Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o wprowadzeniu czegoś takiego jak voteban? Dlaczego? W późnych godzinach zdarzają sie cziterzy, a adminów brak... Dla tych którzy nie wiedzą co to takiego - GRACZE mają możliwość zbanowania osoby czitującej lub utrudniającej nadmiernie grę poprzez głosowanie, bez udziału admina, co wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie, bo jedynie jakiego czitera rozpoznacie bez ESP to ewidentnego AIM'a no i kolesia co strzela po ścianach jak kataryna, ale jak się zdarzy trudniejsza sytuacja? Po drugie  ktoś komuś się nie spodoba to odrazu będzie "/voteban" i człowieka nie ma, a to nie będzie fair play. Po trzecie od Tego są demka i forum z działem przeznaczonym na takowe zgłoszenia, więc demka i na pewno rozpoznamy czitera lub kogoś kto gra nieuczciwie. I tu nie chodzi tylko o #4 tylko o całość. Wyobraża  sobie ktoś ten motyw, bo ja na przykład nie :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może nie ma za duzo do powiedzenia ale jestem na NIE tak jak napisał wyżej Cezary. Posypią się Votebany niesłuszne, to bardziej niż pewne nie ma co sie oszukiwać. 

-Demka kręcić (sam nie kręcę #hipokryzja)

- ` (konsola) amx_ip kopiować i na forum podawać: najlepiej z godziną serwerem i mapką co by któryś z Adminów po hltv mógł dojść i dojechać delikwenta

pomogłem czy nie- nie wiem po prostu wyrażam swoją opinię jako użytkownik Forum.

MaciE3k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma takiej opcji żeby to zostało dodane. Macie po pierwsze możliwość wykazania się i nagrania dema (są również konkursy świąteczne w tym kierunku - polecam), dodatkowo klepiesz amx_ip i wysyłasz na SBX a na pewno odzew będzie po krótkiej chwili. Często jest tak że ludzie piszą na u@ żeby zbanować skillowego gracza, zrobimy tym samym dając władze dzieciakom niepotrzebny syf, chaos, i nieład, i będzie mnóstwo niesłusznych banów. Na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Voteban już kiedyś był wgrany na 1# ( jak dobrze pamiętam ) i było nie za fajnie ciągle banowali graczy skilowych nieraz nawet admina próbowali jak coś komuś nie pasowało np odpowiedź na czacie to już robili votebana, potem nawet był temat żeby takich cwaniaczków banować ale w końcu plugin został usunięty  i niech tak zostanie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta