Skocz do zawartości
Katarzynka;)

podanie o admina Katarzynka;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Katarzynka;)
Staż w cs'a: 19 lat
Ile dziennie grasz na serwerze:https://www.gametracker.com/player/Katarzynka%3B)/31.186.83.63:27015/ po kilka godzin ;)
Gdzie miałeś/aś admina: TUTAJ
Gdzie masz admina: NIGDZIE
Dlaczego właśnie ja: dobre pytanie :v

Z okazji 9 już rocznicy i 9 lat razem, czas wrócić i zrobić porządek z #1. Mówię tutaj o częstym braku kultury, chamstwem, brakiem poszanowania drugiego człowieka, odpałami i całym złem, które niszczy ten serwer.

Dlaczego Ja?

Myślę, że kilka lat adminowania i dosyć spora wiedza na temat tej gry tak jak i mój nietuzinkowy humor pozwala mi pełnić tą funkcje należycie :)
Kontakt: STEAM_0:1:9758295 ( nie, nie poproszę Kasprzyka do dodania was do znajomych) lub FB ;)

Z Bogiem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie spoko :) Nie widzę przeciwwskazań. Podejrzewam, że mogą się pojawić jakieś zarzuty co do Twojej osoby, ale dotyczyłby one pewnie dość odległej przeszłości. 

PS. Wydawało mi się, że jesteś ciut starszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na +, ogarnięta osoba to na pewno, wiek +, staż.... długi, pamiętam jak mnie kiedyś karał... (na początku mojej kariery), więc wie z czym to się je, miał admina tu, i o ile dobrze pamiętam, to robił wszystko tak jak należało, także jeszcze raz jestem na wielkie TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem na tak :D 

Starzy gracze wracają do gry i to jest w tym tutaj najlepsze i mnie cieszy :D 

Steam jest, admina miał, aktywny więc duże tak :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.