Skocz do zawartości
Mirass

Warto spróbować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  MirasS
Staż w cs'a:  W CS 1.6 gram 3 lata z chwilową przerwą na CS:GO.
Ile dziennie grasz na serwerze: https://www.gametracker.com/player/MirasS/31.186.83.188:27081/
Gdzie miałeś/aś admina:  Rok temu miałem admina na serwerowni gamessoldiers.pl jak był tam FFA serwer.
Gdzie masz admina:  Obecnie nigdzie.
Dlaczego właśnie ja:  
Chciałbym zostać administratorem z uwagi na to, że gram albo o wczesnych godzinach rannych lub późnych wieczornych gdzie zazwyczaj trafia się najwięcej graczy " mało ambitnych z dopalaczami ". W tych godzinach jest trudno trafić na któregoś admina żeby " łapać na gorącym uczynku ". Są też gracze o bardzo wysokiej " kulturze osobistej " od których aż uszy bolą na słuchawkach. Oczywiście umiem poznać kto gra nieczysto. Potrafię się z każdym dogadać i z chęcią pomagać nowym graczom.  Myślę, że ludzie z którymi gram mają o mnie dobre zdanie. :)
Kontakt: miras8014@wp.pl

http://steamcommunity.com/id/mirassek153

Proszę o pozytywne rozpatrzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Steam + 

Wiek dobry +

Demka jakieś są nagrane +

Aktywny na forum jak i serwie +

Kultura też jest +

Admina ponoć miał więc ogarnia co i jak więc sobie poradzi i można dać chłopakowi szansę :D Jeden MIRAS się dobrze sprawuje więc myślę że drugi weźmie z niego przykład i też będzie dobrym adminem :D Jestem na Tak :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w tamtym tygodniu byłem od Sylwka do  teraz na wyjeździe, ten tydzień też będę afk więc mogę bazować tylko na mglistych wspomnieniach.

Kojarzę gracza, w żaden sposób nie zagraał mi na nerwach, nie przypominam też by uczył mnie adminowania więc mam nadzieje że nie ma żadnych kompleksów wielkości bądź "praworządności".

Kolorowe, śliczne zrobił to podanie, więc widać że mu zależy^^, ponadto od początku spełniał wszystkie wymagania co świadczy o nim jako o jednostce myślącej.

Steam jest, mikro też.

Przyda nam się kolejny składkowicz:p jak i admin.

Tak że finalnie, daje mu okejkę i nawet gąbeczkę czy inne ścierwo z naszej klasy;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta