Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: bobslej
Staż w cs'a: 3-4 lata
Ile dziennie grasz na serwerze (link): https://www.gametracker.com/player/bobslej/31.186.83.207:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: tu i na innym serwie 
Gdzie masz admina: nigdzie
Dlaczego właśnie ja: jest mało adminów na #2 a jest dużo odpałów
Kontakt: gg steam pw

@Sevral teraz będę mógł płacić za psc ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głosowanie na serwery które zrobił no ok plus aktywność na serwie plus,  ale nie zmienia faktu to ze miał admina kilka dni na 3 i nie wypalilo,  dla mnie za młody na administratora,  na pb jest trochę inaczej niż na innych serwerach jeżeli chodzi o ocenianie odpalow. Wiec narazie nie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To i ja muszę się wypowiedzieć. Ja nie idę w melo to od rana do wieczora praktycznie siedzę na PB. Jest @BARANEK :D ogarnia tam dużo bo go namowilem do powrotu. A co do twojej kandydatury to jestem na nie miałeś u nas admina może trzy czy cztery dni i podziekowales za admina. A na PB trzeba mieć troszkę praktyki żeby zostać adminem bo to nie jest zwykle FFA. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak Jajeczny piszę, na pb jest trochę inny system oceniania odpaleńców. Przejrzałem Twoją zawartość, do maja nie znalazłem żadnej wypowiedzi w skardze czy zgłoszenia podejrzanego. Tak więc nie wiem czy potrafisz trafnie rozpoznać wh. Na razie jestem neutralny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nooo to przyszła kolej na mnie :D nie bede dużo pisał słabo Cię znam tylko tyle co z serwa :) kuleczki tooo inny świat co prawda od czasu do czasu zgłosisz mi odpała (nie zawsze trafnego) ale jednak. Tak jak napisał @>SiWy< jaaa też jak mam czas to caly dzień ogarniam. Tutaj jest dużo innaczej niż na normalnym FFA nabierzesz doświadczenia na kuleczkach i wtedy próbuj :) ja osobiście jestem na nie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie to jestem raczej na nie ze względu że kolega w tym roku też starał się o admina i pisał że ma 15 lat i teraz znów pisze o admina i teraz ma 16 ? a sumie po jego głosie to bym nie powiedział że przechodzi mutacje...

Jestem na NIE 

-kłamstwo

-Mutacja głosu...

PS : w każdym momencie może zmienić wiek z tam tych podaniach na admina ile ma lat...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.