Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no cześć.

Temat powstał z powodu moich obserwacji i wysokiego stężenia raka we krwi gdy widzę tą plansze.

Często w nominacjach pojawia się ten szczur, ludzie wybierają tą mapę po czym wychodzą po kilku rundach, albo jak ja po prostu wychodzą zanim się zacznie.

Patrze sobie dzisiaj na wszystkie serwery i co widzę? #1 RATS - 11 graczy. #2 #3 #4 full.

Ja rozumiem, że to jest kuchnia ( my kobiety wiemy gdzie jest nasze miejsce HEHE) ale bez przesady.

Proponuję wykonanie ankiety, która pozwoli na zagłosowanie nad usunięciem tej mapy z WSZYSTKICH SERWERÓW albo testowo najpierw z #1

Czekam na opinie! 

buziak!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak ta mapa została niedawno wybrana z propozycji graczy właśnie w ankiecie . . . sam za nią nie przepadam ale  nie będę jej usuwał chyba że w kolejnej ankiecie taka będzie decyzja ( ale to za 1-2 miesiące )  , w końcu taki był wybór graczy może na przyszłość wybiorą lepiej, co do innych serwerów nie mam nic przeciwko ;) 

Edit,

@Złoty na 3# poprawiałem i dodawałem spawny, muszę jednak dodać po jeszcze 1-2 dla każdego team ze względu na różnice, spawnów jest 16 na team a może być 18 graczy a w drugim 14 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta