Skocz do zawartości
Sevral

Tworzenie Map Poradnik (YT)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie od pewnego czasu próbuję robić mapy do cs 1.6 czy mi wychodzą są różne zdania, ale mimo wszystko robię bo to dla mnie zabawa :D @JaNcZo_wiN też podłapał bakcyla i od pewnego czasu namawiał mnie żebym nagrał właśnie poradnik odnośnie tworzenia map, tak też zrobiłem . . . poradnik trwa 48 min ( krótki prawda ) pokazuje podstawy jak konfiguracja, tworzenie płaszczyzny, obmurowań, budynków, nieba oraz bytów takich jak drzwi, okna, drabiny, spawny, bs'y czy też oświetlenie, jest to część pierwsza wiec na pewno powstaną kolejne, mam nadzieje że nie tak obszerne ale dające wystarczająco dużo informacji żeby można było co nieco stworzyć i pograć na tym, ja sam nadal się uczę obsługi programu (  poznałem go może w 20-30% ) dlatego też jeżeli ktoś z was będzie miał ochotę stworzyć coś własnego ale będzie miał jakiś problem niech śmiało pisze w tym temacie, może razem coś wymyślimy a w przyszłości powstanie konkretny poradnik ;] 

P.S
mogą być momenty gdzie trochę zamotałem . . . z góry przepraszam :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuję za niego , ale robienie ze mnie lenia to mogłeś sobie odpuścić na yt , teraz będą to ludzie oglądać xd , tak ja się biorę za swoja w tym tygodniu , film twój dużo mi pomoże w postawieniu czegoś ala mapa aim.map by janczo xd , Oczywiście będę i tak truł ci żope jak nie będę czegoś umiał :P.

By Sevral,

nie chcę cię z błędu wyprowadzać ale .map jest formatem zapisywanym przez VHE ale nie odtwarzanym przez cs 1.6 :P po to jest kompilacja aby zamienić map na bsp :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi