Skocz do zawartości
  • 0
Kredeczka1

[CS:GO DD2] Skarga na Mateo69

Pytanie

Serdecznie chciałbym pogratulować adminowi Mateo69 który zamiast banować czitera na którego się wszyscy skarżą, to po prostu woli banować za przeklinanie na 3 godziny...

Jeśli tak dalej będziesz postępował, to tych skarg będzie więcej aż stracisz tego swojego admina, bo myślę że nikomu się to nie spodobało na serwerze w tej kwestii :)

|||Zostałes zbanowany na tym serwerze
|||Twój Nick: Kredka! :D
|||Twoje IP: 195.117.211.102
|||Steam: VALVE_0:0:1638185567
|||Admin banujący: Mateo69
|||Powód: Przeklinasz
|||Data bana: 21.01.2018 - 16:22:15
|||Zbanowany na: 3 godzin
|||Pozostało czasu do końca: 3 godzin
|||Koniec bana: 21.01.2018 - 19:22:15
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN]
* Przywileje ustawione
[Silver Elite]  <MrTheBoSS :  /rankstats
[Silver Elite]  <MrTheBoSS :  /top5
Kicked by Console: "Jestes zbanowany, sprawdz konsole."
Kicked :"Jestes zbanowany,

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Niestety widać nie rozumiesz pewnych rzeczy..... Po 1. skoro przeklinałeś, to bana dostałeś zgodnie z regulaminem i tematu nawet nie ma co rozwijać.

Jeśli chodzi o czitera, to po 1. zgłaszasz delikwenta na u@ i tyle, daj adminowi robić swoje... Myślisz, że admin da komuś bana z miejsc bo jakaś " Kredka!" czy ktoś inny napisze na ogólnym lub nawet na u@, że ten i ten to odpał?

Jest odpowiednia procedura którą każdy admin zna i którą musi respektować. Zapewne admin po otrzymaniu zgłoszenia gracza takową rozpoczął, a ty zamiast wyklinać, trzeba było dać adminowi robić swoje i poczekać na rezultaty.  

Na przyszłość jeśli będzie odpał na serwerze to w pierwszej kolejności u@, następnie jeśli na serwerze nie ma admina, to wbij na forum i napisz na głównym SBX, a wtedy na pewno zareaguje admin będący w zasięgu.

Ostateczne rozwiązanie: http://home-edition.eu/forum/7-zgłoś-gracza/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Bana dostałeś za przeklinanie niejednokrotnie cię upominałem żebyś przestał sprawdzałem gracza na którego się skarżyliście i stwierdziłem że jest on czysty tyle ode mnie 

masz czas aby przemyśleć swoje zachowanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zacznijmy od tego że... skoro napisałem na u@, a on olewa wszystkich, bo widziałem że nie tylko ja do niego pisałem, to po co mu admin ? dla szpanu ? nawet nie chciało mu się wejść na specta sprawdzić go. Jeśli dostał zgłoszenie to powinien wejść, a jeśli wolał sobie pograć bo był w tej samej drużynie to już nie mój problem.

Po drugie " Myślisz, że admin da komuś bana z miejsc bo jakaś " Kredka!" czy ktoś inny napisze na ogólnym lub nawet na u@, że ten i ten to odpał? "...

Gdzie ja napisałem żeby dał mu bana z miejsca ? Gościu po to ma tego admina żeby banować cziterów, a nie doprowadzać ludzi do takiego stopnia że aż trzeba go wyklinać bo sobie chłopczyk nie radzi...

Po trzecie... Skoro tego nie widziałeś to dlaczego jakiś "Maciuś z Garwolina" ma się wypowiadać w takiej kwesti ?

Oj gratuluję Mateo... jeśli gość co rozp***dala 6 typków na raz wszystkich w banie i do tego sie przy tym nie kryjąc, to jesteś super adminem, a ja przemyślę swoje zachowanie. Wybacz, możesz już zamknąć post, widzę że gracze muszą zaczynać demka wstawiać bo adminowi po prostu się nie chce dupy ruszać i woli poszpanować pisząc na środku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak widać owy gracz ma skill i umie grać :) Skoro admin stwierdził,że jest czysty to tak JEST. Dla Ciebie rada jest taka, żebyś nauczył się kultury osobistej i przestać obrażać członków administracji.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ech.. ostatnia moja wypowiedź a tym temacie...

Po pierwsze admin nie ma obowiązku i wręcz nie powinien informować Ciebie czy innych graczy, że kogoś obserwuje lub ma podejrzanego.

Po drugie czytaj ze zrozumieniem.

Ty jako zwykły gracz nie jesteś w stanie zweryfikować tego, czy on obserwował gracza, czy też nie. To, że nie siedział na spectatorze o niczym nie świadczy.

Nie będę tłumaczył tobie jak  technicznie wygląda procedura admina po otrzymaniu zgłoszenia gracza... tobie i graczom ta wiedza nie jest potrzebna....

Co do wyprowadzenia Ciebie z równowagi.... chłopie to tylko gra, świat wirtualny więc nie rozumiem czym się irytujesz do tego stopnia. Skoro nie potrafisz panować nad emocjami, to może najwyższy czas zrobić sobie przerwę w grze albo odwiedzić psychologa - NIE ATAKUJĘ CIEBIE W TYM MOMENCIE, to tylko sugestia.

Żeby nie było... niie bronię admina ponieważ mnie tam nie było więc nie komentuję decyzji admina odnośnie zgłaszanego gracza, a twoją skargę.

Podaj nick tego podejrzanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ban za przeklinanie jest wg regulaminu do maksymalnie godziny, także daję ub, ponieważ ten czas minął.

Chciałbym się dowiedzieć, który gracz był zgłaszany przez @Kredeczka1 i jaka była godzina. Obejrzę sobie demko i zobaczę czy był czit czy też nie. Doskonale rozumiem frustrację graczy, którzy zgłaszają odpałów i spotykają się z brakiem reakcji adminów. Jeśli rzeczywiście czit był ewidentny i @Mateo69 tego nie wyłapał, to coś jest nie tak.

Kolejna sprawa, to że admin stwierdzi, że ktoś jest czysty, wcale nie oznacza, że tak jest.

Przez lata strasznie się utarło, że admin ma zawsze rację, przeważnie ma, ale jeśli chodzi o skargi to właściwie zawsze gracz jest na straconej pozycji. Trochę mnie to zaczyna irytować, bo pozwala to adminom, na wykorzystywanie swojej pozycji i prawie zawsze wychodzą obronną ręką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

1 przeczytał ten temat:
    ♟KRA 
  • Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟TeN//TeG0
      Nick w grze:  _qkeZ!`
      Data zdarzenia:  16.07.2018 około godziny 9:20
      Serwer: CS GO MOD Only dd2
      Admin robiący screeny:  _Strzel3c #B4DF0RM 
      Screeny: https://www13.zippyshare.com/v/zw0RKIKr/file.html

• Przez ♟Kamsiu123
      Nick: Kamsiu123
      data zdarzenia: 2018-07-12  15:52
      Serwer : 31.186.83.188:27155
      Admin robiący ssy : CooLerr87
      Screeny : https://megawrzuta.pl/download/980254f4439d0479f3c92dd27a8846d4.html
    • Przez ♟Damcio18
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Twój Nick: Damcio 
      |||Twoje IP: 188.146.238.91 
      |||Steam: VALVE_0:0:333195462 
      |||Admin banujący: CooLerr87 
      |||Powód: wstaw foty na www.home-edition.eu  
      |||Data bana: 08.07.2018 - 22:55:43 
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 
      Kicked by Console: "Jestes zbanowany, sprawdz konsole."
      HalfLife00.tga
      HalfLife01.tga
      HalfLife02.tga
      HalfLife03.tga
      HalfLife04.tga
    • Przez CooLerr87
      Skarga na:  KRZYCHU
      Data zdarzenia:  25.06 godzina 18.30
      Nick w grze: CooLerr87
      Opis sytuacji:  Kilka razy zgłaszałem na U@ że _NoWy_IrOn_  jest odpalony brak reakcji ze strony Admina 
      zastanawiam sie po co brać Admina szczycić się nim jak ktos z nerwów przeklnie a biegac za odpaleńcem i nie reagować na info od graczy... 
      Nie jest to pierwsza sytuacja gdzie zgłaszając na U@ nikt nie reaguje chociaz wiadomo kto jest adminem.
      Jesli chcemy cieszyć się grą wspólnie i jesteśmy adminami to róbmy to porządnie. A jak się nie chce reagowac to po co ten Admin...

Wiem że naraże się skarga ale po 10 latach przerwy zaczynając na nowo coś co było moją odskocznią 
      zauważam więcej niż nie którzy admini...  

PS. Nigdy nie zgłaszam dla jaj tylko jak coś zauważę.
    • Przez ♟Kamsiu123
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Twój Nick: Kamsiu123 
      |||Twoje IP: 94.40.17.178 
      |||Steam: STEAM_0:4:229041523 
      |||Admin banujący: [4#CS:GO MOD DD2 Inspektor Detekor] 
      |||Powód: [Inspektor Detektor] Wykryto AIMa 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      [SERWERZE]--------------------------------
      POWIECIE MI O CO CHODZI BO JA DO CHU>> nie wiem nigdy nie używałem jakiegoś AIMA Zjebane...