Skocz do zawartości
I3uUu

Zmiana w dropie ?

Rekomendowane odpowiedzi

@E0pl0 Chyba znowu zjadłeś tłustego szczura ^^

Co do dropow ze skrzynek, ostatniej nocy chlopaczyna otworzył 4y skrzynki, wszystkie puste, wiec nie uważam zeby bylo tak banalnie. Choc juz widać ze więcej ich wypada, ale nie sądzę żeby od razu zrobiło się banalnie. A co do skrzynki za fragi to nie wiem czy niestety mod pozwala na takie ustawienie. Nie jest to jednak złe rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lamie aby jednego, no ale wypowiedziałem się na temat szczerze co sądzę, a czy to komuś odpowiada czy nie to nie obchodzi mnie to za bardzo, po prostu nawijam jak jest a nie nawijam makaronu na uszy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to moja subiektywna opinia choć inni gracze zdają się to też zauważać, jakby nam zdecydowanie mniej kluczy teraz wpadało.

Wcześniej potrafiłem trafić kilka w ciągu jednej mapy, teraz jak się trafi jeden na 30m to jest cud..

@batonik zbóju, zmieniałeś coś? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie skrzynki powinny trafiać do osób losowych tak jak jest teraz z tym, że dana osoba " szczęściarz " dostaje tylko jedna skrzynkę. Bo są sytuacje gdzie 1 osoba dostaje dwie skrzynki na mapę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem skrzynki losowo powinny wpadać tak jak jest teraz. Co do kluczy to faktycznie słabo coś je się zbiera. 

W dodatku mnie zazwyczaj skrzynki i tak omijają szerokim łukiem a jak już jest to pusta :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

vipki pipki takie jak my, nie maja już dropu kluczy, trzeba było więcej płakać , że macie dużo aż za dużo kluczy , @batonik sie wkurzył i zakręcił kurek z kluczami teraz swoje skrzynki będziecie oupeningować do wakacji  hyhyhyhyhyhy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to wgl jak gram na #4 to mam takiego pecha czy nie wiem co ale wgl jeszcze żadnej skrzynki nie dostałem od resetu. A klucze to też masakra 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi