Skocz do zawartości
Lio

Małe mapy dla <= 8

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ze główny powód małej ilości graczy na #1 jest to, że często podczas rozgrywek gdzie na serwerze jest +16 osób (nie licząc HLTV), ludzie głosują na małe mapy takie jak fy_snow, aim_map, fy_pool_day. Ja rozumiem, że można lubić się strzelać na małych mapach i jest bardzo dynamicznie, ale... mija 10 min i z +16 robi się 8 góra 10 graczy. Ja nie rozumiem jak to się dzieje, ale NIGDY nie zdarzyła mi się sytuacja gdzie na mapach fy_ i aim_ utrzymuję się liczba +12 graczy do końca mapy, a kolejne mapy to jeszcze gorzej. Więc Panowie i Panie, co można z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracze mogą wpisywać rtv , i zmieniać mapę , jak graja w 12/14 na aim_mapie/snow i wchodzę i robię vote, to przeważnie wolą grać i dokończyć rozgrywkę do końca , bo tak szybciej sobie rangi nabijają ,dobre wyjście z tej sytuacji?? , nie ma na to lekarstwa , blokady głosowań na mapy od ilości graczy na serwerze nie ,plugin "mała mapa" według mnie kolejny plugin co zaśmieca serwer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się tutaj zgodzę z @gramnawhtylkoniebanujcie jeżeli jest taka opcja, to dlaczego nie? Zamiast grać na dużej w 8 można zagrać sobie na jakieś mniejszej, tak samo na odwrót-w 16 osób na małej mapie to średnio wygląda jak i mniemam gra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.