Skocz do zawartości

Pytanie

Skarga na: Mateo69
Data zdarzenia: 04.02.2018 ~15:30
Nick w grze: Lulek`
Opis sytuacji: Gościu o nicku PRZEMOXD nadużywał mikrofonu od 2 map (czyt. nie ma mutacji, drze się poprzez mikrofon, wyzywa ludzi) a admin Mateo69 grał w tym samym czasie ... Na pewno ktoś mu go zgłaszał na U@ a Mateo sam był w teamie którym ten gościu przesadzał. Rozumiem, że jest opcja MUTE ale jak ktoś tak jak ten typ nadużywa to trzeba go kicknąć a nie grać sobie dalej bo on akurat mógł sobie go zmutować... Jak zaczął ponownie gadać przez ten mikrofon i mieć pretensje do jakiegoś typka, tym swoim piskliwym głosem przeszkadzał podczas gry to wybuchłem i powiedziałem do niego 'ty kurwa ścieku jebany przestań gadać przez ten mikrofon' - za to dostałem bana -.- 

[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: Lulek` 
|||Twoje IP: 83.29.101.95 
|||Steam: STEAM_0:0:304753 
|||Admin banujący: Mateo69 
|||Powód: Przeklinasz 
|||Data bana: 04.02.2018 - 15:33:27 
|||Zbanowany na: 30 minut 
|||Pozostało czasu do końca: 30 minut 
|||Koniec bana: 04.02.2018 - 16:03:27 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Sam się przyznałeś że przeklinałeś. A poza tym byłem na serwerze.
A admin nie zawsze słyszy jak ktoś przeklina przytoczę Ci przykład, gracze żywi słyszą zywych z teamu.

@LULEKOZOID chcesz coś jeszcze dodać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Admin powinien dać ostrzeżenie słowne, jeżeli to by nie pomogło to najwyżej dać mute do końca mapy a po rozpoczęciu nowej sprawdzić czy dany gracz ogarnął się.Co do twojego bana rozumiem wybuch, ale z drugiej strony mogłeś dobrać inne słowa, komenda /mute też została dodana aby używać w takich sytuacjach.Ban słuszny bo za wulgi, poza tym to tylko 30 minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Tak, rozumiem to, że mógł nie słyszeć raz, drugi, trzeci -  ale ten PRZEMO ciągle gadał :v

A ja jak powiedziałem jedno zdanie to od razu dostałem bana a ten gościu do tej pory gra ;p

I tak, przyznaję się do tego, że przeklinałem ale sam fakt o tym jak gościu nawija przez 2 mapy ciągle coś i nie dostaje bana to jest dość dziwne ;d

I chciałbym wcześniej wrócić na serwer, bo ten ban jest trochę dość przesadny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.