Skocz do zawartości
moni$

Co jeszcze oprócz Cs?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do was...w co jeszcze oprócz Cs 1.6 gracie?

Ja gram czasem w GO (ale bardzo rzadko, denerwuje mnie bo po prostu nie umiem), NFS, Fifa, PES, Simsy (o dziwo czasem grywam też w damskie gry) , Battlefielda i u mnie to chyba tyle.

Nie dopisałam jeszcze Metina, Heroes, GTA V ogólnie wszystkie części i chyba tyle, jak coś będę uzupełniać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa gierek. Ale glownie w GO, LoL, wszystkie wiedzminy, total wary, Heroesy i duzo duzo wiecej :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oprócz csa to teraz gram w dishonored 2 i splinter cell: blacklist, star wars the old republic. Co do Star Wars to @Kapibar zaniemógł i narazie odpuściłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cs 1.6/GO

GTA v online (aktualnie przerwa bo na kompa zbieram na ferie będzie :D wczesniej grałem na xbox )

ETS2

Farming simulator 17 

hurt world 

fortnite battle royale

a nawet w minecrafta się zdaży z nudów 

ps. kupie kompa to zaktualizuje listę bo jeszcze dokupię kilka gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie poza csem gramm w Stronghold Crusader Extreme,  Stronghold Crusader , Farming simulator 17 no i w fife :) A na lepsze gry nie mogę sobie pozwolić bo komp niedomaga haha :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS Go, wiedzminy wszystkie CZY, Heroes 6 i 7, Harry Potter bo syn mi każe xd, Empires & Puzzle ( to na tel ), i jeszcze lubię patrzeć jak Mój gra w Rezydenty i właśnie kupiliśmy The Evil Within, sama nie gram w horrory, bo się boję... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w fife18 , pes18 , Mortal kombat xl , mafia 3 , gta5 ,wolwenstein new order, w poniedziałek mi przyjdzie wolfenstein 2 the new colossus (popyka sie) , wszystko na ps4

w pazdzierniku przeszedłem wszystkie dostępne call od duty na ps3 :P

Gram od czasu do czasu na ps1 , w resident evil 2 , gta 2 :P ,duke nuken , mam jeszcze trochę gier na ps1 ale nie ogrywałem jeszcze a są strasznie drogie jak na stare śmiecie xd ,

i od czasu do czasu odpale ps2 , ale tylko by przejść 3 części terminatora , na razie ani jednej nie przeszedłem bo jakoś nie ma czasu.

No i pospolity pegazus którego odpaliłem w ubiegłym roku z dwa razy , ale mam chyba z 6 kardlidży do konsoli wiec nie ma w co grać a ceny są takie , że z klapków wywala : .

Na laptopach , na jednym nie gram w nic bo jara mnie jak czysty orginalny sytem mam i prawie cały czas wyłaczony xd , a na drugim?? twierdza , i jakieś retro gierki , ps ostatnio przeszedłem retun to castle wolwenstein i fear 1 i far cry 1 :P

Ps jak to napisałem czuję się świrem gier , ale spokojnie średnio gram z godzinę , może dwie dziennie więc nie jest ze mną tak zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS GO 

Farming simulator 17

Farming simulator 15 czasami z bratem pogram na multi ;) 

fifa 16 :P 

Ets 2 

jeszcze chyba będę pobierał Fortnite :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ? :

 

FIFA 18

Call of Duty WW II

Wolfenstein II The New Colossus

F1 2017

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

roz na jakiś czos odpale Sudden Strike 4, Kozacy 3, WWE 2K18, NBA 2K18 czy na necie pogram w Haxballa :tongue22:

Kiedyś dużo grałem w Champioship Managera --> później Football Managera 2017 ale za dużo tego "bawienia" było i czasu pobierało :tongue22:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dota II
  • Smite
  • Diablo II i III (aktualnie tylko 3 wchodzi ) 
  • Cs: GO ( ale w to juz mniej grywam  jak przedtem ) 
  • Gunslinger 
  • RollerCoaster Tycoon Deluxe
  • Might & Magic Heroes III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V 

Saints Row The Third

CS:GO

FIFA 18 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortnite

Metin 2 SERWER LANERIS POLECAM <3

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...