Skocz do zawartości
  • 0
fh1216

mute- i mute OFF

Pytanie

kiedys dostalem mute.... od tego czasu ( jakis tydzien) nie slychac mnie na serwerze... jak rozwiazac ten problem ? (mikro sprawne :P ) pewnie cos na serwerze jakis admin musi odmutowac czy co :D czekam na info :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

sprawdziłem... na 1 slychać mnie więc nawet na innych nie sprawdzam bo wynika cos z tego ze wyłącznie na paintbalu po tym mute mnie nie slychac... chyba ze istnieje cos takiego jak permanentne mute ?? -,- :D nie wiem co ale jak daliscie mi mute to teraz kombinujcie jak to odkrecic :P bo grac bez mikro mi sie nie chce :D a w sumie mam chęci pograc na tym serwerze ( paintball) i moze na innych popróbuje :D sprawa ewidentnie tyczy sie wyłacznie serwera piantball... przepatrzcie tam moje ustawienia czy cos :D nick Arnlod Schwarzenegger 

PS.mute to ja wiem za co dostalem i sie nie dziwie ... :D tylko chyba po tygodniu to juz mnie powinno być slychac ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jeżeli dostałeś permmute to raczej cię nie będzie słychać, a skoro perm to musiałeś nieźle nadawać . . . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Muta ja ci dałem i ci powiedziałem,  że dla ciebie to jest większa kara niż Ban,  nie będę tutaj pisał za co dostałeś bo doskonale wiesz co robiłeś ,  dziś ok 12 będę na serwie to cie odmutuje,  ps dla adminów z #2 lub Ga, jak będziecie odmutujcie Arnolda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.