Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siema z tej strony Janek , osobiście go nie lubię , szybko się focha , cwaniakuje na steam , i nie miał jeszcze kobity xd

Ale nie zmienia to faktu , że ma fajny głosik taki jak młoda pękajaca piczka , można nagrywać i słuchać godzinami tego

piszczenia , na dodatek jak by nie patrząc był dobrym adminem i GA , demka umie ogladać a nawet umie nagrywać , 

skarg nie było bo broniłem mu zupe hahahah , pewnie będzie umiał zbindować amxmodmenu i fakt faktem zbanował 

z 5 czy 6 odpałów , jednym słowem jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to nie bylo tak, ze jak gracz mial admina, ba byl w GA i nie bylo zadnych zarzutow to wystarczy ze napisze do czerwonego i znow wroci na stanowisko? Niemniej jednak ja jestem jak najbardziej na tak, moze tez niedlugo przywdziejesz jasnozielony kolorek jako ze ja odchodze. Licze na to bo wiem ze populacja czitow zmniejszy sie :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, d!vide napisał:

A to nie bylo tak, ze jak gracz mial admina, ba byl w GA i nie bylo zadnych zarzutow to wystarczy ze napisze do czerwonego i znow wroci na stanowisko? Niemniej jednak ja jestem jak najbardziej na tak, moze tez niedlugo przywdziejesz jasnozielony kolorek jako ze ja odchodze. Licze na to bo wiem ze populacja czitow zmniejszy sie :p

@d!vide Tak walsnie to dziala ze nie musial pisac podania :D
Ja nawet nie bede sie rozpisywal bo to jest pewne ze baton spowrotem mu przydzieli flagi i dalej bedzie banowal setki odpalow i nikt mu sie nie ukryje :D
@Zoom witamy spowrotem na pokladzie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra ja jestem na tak, jak sprawował funkcje Admina i GA nie było z nim problemów, jedno Ale @Zoom jeżeli ktoś ma odmienne zdanie niż ty lub jeżeli nie podoba ci się kogoś wypowiedź to nie fosz się . . . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.