Skocz do zawartości
Odpalony Jurek ;>

[Rozpatrzone] Dejzo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... robota jest co by nie było lekko :D @JaNcZo_wiN@OWSIANY pszenny@Bienio@d!vide@>SiWy<@Góral

Nick podejrzanego: Dejzo
Serwer:#2
Data: 29.12.2017
Adres ip (amx_ip):
VALVE_0:0:1600608254   77.91.1.56 http://www.home-edition.eu/psychostaty/2/player.php?id=3651
Demo/screeny: http://290674.hltv2.pukawka.pl/hltv-1712292258-de_westwood-1514584680-1514586000.zip
Opis sytuacji: wh

gdzieś tak w 18:00 minucie zgłaszałem go Barankowi ale to już był koniec mapy, a na kolejnej podejrzany się nie pojawił więc rozpisuję hltv :P

1:45 - czysty przypadek lub prefire... w tej sytuacji można to interpretować tak i tak więc powiedzmy, że tego się nie czepiam ale zwraca to moją uwagę bo po oddaniu strzału przez przeciwnika, on idealnie wyczekał na moment aby zdjąć gościa. Tak jak pisałem.. można to interpretować na dwa sposoby więc tego się nie czepiam.
2:02 - coś tam słychać, że ktoś lata ale tam wiele osób biegało więc był chaos, a on zaczął walić na pewniaka w górne wejście
6:04 - no można uznać za przypadek aczkolwiek on tam wpadł i chwilkę poczekał i nagle wychyla się i strzela idealnie w model
7:25 - na pewniaka wali i wygląda jak wycelowany w model
7:36 - a ta akcja?? Tam był model gracza i nicku Wolf o ile się nie mylę
9:04 - Oczywiście było słychać walenie kulek więc wiadomo, że ktoś tam był ale to wygląda na pewny strzał tylko skąd wiedział, że tam jest dwóch?
12:44 - na zwolnieniu widać prefire
13:40 - skan albo odruch... nie mam esp więc nie mogę stwierdzić, czy gapił się w model
15:38 - akcja dynamiczna w newralgicznym punkcie, a on kolejny raz strzela w idealnym momencie
17:43 - jak nigdy tam nie strzelał, tak tym razem bardzo celnie w konkretną część stodoły strzelił
18:06 - zdecydowanie może być normalna akcja natomiast prefire w 18:09 już mi się nie podoba ponieważ odczekał odpowiednią długość czasu i strzelił niemal w idealnym momencie
18:50 - no to już całkiem...
19:04 - kolejna akcja
19:14 - prefire ale też można uznać za mega cudowny zbieg okoliczności, że tam ktoś był

 

Na pewno nie dam się nabrać na te jego sprawdzanie miejscówek :P Wg mnie to tylko zmyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...