Skocz do zawartości
Jacinio

Jak długo ludzie będą grac w Cs

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie kiedy Cs 1,6 się skończy,ze praktycznie nikt w niego nie będzie grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Komuś się na rozkminy zebrało. Powiem tak - Ile? oby jak najdłużej :) Kochane 1.6 jest o ile się nie mylę od 1999r. Zauważ ile lat już ta gra prosperuje i nadal jest mnóstwo graczy. Nie sądzę aby przez kolejne 10 albo wiecej lat upadła ta gra. Tak czy siak będą czynne gdzieś jakieś ruskie serwy :trollface: Przekształci się pewnie coraz bardziej, powstaną jakieś niewyobrażalne pluginy i gra na serwerach będzie przypominać kolejne części Counter'a ( wróć już przypomina) lecz bazowy produkt pozostanie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś mnie o to pytał i odpowiedziałam, że jak skończę 30 lat to przestanę... Czyli w tym roku teoretycznie powinna się zakończyć moja przygoda z CSem. Jednak pozostawiam tą kwestię do dyskusji :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli zygam tym 1.6 dlatego wiecej gram na ps4 , ale i tak ciągnie mnie na serwer :P , a ile będę grał ?? , tego nie wiem , mam nadzieje , że baton postawi jakiś serwer csgo i sie przerzucę na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam stare dziady zejda ze sceny, ale pojawia sie mlodzi, piekni i gładdcy. Mysle, ze cs 1.6 nie skonczy sie tak szybko, daje mu jeszcze 20-30 lat przynajmniej ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CS 1.6 sie skonczy jak GO będzie za darmo.Chyba że zostaną jakies stare wyjadacze i ludzie ze słabymi komputerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim  zdaniem, cs 1.6 będzie jeszcze długo w naszym życiu miejmy nadzieję że nie zostanie oddalony przez CSSETTI czy STEAM i ciągle  gracze  będą   mogli cieszyć się tą grafiką. CSGO oczywiście jest  lepsze graficznie, ale przypomnijcie sobie jak  GO nie  było.  W  co  się  grało pamiętacie ?  1.6, Gothic te  gry  pewnie pozostaną   długo  wśród starszych graczy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ma bliko 20 lat, znamy się z 15e, z różnymi przerwami. Jest to najbardziej burzliwy związek mojego życia;p , wiele rozstań, wiele kłótni o laga czy fraga a potem rozstania znów i ponownie powroty.
Do 1.6 który jest obecnie brzydki jak noc (dla mnie noce są piękne ale tak się przyjęło..;)), wszystkie turnieje przeniosły się do GO a powiedzenie w towarzystwie w barówie/domówie że grasz w 1.6 to w pewien sposób samobójstwo w oczach innych (debile bez wyobraźni^^).

Nie mniej jednak zawsze wracam. Nie jestem w tym odosobniony, ponadto to co wciąż mnie cieszy, serwery wciąż przepełniają dzieciaki drące się w niebo głosy swoimi głosikami będącymi jeszcze daleeeko przed mutacją. Czasami czuje się jak nauczyciel w przedszkolu, to jednak cieszy bo świadczy o tym że woda w tej rzece wciąż płynie i porywa z brzegów, nowych, młodych oraz często zepsutych (my ich naprostujemy;p)

Uwielbiam 1.6 za niepowtarzalność przegranych tysiącami razy map, to że jak masz dobrą broń to zabijesz typa przez metrową ścianę więc nigdy nie ma mowy o identycznych akcjach co tyczy się również samego recoil'a broni, który swoją losowością potrafi w jednej rundzie doprowadzić do rozpaczy a w następnej do śmiechu bliskiemu łez bo przetrwałeś tak absurdalną akcję czy może całą rundę.

Oraz te 35 s (na #3e przynajmniej) po podłożeniu paki gdy albo się obronicie albo z 2iej strony też rozpłatacie udanym atakiem terrorków. Podobnie bywa również w akcjach 1vs5 i więcej gdy raz na jakiś czas położę ich wszystkich i czuję to serce które aż wyrywa mi się z klatki piersiowej i tętno które rozrywa mi tętnice przy skroni ( żadne grzybobranie Ci nie da takich emocji:P).

Ponadto jest jeszcze ekipa H-E która też jest jednym z Polskich funadmentów CS'a od wielu lat, choć dla mnie, ja mam po prostu frajdę gdy wpadnę na serwer i widzę te same mordy i niewiasty z którymi mogę się pośmiać i wzajemnie cyfrowo pokaleczyć.

Wierzę że ta gra na spokojnie przetrwa jeszcze 2ie tyle, kto raz zasmakuje smaku BS'a i kilku dobrych akcji a ponadto ma w sobie żyłkę hazardzisty i nałogowca przepada tu na wieki.

Proszę o wznowienie tego tematu w 2038, zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to się mówi  `Od kołyski aż po grób`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...