Skocz do zawartości
E0pl0

Może teraz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: E0pl0
Staż w cs'a: Gram w cs'a od 2010 roku czyli 7 z dwiema przerwami po 2 miesiące jak z dziewczyną byłem tak to cały czas grałem 
Ile dziennie grasz na serwerze: Na serwerze spędzam od 4-6 godzin nawet nie raz dłużej jeśli mam dzień wolny od pracy to jest to nawet 8 godzin, nie raz zdarza się że jest nawet 10-11 co widać na game trackerze, właśnie o to link do niego https://www.gametracker.com/player/E0pl0/31.186.83.188:27081/ nie grałem teraz w tym tygodniu przez dwa dni ponieważ byłem chory, lecz spokojnie już nadrabiam 
Gdzie miałeś/aś admina: Admina miałem na serwerowni cs-armagedon, cs-rozpierdolnik również na serwerowni rozpierdolnik byłem JH@ ( Junior Head adminem ) , ( obie serwerownie upadły bo roku i półtora ) oraz przez okres 3 miesięcy na cs-wakacje niestety musiałem zrezygnować ponieważ sprawy miłosne z dziewczyną jak wyżej pisałem że miałem przerwę od cs'a
Gdzie masz admina: nigdzie nie posiadam admina
Dlaczego właśnie ja: Myślę że byłbym dobrym adminem ponieważ mam już pewne doświadczenie w byciu nim, znam się na amx_modmeu ( Ci którzy nie wiedzą co to jest, są to komendy admina, tłumaczę to dla zwykłych graczy nie do adminów żeby nie było później głupich docinków lub jakiś niemiłych sugestii ) Nie widziałem, ani jak teraz gram nie widzę gracza który poświęca więcej czasu temu serwerowi niż ja, gram o każdych porach dnia zarówno w czasie południa i  po południa jak i bardzo wczesnym rankiem oraz w nocy, kiedy to już admini nie są dostępni, i nie mają jak ukarać odpalonego gracza. Praktycznie gdy nie ma admina na serwerze od razu informuję na czacie forum (czatbox ) że admin jest proszony gdy serwerze pojawi się gracz z cheatem, praktycznie użytkownicy serwera #3 piszą mi abym poszedł po admina  bo jest odpalony gościu.Po prostu jestem cały czas dostępny na forum i już się przyzwyaczili że chwila moment i zgłaszam gracza. Składałem podanie jakiś czas temu zostało ono odrzucone praktycznie natychmiast, nie spełniało ono wymogów jak i to że nie dałem się jeszcze wystarczająco poznać.. Również w tamtym podaniu padły rzeczy które muszę poprawić i nadrobić jeśli chciałbym zostać adminem... Między innymi "język" na serwerze, poprawiłem go widzę to ja sam, widzą to również inni gracze z serwera, myślę że i nawet administracja to zauważyła. Myślę również że się przydam jako admin ponieważ mam dobry kontakt z graczami z serwera przez to że tak długo przesiaduje na tym serwerze, poznaje się pewne osoby, myślę że gracze mi ufają na tyle abym został adminem, lecz to wszystko zależy od Was droga administracjo, lecz jeśli uważacie że niestety nie przydam wam się to cóż wielka szkoda...Najwyżej spróbuję za jakiś czas jeśli to podanie was nie przekonuje. Ale myślę że jestem osobą której warto dać tą szansę na pewno Was nie zawiodę, wręcz przeciwnie pomogę się rozwijać serwerowi i serwerowni, jak i będę karał wszystkim graczy  grających nie zgodnie z regulaminem obowiązującym na serwerze lub używają jakiś "wspomagaczy" gry.Jestem osobą która bardzo poważnie podchodzi do sowich obowiązków oraz zadań które napotkam na swojej drodzę, jestem także skrupulany oraz sprawiedliwym człowiekiem. Myślę że jeśli mi nie ufacie na tyle abym dostał admina na nwm okres miesiąca, dwóch, półroku, jeśli już by była taka opcja dajcie mi szansę na tydzień max dwa jeśli się nie sprawdzę,zawiodę Was albo zrobię coś nie tak, sam osobiście zrezygnuje z admina, jeśli uznacie że po tym okresie próbnym się nie nadaje również to zrozumiem. Może to banalna rzecz ale bardzo oczywista moja ortografia jest na takim poziomie że nie muszę sięgać do słownika żeby poprawni napisać wyraz lub zdanie, ale nie którzy gracze jak i admini mają z tym problem.  Wszelkie braki w postach nadrobię na bieżąco, mam zamiar przysiedzieć teraz przy tym i pokazać że jak ktoś chce to potrafi.Z poważaniem E0pl0 życzę wam Wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok oraz tego aby rok który się zbliża był lepszy od tego który właśnie przemija. Liczę na szybkie rozpatrzenie tego podania. A bo bym zapomniał jeśli chodzi o składkę nie ma problemu najmniejszego, a co do steama nie posiadam, ale jeśli będzie to rzecz przez którą skreślicie to podanie to zakupię steama praktycznie po tym jak dostanę wiadomość że jest to jedyna przeszkoda. Jeszcze Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. <3
Kontakt: jestem dostępny cały czas na forum  email: m4a1pe0l@gmial.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra to ja wypowiem się jako pierwszy 
Aktywność na Serwerze +
Aktywność na Forum + 
Zgłasza odpały + 
Kultura +/- 
Wiek +
Demka -
Jestem za tym żeby dać ci szanse, zobaczymy co na to inni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuwa jaka litania ja nie mogę :D 

Dobra teraz na serio po co pisałeś drugie podanie? Mogłeś napisać do modka albo opiekuna żeby otworzył wcześniejsze. 

