Skocz do zawartości
  • 0
Fulle

[1.6 CS:GO MOD] Skarga na Góral

Pytanie

Zaczelo sie od tego, ze na nuke, zwrocilem uwage, zeby pospieszyl gostka, ktory po stronie tt czekal minute w tym samym miejscu i przedluzal gre, chcialem tylko zeby napisal mu cos o celach. Wtedy zaczela sie prowokacja z jego strony... wiesz, ze mam kose z niektorymi adminami i chyba probujesz takie cos wykorzystac XDDD smieszy mnie to, bo jak np. wczoraj napisalem na u@ do Mirassa o to zeby zmienil mape, bo za malo respow jest, to od razu sie za to zabral i pozniej wypisywal zeby wpisywac rtv, bo sam nie mogl mapy zmienic. Mimo, ze tez nie dazy mnie jakas sympatia, a nawet wrecz przeciwnie, to jednak zrobil to o co go poprosilem. Ban wyglada tak : 

[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: Fulle. 
|||Twoje IP: 94.254.247.92 
|||Steam: STEAM_0:0:36589060 
|||Admin banujący: Goral 
|||Powód: odpocznij 
|||Data bana: 26.01.2018 - 14:25:13 
|||Zbanowany na: 1 tydzien 
|||Pozostało czasu do końca: 6 dni, 18 godzin, 25 minut i 42 sekund 
|||Koniec bana: 02.02.2018 - 14:25:13 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 

Dostałem bana na godzine, za to ze powiedzialem : o, vipek mnie zabil. doslownie takie cos powiedzialem... ban zostal przedluzony do tygodnia przez rozmowe na priv :OO gdzie w regulaminie jest taki zapis ? hmmm ? Ciekawe, bo o ile na forum mozna by wlepic takiego bana, no to juz raczej przedluzyc na serwerze nie :O

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1

Hmmmm, bardzo miła sytuacja jak widzę, ogólnie @Fulle doskonale wiem jakim uczuciami darzy cię 80% adminów, dlatego też wcale nie dziwi mnie ten ban, Jadnak 7 dni to trochę ( jak wspomniał @Mirass oraz @JaNcZo_wiN ) za długo dlatego też skracam na 24h, @Fulle jeżeli uważasz że uraniem na forum nie zostanie ci wydłużony ban na serwie to się mylisz . . . już ci kilka osób powtarzało nie jesteś pępkiem tej serwerowni, a większość adminów ma cie szczególnie na oku, odemnie to tyle, ZAMEK 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Widziałem ss i w nich się lekko pogrążyłeś. Ale i tak jak dla mnie ban jest za długi. 24h według mnie max ale nie mnie tu sądzić.

Wracając do mnie i ciebie. Czasami mnie denerwują twoje odzywki i traktowanie innych jak " śmieci ". Zapoznaj się też bardzo dobrze z regulaminem serwerów.

IV ZACHOWANIE PODCZAS GRY:

1. Jeśli gracz podejrzewa kogoś o używanie niedozwolonych programach ma obowiązek powiadomienia o tym admina przez say_team@ (u@) lub napisać na forum w SB podając nick podejrzanej osoby.
2. Jeżeli nie ma admina na serwerze, należy nagrać demo podejrzanego i zrobić screen statusu. Spakowane demko i screen statusu wrzucić do działu  "Zgłoś gracza" odpowiednio STEAM lub NONSTEAM.

3. Gra ma wszystkim sprawiać przyjemność. Traktujemy innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.
4. Rozmowy niezwiązane z rozgrywką powinny być toczone po śmierci, wyjątek jeśli drużyna nie ma nic przeciwko.
5. Gracz ma obowiązek wrzucenia screenshotów w przeciągu 5h od ich wykonania przez admina.
6. Jeżeli gracz nie zgadza się z decyzją admina, może złożyć skargę w przeciągu 7 dni od dostania bana, inaczej ban nie zostaje rozpatrzony.

7. Gracz ma prawo wymusić zmianę mapy jedynie poprzez użycie komendy RTV. Prośby o zmianę mapy nie będą tolerowane i mogą skutkować kickiem lub banem.
8. Inne wymiany niż 1 do 1 są na odpowiedzialność graczy. (CO:GO Mod)

Reszta tutaj V

@JaNcZo_wiN chodziło mi o to żeby Fulle zrozumiał IV 3. oraz przeczytał dokładnie resztę regulaminu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Witam.

Oczywiście wg Ciebie jesteś nie winny i dostałeś bana za jedno zdanie które powiedziałeś. Otóż Twoje docinki na serwerze i komentowanie każdego gracza jak gra i wieczne pretensje do wszystkich że są słabi mnie lekko irytowały ale jak zacząłeś się mnie czepiać i mojego adminowania to dostałeś bana na godzinę. Jesteś tak irytującym graczem jakiego jeszcze nie widziałem, skoro jesteś najlepszy to sobie bądź ja dla statów grałem 10 lat temu, teraz gram dla przyjemności raz na jakiś czas w przerwie od nauki i pracy. 

Następnie napisałeś mi na pw jakim to ja zerem nie jestem, że nie umiem banować itd więc przedłużyłem bana na dzień. Po kolejnych wiadomościach wydłużyłem na tydzien po szkoda mi nerwów na takiego chwasta. 

Zejdź na ziemie człowieku bo to tylko gra a ty ją psujesz na naszym serwerze. 

Tyle mam do powiedzenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

według mnie ban na 24h jest za krótki ^^ to co Fulle napisał na priv do Górala, to dokładnie tak samo zachowuje się na serwerze. Sam wstawił Foty w których przedstawił swój stosunek do innych graczy na tej serwerowni ( w skrócie  masz inne zdanie niż Fulle  to jesteś śmieciem)

Ale skoro Sevral zadecydował tak a nie inaczej to okej:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.