Skocz do zawartości

Pytanie

Skarga na: JaNcZo_wiN 
Data zdarzenia: 07.02.2018
Nick w grze: Lulek`
Opis sytuacji:

Parę godzin temu zgłaszałem na U@ cheaterów którzy perfidnie grali na cheatach a admin zamiast ich sprawdzić to mnie zbanował na 30 minut.

Teraz jak gościu napisał "nie rzucajcie kurwy fleshy" i poprosiłem adminów o zbanowanie (bo sam wcześniej zostałem zbanowany za przeklinanie) to do mnie ktoś napisał "a kim ty jesteś abyś nam rządził".

I teraz najlepsze, bo ten gościu według mnie - nie powinien być na randze.

Jakiś Janczo co jest mało rozumny i JESTEM PRZEKONANY, że ma nierówno pod sufitem - jakimś cudem dostał admina i awansował. Zainsynuował, że pisząc z nim JA mu grożę XD? XD?

Napisał do mnie, że czytanie ze "zrozumieniem nie boli, żal" a ja do niego, że pisanie zgodnie z gramatyką też nie boli bo piszesz jak 14 latek (całą rozmowę będzie widać na demie).

Rozumiem, że to jakiś Global Admin, ale na pana boga JAK TO MOŻLIWE, ŻE ON DOSTAŁ SIĘ TAK WYSOKO? Jak na innej sieci to był popychadło i każdego ciągle o coś oskarżał :o? 

To samo na Blacklisted.pl jakieś głupie wypociny gościu pisał, że się nie dało tego czytać ...

I chyba się za bardzo poczuł a zarazem za mocno go to zabolało bo dostałem bana z powodem: "dosc twoich wymądzen zapraszam na forum ".

No ale wracając do gościa z dość brzydkim słownictwem: KxX5lHZ.jpg

Chciałbym jakiegoś ogarnięcia tego typa bo to porażka jak on się zachowuje, ktoś z nim pisze a ten czytać nie potrafi i zaraz do kogoś się pluje.

A tego "ace`" czy jest możliwość zbanowania na 30 minut, ponieważ zgłaszając go na U@ niestety nie dostanie bana bo admini to jego koledzy (wnioskując po rozmowie na chacie).

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

1. Admin najpierw ostrzega ( chociaż nie musi ), jeżeli gościu dalej zachowywał by się wulgarnie admin ma obowiązek zbanować go 

2. Admin mógł sprawdzić wskazanych przez ciebie graczy o czym ty nawet nie musiałeś wiedzieć, w końcu nie ma obowiązku informowania cie o tym, jeżeli mimo twoich zgłoszeń admin nie zbanował graczy świadczy to o tym iż uznał że grają beze wspomagaczy wiec twoje dalsze zgłoszenia uznał za zwykły spam ( ja osobiście informuje że ktoś jest czysty a jeżeli gracz dalej uporczywie zgłasza danych graczy jestem skłonny nagrodzić go banem ) 

3. Admin nie ma obowiązku użerania się z tobą

4. Radzę zważaj na to co piszesz, bo zaraz jeszcze na forum możesz wyłapać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Szczegóły bana page.png page_edit.png 
Nick ace`
SteamID VALVE_0:0:340002458
SteamCommunity ID 76561198640270644
Adres IP 31.11.130.16
Typ Bana SteamID
Powód Bana Obrazasz
Wykonano 07.02.2018 - 17:02:45
Wygasa 07.02.2018 - 17:32:45 (5 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez JaNcZo_wiN (JaNcZo_wiN)
Zbanowany na 4#|CS:GO|DD2 MAPS|BaToN POLAND|SKINY|FREE VIP 22-09]LOSOWY VIP|
Wszystkie wygasłe bany 0

To po pierwsze typie ,koleś zbanowany za obrazę ,po drugie muszę cie oświecić , wiesz , że swoim zachowaniem ProPlayera (aroganckiego szczeniaka) , zraziłeś 3/4 serwera do siebie ?? , a kim ty typie jesteś żeby mi mówić kogo ja mam zbanować kogo nie , nie wydaje mi się , że mam cie słuchać , po drugie kim ty jesteś żeby ciągle krytykować pracę wszystkich adminów na #4 , rzucasz się do każdego admina , piszesz ze latają odpały a admini nic nie robią , że ja nic nie robię? typie ja 2 minuty byłem na serwerze dla jasności. Dostałeś bana na 5 minut , żeby gówniarzu mógł wylać swoje mądrości na forum , napisałeś ok , nie zmienisz swojego zachowania , będziesz dalej krytykował pracę każdego admina , spamił na @U , dostaniesz dłuższe kary , ps , ja się wywyższam po prostu tekst "kim ty jesteś żeby mi rządzić" był jak najbardziej słuszny , jak tak ci zle na serwerze i tak wszystko jest złe itd , zmień sieć proste. Albo startuj na admina powodzenia.

edit# popychadłem przyjacielu jesteś ty i wyłącznie ty , jesteś zarozumiałym, zamkniętym w sobie małym człowieczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Sevral

Rozumiem, że może go sprawdzić ale ten admin ciągle grał bo obserwowałem ciągle czy wchodzi na tego spect.

