Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłem Moderatora o warny, a dostalem blokade ogólną. Chciałbym złożyć podziekowania dla osoby nakładającej. Byłem z @poz!om na kwestii dogadania sie na piwo...

Ale nie dostałem blokade na sb za głupoty... Gdzie jest sprawiedliwość nikogo nie obrażałem, przyznalem sie do winy proszac o warny.... dostałem blokade. 

Narka chamie nie wracaj tak to przyjmuje. Mało zrobiłem dla tego forum? Mało...

ps. dziwnym trafem to sie znajdzie w smietniku albo w takich czelościach że dziekuje ze ktos to zdązył przeczytac

A i jeszcze taka kwestia jeżeli na serwerach można przeklinac po 22 to dalczego na sb nie można... Jak dla mnie jest to łamanie ogólnego regulaminu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warny chciałem dostać, żeby zrobić coś dla forum. To że jestem troche wcięty nie oznacza, że nie ogarniam. Jeżeli widzisz jestem bez żadnej rangi za to Ty z opiekuna serwera daleś mi blokade na sb... jak to możliwe, że masz więcaj do powiedzenia niż moderator,  potraktowałeś mnie jak zwykłego chama... bo mało zrobiłem dla tego forum/ serwerów.  Podejmowałem rozmowe z Tetrisem, żeby nałożył mi 2 warny ale nie. Musiałes wtrącić swoje 3 grosze. Dziekuje za rozpętanie gówno burzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.