Skocz do zawartości
BARANEK :D

blok na respie de_rats_1337

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko tak jak w temacie napisałem jest sprawa booo na mapie de_rats 1337 cos jest nie tak conajmniej jedna osoba w ct jest zbugowana na respie i nie może się nigdzie ruszyć nie wiem co to jest a ludzie sie wypytuja :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty no ja nie wiem jak tam Wasze kulki;) ale na #3 jest to samo iiiiiii jak w lodówce na samym dole przy  windzie sie zbugujesz, to po pewnym czasie wywala Ciebie normalnie, że możesz śmigać za fragami; Aczkolwiek jak Terrorysta ma dobry spawn, to zanim Cb wywali na odpowiedni resp to już jesteś dojechany :bad:

Na #3 również po CT przy wejsciu do wentów tam na górze po kablach (tam co masz przejscie na wiszącą szafkę jak już wenty przejdziesz) jest zbugowany resp, w powietrzu się respisz ale po 2-3sekundach az kolega zdruzyny sie ruszy (z respa obok) zrzuca Cb na ziemie i śmigasz sobie i tu terro Cb nie dojedzie bo dojscie tam zajmuje więcej czasu;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@>SiWy< ostatnio stracony dodawał spawny i było git :D aaaa teraz jest tak ze tutuaj koło zlewu gościa zetnie całkowicie i nie może sie ruszać a auto kampa zabiera mu hp :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co to kombinować nie lepiej mape podmienić na inne? Te drzwi też są bo mnie zabijają czesto ledwo sie nie rusze już mnie drzwi przydszasły?  przydszasneły? 

By Stracony,

Przytrzasnęły* Nie chcę jej usuwać ani podmieniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi