Skocz do zawartości
Gość

Problem z mikro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemka. Nie działa mi mikrofon na csie steamowym. Okej wbilem tez  w ustawienia steama i wzialem testuj mikrofon i trzeszczy tylko nawet jak nic nie mowie. A na skype, discordzie wszystko dziala cacy. Czym to moze byc spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz laptopa czy komputer stacjonarny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Laptoka mam. Ale jak mówie na csie non steam dzialalo. Na skype  dziala a tu nie. Mikro wbudowane bo nie ma wejscia na od sluchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbudowany to pewnie nic nie warty. Na takich skypach , jakies rozmowach to sie sprawdza ale w csie to raczej nie. A jak mowisz ze nie masz wejscia do sluchawek to podejdz do media marktu i zapytaj czy maja kabel z wejsciem usb i laczacy mikrofon i sluchawki, ja taki kabelek mialem po starych sluchawkach. Nastepna sprawa to wylaczenie majka ktory jest wbudowany w lapku i wlaczenie majka od sluchawek. Ale najpierw ogarnij kabel ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@d!vide o i czasem podsuniesz ciekawy pomysł :D. Ale czemu na non steamie nikt nie narzekal na moje mikro a teraz nie działa tak jak powinno :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris istnieją słuchawki z mikro na bluetooth, a z tego co wiem to laptopy są wyposażone w niego, jeśli nie masz wejścia na jacka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mirass żeby je kupić trzeba mieć pieniądze xD. Kupie może jutro tę przejściówkę  i dam znać czy coś pomogło :) Dzięki za pomoc Pany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jest wina mikro... mikro nawet wbudowany na takie sprawy jak CS jest w zupełności wystarczający i nie ma żadnych zniekształceń itp. Tu jest wina sterownika/oprogramowania lub samych ustawień....

Najprawdopodobniej wina leży w ustawieniach więc spróbuj regulować czułość mikro w ustawieniach obok lub jeśli to nie pomoże, to w ustawieniach systemu.

 

Aaa... i przede wszystkim sprawdź czy właściwe urządzenie do nagrywania masz tam ustawione (na samej górze tej zakładki steam z testowaniem mikro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Odpalony Jurek ;> mam w ustawieniach to mikro ktore uzywam na skypie bo patrzylem.  Regulowalem i nic to nie dawalo. Ale czemu na non steam dzialalo, na disordach dziala a tutaj nie chce i trzeszczy w tescie i jak cos mowie to tego nie wylapuje nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zwiększona czułość mikro masz wyłączone? Ja mam steama v0.017 i wszystko działa jak należy na lapku i zintegrowanym mikro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Okej naprawiłem. Wziąłem wszystko na domyślne w ustawieniach i podziałało :)Dzieki za pomoc a i tak kupie ta przejsciowke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...