Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To pytanie skierowane raczej do graczy, którzy próbowali obu wersji cs'a. Ja osobiście zawsze preferowałam 1.6, mimo że w GO swojego czasu też coś próbowałam (nawet czasem teraz zdarza mi się włączyć). Osobiście uważam, że 1.6 jest hmmm płynniejszy no i nie oszukując, jak dla mnie dużo łatwiejszy. 

A jak u was, który cs jest lepszy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

CS 1.6 ;) Grasz dla przyjemności lub na zabicie czasu ze znajomymi i nie wkurzasz się jak ruskie albo turasy latają odpalone na matchmakingu. Zdarzają się na 1.6 też odpały ale szybciej ktoś reaguje niż w CS GO co psuje grę. Wbiłem MG1 i skończyłem grać. Fakt sentyment lekki jest ale to CS 1.6 jest dla mnie lepszy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.6 Dlaczego ? Csgo cheaty trole i zanim jakiś cheater zostanie zbanowany to już zdąży  popsuć komuś grę a na 1.6 jest   w ogóle   inaczej  W cs go mam przegrane ok.1500h na nowym 500 i czasem coś wejdę ja jakiś ffa A tak to 1.6 pykam ;3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@moni$ dobrze mówi;) 1.6 płynniejszy jest również w moim odczuciu. w Go to ja sobie FFa lub jakies aimmapki gram. Albo https://go4thekill.net 

No i wiadomka w GO człowiek trochę hazardować zaczął, przynajmniej ja ale na plusie skończyłem i póki co nie wracam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.6 glownie przez ludzi ktorych sie poznalo. W GO mialem szeryfka, ale brak czasu i powrot do 1.6 sprawil ze teraz w GO gram jak tylko najdzie mnie ochota. @MaciE3k grasz FFa (free for all) czy 4fun ? xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@d!vide 4fun:P i Free For All :D jedno drugiego nie wyklucza;) Pare MMów zagralem (only solo) pierwszy kontakt z Cs:Go około 40godzin miałem pierwsza i jedyna ranga S5 a pozniej zostawiłem MMy na rzecz zabawy na arenkach itp:P

Jakbym wrócił potrenował i znowu zaczął grać mmy moze lepiej by było;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ja też coś tam ten tego dodam powiem , Cs:go jest rzeczywiście jest bardzo trudną grą a już nie mówie o rangach i innych graczach tam trzeba ogarnąć rozrzut wiedzieć gdzie przeciwnik może być na danej mapie wiedzieć podstawowe smoke'ie itd... , a jak chodzi o 1.6 no to bardzo mi się spodobała nawet , tam masz bardzo płyną rozgrywkę może skanować nie które miejsca na mapie dostać się z kimś albo samemu na jakieś miejsce tam gdzie są oczywiście txt'ury nie zawsze :) , a już wam to powie administracja...

A jak mówicie już o tych rangach to ja też się pochwale 

https://imgur.com/a/q2flA

Jak by ktoś chciał być czasami boostowany to zapraszam do mnie :) XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta