Skocz do zawartości
Ur3K

[Rozpatrzone] Karol 94

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Karol 94

Serwer: #2


Data: 28.12.2017


Adres ip (amx_ip): [IP] 12: 'Karol 94' (TERRORIST)   -- 188.146.162.103:30612 [VALVE_0:0:1798043408]


Demo/screeny: http://290674.hltv2.pukawka.pl/hltv-1712282144-de_nuke-1514493840-1514495040.zip


Opis sytuacji: wh

 

 

Nie mam czasu teraz tego rozpisać ale widać, że fajnie wcelowany wychodzi i modeluje..

 

 

@ref

 

@REF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak moze @OWSIANY pszenny @Bienio albo @Góral by sie zainteresowali demkiem a nie ja z Janczem i Screenem bedziemy wszystko ograniac bo nie potrzeba nam GA tylko dla koloru na forum i przywilei na serwie .

Edit. No to ok @Bienio ja tez powiem ze FFA nie moja brozka i sie nie bede wypowiadal . GA jest od wszystkich serwerow tak mi sie wydaje
@Sevral tak sie mi wlasnie tez wydawalo Wujku :D

By SSS,

Spokój jeden z drugim bo na karnego jeżyka posadzę :D Obaj jesteście GA i nie ma podziału na serwery sprawdzamy wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj siwy tez ogarniam zerknij w zgłoszenia nim kogoś wywołasz do tablicy to po pierwsze . PB to nie moja brożka  nigdy nie lubiłem tam grać wiec moja ocena może nie być zbyt dobra tym bardziej iż tam jest inna fizyka gry jak dobrze pamiętam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sam to zrobie XD

 

4:20 - Modelowanko? (do typa w ciemni sprawdzałem na free-looku i tak to wygląda) ;v

4:58 - Zanim zobaczył spadochron wcelował sie jakby wiedział, że idzie akurat przeciwnik

7:15 - Jak nigdy nie patrzał na respa tak teraz sprawdził...

12:20 - Skąd wiedział, że typek przebiegł za kontener (Spalony w luj)

12:38 - Modelowanko? Spogląda prosto na typa przez ściane zamiast tam skąd może mu wyjść

 

Według mnie spalony, gra strasznie powoli ale wie gdzie i kiedy.

(* Nie dokończyłem bo znowu musze spadać :5870c5c6e9aa3_(:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4:20 - normalna akcja na słuch , wiedział gdzie są przeciwnicy bo ciaglę biegaja.

4:58- widział spadochron.............to normalne , że się tam wcelował

7:15-cofał się na respa , prawdopodobnie zobaczyć czy nie ma afk , nie ma tam modelowania , poprostu zobaczył goscia akf i go zabił

12:20-co w tym dziwnego ?? wcelował się z skąd kulki lecą...........

13:00- czysto

zamykam bo nie ma chętnych do ogladania , jak ktoś chce z GA sie wypowiedzieć otwórz temat i rozpisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...