikania w fabułę, ścieżkę dźwiękową itd. No to wtedy może być obiektywna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...