@JaNcZo_wiN

Określenie gówniarz możesz kierować do osób młodszych od Siebie oraz do Twoich jakichś kolegów a nie do mnie, bo jestem osobą na pewno starszą od Ciebie.

Widzę, że masz totalny brak poszanowania dla innej osoby. Gdybyś "czytał ze zrozumieniem" to co było napisane przeze mnie na chacie to dowiedziałbyś się, że nic do Ciebie nie pisałem a nawet później to naznaczyłem. Zachowanie 'ProPlayera'? i zrażenie do 3/4 serwera? Bo raczej na mnie skarg nie ma, bynajmniej tego nie widzę oraz na chacie nikt się na mnie nie żali - a jeszcze Cie zaskoczę, odkąd gram na tym serwerze jestem dość rozpoznawalny przez starszych graczy tego serwera i rozmowa się jakoś klei ;)

Co do bana to dopiero dałeś mu po mnie a przed moim banem wypierałeś się, że Ty tego nie widziałeś. To jeśli tego nie widziałeś (a to pokazuje co pisałeś - demo) to jak mogłeś go zbanować? :)

EDYCJA:

Nie chce się z Tobą kłócić bo widzę, że jesteś już mało rozumny a ja dostanę więcej pkt.

Do edukuj się - https://sjp.pl/popychadło .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

1.Typie poczytaj co to amx_spectate i co to daje , to czy ty sobie obserwujesz czy nie to wiesz , nie mój cyrk nie moje małpy , lubisz patrzeć na adminów , każdy ma jakieś tam zainteresowania.

2.Określenie "gówniarz" wiesz jak byś inaczej się zachowywał na serwerze , może bym inaczej to ujął ale wybacz zachowujesz się poniżej danego dna (poziomu) , może to zmienisz jak ci "stali" gracze serwera zaczną ci zwracać uwagę i będziesz się normalnie zachowywał . Chodzi mi o twoje mikro tylko o to. A po drugie to osoba na poziomie ( niby ty) nie wyzywała by od popychadła gościa którego nie zna.

3.Co do bana , czy musiałem ci się tobie tłumaczyć kiedy i za co dałem?? NIE , wiec kazałem ci napisać skargę. Ale znów cie oświece znalazłem to w consoli i zrobiłem sobie screnna w razie jego skargi , by mieć dowód i dopiero zbanowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Wskaż mi demo, bądź sytuację gdzie nadużywam mikrofonu to sam poproszę o bana permamentnego ;) Bo ja takich akcji nie odpierdzielam na serwerze poza jedną akcją która była parę dni temu z Mateo69.

Święcie byłeś przekonany, że on nic nie zrobił a po tym, jak otrzymałem bana to nagle Cie oświeciło aby mu dać bana i znalazłeś problem?

Poniżej dna to Ty się zachowujesz pokazując twój brak kultury oraz to, że nie potrafisz w ogóle pisać - 14 latek już lepiej od Ciebie coś napisze.

"TYPIE" myślisz, że nie wiem co to jest za plugin który odpowiada za to, że gościu jest na spect a widać go w grze? Taki jest problem, że ADMIN ciągle grał i było go widać jak strzelał. 

Nie używał w ogóle tej funkcji. Nawet określenie, że ktoś był czysty kiedyś jest mało satysfakcjonujące ponieważ kiedyś mógł grać czysto/kryć się a teraz b-k w demie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Sędzio BlackListed.pl xd (wpisz sobie do cv)   , już masz 6 postów jeszcze 9 i będziesz mógł pisać podanie o admina , z takimi referencjami i doświadczeniem dostaniesz na bank i będziesz mógł , banować , nawet połowę serwera , ja mam braki kultury ?? o kurde może i mam , ale co ci do tego :P , moja osobista sprawa. Nie mam zamiaru ci odpowiadać niech ktoś z "góry" jeszcze się wypowie i zamykamy .

•  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tak byłem sędzia na AC oraz BL, a nawet adminem na ESL Polska.

Niestety to nie rangi dla Ciebie.

Fakt, niech ktoś z góry się wypowie bo twoje wypociny są bezsenowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.