Skocz do zawartości
Gość

#27 Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

gcB8W4m.png

Kto jest Twoim autorytetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor - nieeeee zbyt kobiecy

@Sevral- też nie zbyt .......cieplutki

@Złoty- też nie to 

@batonik- zbyt leniwy

@Stracony - taki laluś , zbyt ładniutki 

nie wiem kogo mieć za autorytet , zostaje mi @Te-Tris człowiek który , nie zna się na muzyce którą słucha , nie zna się na grach w które gra, nie zna się na demkach które ocenia , ale i tak próbuje , nie łamie się tym , że cisne mu ile wlezie na steam ,a on dalej ryje nosem niczym świnka w chlewiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN zawsze mnie wkurza i wyzywa na serwie ale dobry ziomuś z niego i zawsze pisze do mnie na steam i mnie denerwuje ale dzięki niemu jestem tutaj z wami jeszcze :D I do tego jeszcze mi mówi że na odpale latam po Pb :D haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że w sensie tu, na sieci? A to nie mam. W zasadzie z natury każdy kto się zna na czymś lepiej ode mnie jest dla mnie autorytetem, bo zwyczajnie mogę się od takich uczyć :jupi:

Napewno zdecydowana większość szanuje, a co do żółtych i czerwonych poprostu ich zdanie respektuje. Zabawa zabawą, ale kiedy przychodzi do konkretów to pełen oficjal. No tak już mam IksDe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj jeszcze nie trafiłem na kogoś kto byłby mi autorytetem, osobą która mi imponuje na każdym kroku i którą chciałbym być i na której mógłbym się wzorować, może jest to trudne do osiągnięcia a może po prostu za mało się znamy.

Co do życia i świata poza H-E już jakiś czas temu zrozumiałem że kimś takim jest mój staruszek. Facet ma swoje problemy, swoje niedoskonałości (kto ich nie ma??) ale zawsze był gdy go potrzebowałem, zawsze był gdy uważałem że sam sobie poradzę a on i tak oferował mi swój czas. W życiu nie pamiętam bym spotkał się z jego strony z niesprawiedliwością wobec mnie, a jeśli coś nie do końca trafiało do mnie to wiedziałem że on też ma swoje niepodważalne racje. Za dzieciaka rozbudził we mnie pasję do sportów, w dorosłym życiu pokazywał nie raz jak być mężczyzną.

Nigdy nie widziałem by stracił nad sobą panowanie, nie pamiętam też by kiedykolwiek narzekał, a na wszystko co osiągnął sam ciężko zapracował nie krzywdząc przy tym innych.

Mam nadzieje że jeśli dorobię się potomka, to on będzie  tak patrzył na mnie jak ja na mojego ojca.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmm myślę że moje rodzeństwo i mama to takie autorytety. Nie było łatwo, często były spore problemy na różnych płaszczyznach ale każdy sobie poradził z tym. Chociaż patrząc z dystansem na to myślę że wiele osób nie wytrzymałoby psychicznie a oni poradzili sobie i wyrośli na rozsądnych ludzi, założyli rodzinę więc myślę że to jest dla mnie wzorem żeby mimo przeciwności losu nie dać się pociągnąć na dno i widząc ich wiem że nie ma sytuacji bez wyjścia. A mama dlatego że potrafiła nas wychować i poradzić sobie z tym wszystkim co się działo wokół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...