Skocz do zawartości
Ajvoryy ; *

Podanie na #4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo jaka miła niespodzianka :O

Steam +

Wiek+

Kulturka +

Godziny na serwerze +

Zglasza odpalow na stimie +

Niby demek nie ma, ale raz wyslala mi nagrane demko wiec krecic umie +

Jak najbardziej na tak.

PS: Jakby co moge byc jej mistrzem i nauczyc sztuki łapania czitow :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak
nawet miła
kulturalna
ma steama
komunikatywna (w sensie że wiecie komunikacja z nią jest spoko chyba dobrego słowa użyłem)
długo gra
Ogólnie same plusy.

I jeśli będzie potrzebować pomocy w ocenie demka czy  z czymkolwiek służę pomocą^^

Super kobita kiedyś to było nie to co teraz :D

@JaNcZo_wiN Screen pisal ze mu raz wysylala. Zreszta ja jej moge pomagac i sie wyrobi. Trzeba dac szanse szczegolnie ze jest zaufana osoba :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzie demka?????chociaż jedno , jaja sobie robicie , wiesz co wallhack ?? i co kur.... , że steam jest? napisała mi chociaż raz na u@ o jakimś odpale??? , ja jestem na nie , chcecie dajcie jej okres próbny ale pod okiem doświadczonego admina co ją będzie uczył. @oldschool Klaudia więcej demek zgłosiła mi na pw niż sobie możesz wyobrazić,  a hipokryzja To atakowanie kogoś o kim nie jest temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+Znana, lubiana, kulturalna, gt masz potężne

+Steama zakupiła jakiś czas temu

+Wiek na plus

+Na steamie zgłaszała odpałów, mimo że admina nie miałem

Amxa to nawet bobslej ogarnia ;>

Jedyny minus to brak demek na forum co prawda raz mi wysłała jakieś na steam nawet z rozpisaną jedną akcją ale mogła to światu pokazać :D Okres próbny okresem próbnym? Po prostu dać jej szansę bo widać, że się stara. Janczo przeglądałem podanie małej w którym byłeś na tak i jej udział w dziale "zgłoś gracza nonsteam" i też nie zauważyłem zgłoszonych przestępców ani steama przed kandydaturą, nie żebym się czepiał jej osoby serdecznie pozdrawiam ale zalatuje hipokryzją zwiększenie wymagań ;) poza tym od tego chyba są bardziej doświadczeni admini by pomóc tym nowszym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie jestem na tak. Wszystkie plusy zostały wymienione. 

Jedynie tych demek mogłabym się doczepić. @JaNcZo_wiN ma rację.

Iwonka nagraj kogoś, wstaw lub chociaż pokaż co kiedyś nagrałaś wtedy będę w 100% na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście jestem na Nie
+Aktywność Forum/Serwer
+Wiek
+Steam
+Zgłoszenia
jednak bardzo duży minus ze względu na brak demek, ogólnie wymagania są nie spełnione z tego powodu ale do tego nie będę się czepiał, nagraj parę demek i wrzuć je na FORUM nie do konkretnej osoby, w ten sposób będziemy wiedzieli czy rozróżniasz czit od skill i jeżeli wszystko będzie OK również będę na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.