Skocz do zawartości
moni$

Podanie na #4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: moni$
Staż w cs'a: 6/7 miesięcy 
Ile dziennie grasz na serwerze (link): https://www.gametracker.com/player/moni%24/31.186.83.188:27155/
Gdzie miałeś/aś admina: -
Gdzie masz admina: -
Dlaczego właśnie ja: gram codziennie minimum po godzinie (w wolnych dniach po 3/4 godziny), ogarniam odpałów, gram czasem do bardzo późna - adminów wtedy brak, a odpały skutecznie psują grę. 
Kontakt:  gg - 5768063, steam http://steamcommunity.com/id/krolowamonis , forum. 

By ♔Honor,

Zgłoś sie do mnie na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie jestem na tak. Choć brakuje mi strasznie nagranej i zgłoszonej ilości domek. 

Proponuję okres próbny na miesiąc. Mogę zaoferować z swojej strony pomoc Monice w ogarnieciu wszystkiego jeśli decyzja zapadnie pozytywna. 

Kilka razy Monika zgłaszała mi odpalow i zawsze kończyło się banem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie , co jest na przeszkodzie jak bym napisał NIE ,to było dla niej krzywdzące , bo inni dostali admina, ale ona coś teraz widzę próbuje robić na forum , coś tam sobie działa jeden plus ,co do demek coś tam wrzuciła , zgłosiła chyba 1,  ale nie ważne , ważne , że gra widać ją na forum . @Honor zostanie twoim nauczycielem będzie cie szkolił i wymierzał kary hhyhyyhhy , tego swojego Józefa rzuć już za wczasu :P.

Okres próbny na miesiąc tak -ale warunek uczysz się i chcesz być adminem a nie kobitką co ma uprawnienia na banowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez jesteam za okresem probnym :D
Kultura
Steam
Duzo gra
Cos tam zglaszala
Co do AMX to napewno ogarnie nie to zawsze mozna pomoc w ogarnieciu :) Jestem za okresem probnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem tak pół na pół,pierw zgłoś odpalow,nie wiem czy wiesz co to wh/aim itp.

+kultura 

- masz stream,ale nie używasz 

- zgłoszone demka,a to najważniejsze aby adminowac

+ wiek 

+ duża aktywność,forum i Cs

Jestem za okresem próbnym,ale ktoś musi mieć cię na oku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steam, wiek, aktywnosc na forum i serwerze, demko nakrecone jest wiec czemu nie? Musi byc tylko ktos kto wezmie ją pod skrzydla :p

Jestem za okresem probnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.