Po 2 jakoś nie widzę żadnych demek żebyś nagrał od tamtego czasu co skladales podanie. Podobno byłeś adminem to ponagrywaj demka bo napewno umiesz a wtedy zobaczymy. 

Po 3 na #3 nie brakuje adminów jak narazie i do tego jesteśmy my GA 

Tak więc niestety jestem na Nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@>SiWy< no własnie nigdzie nie było tamtego mojego pierwszego podania, więc napisałem nowe, a co do litania to wyjaśnić wszystko od podstaw chciałem, a co do demek biorę się do roboty i będę działał :) 

By Te-Tris,

Nie piszemy w swoim podaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek ok

aktywność na forum ok

brak steam nie

brak demek , rozpisywania, zgłaszania 

Wstaw chociaż 5 demek i je rozpisz wtedy zmienię zdanie.

Jestem na razie na NIE.

@Lamie mordo ja nie hejtuje , ale jakieś wymogi muszą być ja na początku musiałem chyba 20 demek wstawić by była mowa by mi temat otworzyli z podaniem o admina i tak dostałem go na 1 miesiąc na próbę, teraz wszystko na skróty jest jechane ,chcesz mieć adminów na jakimś poziomie ?? niech się pierw wykażą i pokażą co umieją robić , zaufasz gościowi co nie wstawił i nie ocenił demka ?? bo od podania cisza , nie widziałem by coś wstawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam trochę mieszane uczucia.

Grasz dużo, generalnie zachowujesz się w porządku, ponadto rzeczywiście coraz rzadziej trzeba Cię upominać o zachowanie kultury.

Nie widziałem żeby dochodziło między Tobą a innymi graczami do jakichś utarczek, podawałeś mi też kilka razy odpały na u@ więc to się chwali.

Martwi mnie niemniej jednak Twój po prochowy zryw ku lepszemu jutru. Innymi słowy, obawiam się że to słomiany zapał.

Jest jeszcze jedno, w wielu miejscach i wielu grach miałem admina. Zazwyczaj staram się być bardzo wyrozumiały dla graczy którzy nie ogarniają reguł gry, zwracam im uwagę na y@ dużymi literami, przyslapuje żeby się ruszyli, a nie raz od Ciebie (tak mi się wydaje) słyszałem banuj go bo nie gra wg. zasad itp, ogólnie nawet tych najsłabszych graczy trzeba szanować bo oni też tworzą ten server.

Nie zawsze trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem, ale posiadanie zasadniczej wyrozumiałości dla głupoty, bądź braku doświadczenia jest tu bardzo wskazane.

Nie wiem czy masz to w sobie, życzę Ci tego jak i wymagam tego od Ciebie.

Nie odpisuj w swoim temacie.

Ja jestem na TAK ale byłbym za okresem próbnym tak byśmy mogli zobaczyć jak się będziesz sprawował.

Aaa i nie hejtujcie go za brak steama, w swoim wypracowaniu napisał, będzie admin kupi steama, myślę że można mu tu  zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek +

Skoro zgłasza czity to +

Miałeś bana za kulturę więc tutaj +/-

Na forum aktywny +

Brak steama to nie problem dla mnie bo  sam go nie miałem jak adminowałem ^^

Więc jestem na tak myślę że warto dać okres próbny i zobaczyć czy z tej mąki będzie dobry chleb :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadnego admina dla niego. Można poudawać miłego i grzecznego ale cham nigdy nie wyjdzie z człowieka. Przykładem może być sytuacja sprzed 15 min gdzie dostał bana za niezłą wiązankę z przekleństwami. Przy czym uprzednio napisał z 6 razy na u@admin aby sprawdzić czy jest jakiś admin. Nie i jeszcze raz nie. Nie rozumiem co jest w ludziach że przeklinają na sayu. Rozumiem jak się komuś czasem wymsknie przez mikro ale żeby tracić czas na pisanie przekleństw na say?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick E0pl0
SteamID VALVE_0:0:1054101445
SteamCommunity ID 76561200068468618
Adres IP 82.160.139.23
Typ Bana SteamID
Powód Bana [Inspektor Detektor] Wykryto AIMa
Wykonano 01.01.2018 - 06:44:04
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez [3#CS:GO MOD Inspektor Detekor]
Zbanowany na 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|RESTART!23.12|BaToN POLAND|SKINY|KLUCZ
Wszystkie wygasłe bany 9

http://505062.hltv2.pukawka.p...do-1514784360-1514785560.zip

ps dzieki @Odpalony Jurek ;> za informacje , serwerowy 007 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.