Skocz do zawartości
I3uUu

Zmiana w dropie ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam .

Moja propozycja to pomysl na drop skrzynek .

Dlaczego ?

Jak kazdy wie drop skinow z skrzynek jest tragiczny, 70% serwera skarzy sie i denerwuje sie na to z czym wpadłem na pomysl aby wprowadzic drop skrzynek  za zabojstwa cos w podobie jak drop kluczy .

I tu nie chodzi o to aby miec wiecej skinow czy cos NIE NIE . Chodzi o to ze wlasnie jest masakra z dropem skinow z skrzynek czesto 1 skin na 5-8 case otwartych albo wcale . I drop skrzynek  z zabojstw bylo by dobrym rozwiazaniem aby to jakos uregulować .

Nie chodzi aby skrzynki dropiły jak szalone ! Poprostu drop taki sam jak drop kluczy :D

Mysle ze fajny pomysł:D Wiem znajda sie tu tacy co z krytykują to :D Ale prosze o dobre przemyslenie co i jak to ma dzialac i jaki cel tego ma byc :D

Widzialem wiele serwerow z takim dropem i nie oznacza to ze ktos ma wiecej skinow czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już jest taka bieda z tym dropem, to widziałbym jednak zwiększenie % wypadających skinów w skrzynkach. Na pewno nie może być tak, że zdobycie skina będzie łatwe i powiedzmy po miesiącu połowa albo i więcej stałych bywalców będzie miała komplet skinów. Tak samo, serwer musi na siebie jakoś zarabiać, bo skiny można kupić. Jeśli będzie łatwiej je zdobyć to mniej osób skusi się na kupno. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzieeeeee cierpliwości nawet chyba jeszcze tydzień nie minął od resetu a wy się już skarżycie że skrzynki nie dropiom. Cierpliwości trochę. Bo co mieli by powiedzieć Ci słabsi gracze którzy tak często nie zabijają jak Ci lepsi? Troszkę cierpliwości :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki pomysł , żeby za wykonane misje wypadały skrzynki z lepszym dropem skinów taki na 80 procent , żeby było duże prawdopodobieństwo , że się trafi skin ak47/m4.

Nie zmienia faktu to , że drop jest biedny,  otwarłem  13 skrzynek jeden skin.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by faktycznie zwiększyć szanse na wylosowanie skina ze skrzyni. A co do tych nagród za misje, to wydaje mi się, że powinny być o wiele większe, albo niech ze skrzyń ma nawet 100% dropa. Niektóre misje robi się tygodniami, a pod koniec dostajemy kluczyk. No trochę niefajnie :p 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie drop wynosi 25% wiec co 4 skrzynka powinna posiadać skin, jednak wiadomo jak to jest możesz trafić 8 pustych skrzynek a możesz trafić 8 pełnych wszystko zależy od farta, co do zwiększenia drop'u ze skrzynek za misje ( jeśli takowe by były ) jest raczej nie możliwe :P z bardzo prostej przyczyny drop jest określony dla wszystkich skrzynek zarówno na kontach Free, VIP czy SVIP , 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drop jest ten sam od 3 sezonow, czyli w sumie od jakiś 2 lat. Jak to w życiu 25% trafisz większość albo w ogóle. Zwiększymy drop to zaraz każdy będzie miał wszystkie skiny, a tu chodzi właśnie o to aby był cel gry, aby po 1 tygodniu nie stracić chęci do gry, bo już wszystko mam. Wiadomo skiny to jedynie dodatek, nie każdy na to patrzy, czy ma je wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zmniejszcie drop skinów do 20%, ale zwiększcie dropienie skrzynek z 35% na 50%, będzie o wiele ciekawiej i będzie na co klucze wydawać w końcu, bo nawet nikt handlować nie che za nie, a zbieranie po 150 jest nudzące już

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wytłumaczcie mi jedno. Serwer ma 1 tydzień, a każdy chciałbym miec dobry drop i w ciągu 1 miesiąca wszystkie skiny, to wtedy restarty skinów musiałyby być co 3 miesiące, bez sensu. Aktualnie jak ktoś wydropi skina no to jest to zadowolenie, a jak zwiększymy drop to już będzie normą i w ciągu 2 miesięcy wiekszość stałych graczy będzie miałą wszystkie skiny. Restarty skinów i tak są bardzo rzadko, więc nie będzie płaczu, że po co grać i ew. wydawać pieniądze skoro restart za 3 miesiące, albo, że tak łatwo wypadają skiny.

zmniejszcie drop skinów do 20%, ale zwiększcie dropienie skrzynek z 35% na 50%, będzie o wiele ciekawiej i będzie na co klucze wydawać w końcu, bo nawet nikt handlować nie che za nie, a zbieranie po 150 jest nudzące już

W sumie można byłoby zwiększyć drop skrzynek, bez zmniejszenia dropu skinów, bo zawsze to więcej kluczy zostaję niż skrzynek, a o skrzynkę ciężej niż o klucz.

Oto w sumie też chodzi, że jeżeli chcesz zdobyć szybciej skinów to kup vipa/svipa(który ma o ~10 procent większe szanse), jeżeli nie to graj normalnie i zdobywaj. Chodzi o same dodatki, bo przecież model skina to jedynie dodatek, co innego jakby mod nie był zbalansowany i wpływałoby to na moc w grze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka jest prawda, każdy chce miec eq w przeciągu tygodnia dwóch przez co gra się znudzi. Nie ukrywajmy ludzie grają aby coś fajnego wydropić.

tak jak Maciej napisał zawsze jest więcej kluczy niż skrzynek, to prawda widzę po swoim eq. Mamy ile?, tydzień serwera po resecie, cos takiego a moje eq juz jest w duzym stopniu zapełnione (fakt 52 i pół godziny od resetu to duzo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten drop jest jakiś magiczny.. (Nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa..)

Wczoraj grałem ok 3h, wylosowałem i wymieniłem się na 7 czy 8 (mogło być i 10..) właśnie skrzynek, wszystkie puste..

Ogólnie jeśli drop się nie zmienił to sądzę że z kilkoma innymi graczami jesteśmy znienawidzeni przez świat. Potrafiłem do tej pory w przeciągu tygodnia "wydropić" ok 20 skrzynek i też nic nie wylosować, generalnie dzięki temu że mam vipka i za hsy wpada sporo kluczy, mogę sobie pozwolić na wymiany na interesujące skiny czyli budowanie imponującej kolekcji^^ 
Niemniej jednak, kilkukrotnie śmiałem się z innymi adminami/graczami że to jakiś dramat, otwieramy po 15 czy 20 skrzynek i może z racji przyzwyczajenia nie płaczemy już że nawet z tak długich ciągów nic nie wypada..

Uważam że zwiększenie dropu skrzynek pod koniec mapy albo przestawienie by było o 10% większe prawdopodobieństwo uzyskania skina ze skrzynki mogło by bardzo uprzyjemnić rozrywkę. (sam jestem za 2gą opcją!)

Ponadto gdy kolekcja rośnie coraz częściej pojawia się komunikat że już masz tego skina więc NIC nie dostaniesz, przez co wydropienie ostatniego awp zajęło mi ze 3 miesiące bo się nikt nie chciał wymienić..^^

Jakiekolwiek inne rozwiązania pozwolą na dużo szybsze uzyskanie skinów a to też nie jest za dobre ..

Reasumując, pragnę by coś się jednak zmieniło bo obecne rozwiązanie nie zachwyca

Peace & <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najpierw się ucieszyłem, bardzo.. 
Potem sobie uświadomiłem że jutro Sylwester a potem na tydzień wyjeżdżam.. 
Jak to boli..
Natomiast ludziom się będzie żyło dostatniej a to ważne;)

\\\EDIT\\\

Więc grałem do 2iej rano żeby coś dropło, oczywiście nic takiego nie miało miejsca.

Finalnie jednak dano mi deal, 2 klucze za nóż. Zacząłem od razu podejrzewać że to jakaś lipa, przerosło to jednak moje najgorsze oczekiwania:D

ale będę z nim grał póki co..;)

20171231013935_1.jpg

Edytowane przez Lamie
no co za zdobycz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogólnie fajnym pomysłem wydaje mi się było by aby najlepszy gracz na mapie dostawał skrzynkę, aby jeden najlepszy na całą mapę, bo skoro nie ma tych medali to chociaż skrzynka to była by dla niego nagroda, co na to administracja ? @batonik zwiększenie % o 10 to za dużo, wtedy praktycznie co druga skrzynka będzie skin, to nie będzie sensu po 3-4 tygodniach jak ja gram z 3-4 h na serwerze dziennie to eq pełne będę miał... Myślę że jakbyś podwyższył o 5 % to by było git wtedy to było by 40% chyba okej myślę, a ludzie grają na serwerze 2 dni a chcieli by nie wiadomo co... Ja jak zaczynałem u Was grać to swój pierwszy skin wydropiłem po 4 dniach.... Jeśli drop i skiny będą łatwe do zdobycia stracą na swojej wartości,  serwer straci swój urok z wymagającego serwera, (z serwera hard) będzie easy, skiny będą się często powtarzały i szybko gracz który poświęca serwerowi tak jak ja 3-4 h po 3 tygodniach będzie miał wszystkie skiny... Podoba mi się to w tym serwerze że szybko chiterzy są łapani i banowi, i właśnie to że jest trudny drop, i zobacz mimo takiego trudnego dropu ludzie grają, serwer przez cały dzień nie schodzi poniżej 15-20 graczy na serwer... A "młodzi" gracze tej serwerowni, chcieliby wszystko od razu i łatwe, i to oni najbardziej mają z tym problem że trzeba troszkę przysiedzieć, żeby coś zdobyć, ale to właśnie jest urok serwera ( 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|RESTART!23.12|BaToN POLAND|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP [22-09]| ) i sądzę że nie tylko mi ale wielu graczy by się ze mną zgodziło. Jestem za tym aby była nagroda dla najlepszego gracza na serwerze, a nagrodą by była gwarantowana skrzynia, pomyślałbyś o tym ? Myślę że wyczerpałem temat cały, z poważaniem pozdrawiam i Życzę wszystkim Wszsytkiego co najlepsze na ten nowy rok żeby był lepszy niż ten, i oczywiście Niezapomnianego sylwestra trzymka Pany i Panie <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi