Skocz do zawartości
Lio

Małe mapy dla <= 8

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ze główny powód małej ilości graczy na #1 jest to, że często podczas rozgrywek gdzie na serwerze jest +16 osób (nie licząc HLTV), ludzie głosują na małe mapy takie jak fy_snow, aim_map, fy_pool_day. Ja rozumiem, że można lubić się strzelać na małych mapach i jest bardzo dynamicznie, ale... mija 10 min i z +16 robi się 8 góra 10 graczy. Ja nie rozumiem jak to się dzieje, ale NIGDY nie zdarzyła mi się sytuacja gdzie na mapach fy_ i aim_ utrzymuję się liczba +12 graczy do końca mapy, a kolejne mapy to jeszcze gorzej. Więc Panowie i Panie, co można z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze mogą wpisywać rtv , i zmieniać mapę , jak graja w 12/14 na aim_mapie/snow i wchodzę i robię vote, to przeważnie wolą grać i dokończyć rozgrywkę do końca , bo tak szybciej sobie rangi nabijają ,dobre wyjście z tej sytuacji?? , nie ma na to lekarstwa , blokady głosowań na mapy od ilości graczy na serwerze nie ,plugin "mała mapa" według mnie kolejny plugin co zaśmieca serwer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja się tutaj zgodzę z @gramnawhtylkoniebanujcie jeżeli jest taka opcja, to dlaczego nie? Zamiast grać na dużej w 8 można zagrać sobie na jakieś mniejszej, tak samo na odwrót-w 16 osób na małej mapie to średnio wygląda jak i mniemam gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×