Skocz do zawartości
fh1216

mute- i mute OFF

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys dostalem mute.... od tego czasu ( jakis tydzien) nie slychac mnie na serwerze... jak rozwiazac ten problem ? (mikro sprawne :P ) pewnie cos na serwerze jakis admin musi odmutowac czy co :D czekam na info :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie wie ??

 

By Maleństwo,

Edytuj następnym razem poprzednią wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnold sprawdź na innym serwerze czy Ciebie słychać... np na 1#, #3 czy 4#, a jeśli wciąż nikt Ciebie nie słyszy, to oznacza, że masz problem z ustawieniami systemowymi lub samym CSem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fh1216 jeśli dostałeś mute od admina na serwerze to na pewno nie bez powodu. Sprawdź sobie jeszcze raz ustawienia tak jak @Odpalony Jurek ;>  radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem... na 1 slychać mnie więc nawet na innych nie sprawdzam bo wynika cos z tego ze wyłącznie na paintbalu po tym mute mnie nie slychac... chyba ze istnieje cos takiego jak permanentne mute ?? -,- :D nie wiem co ale jak daliscie mi mute to teraz kombinujcie jak to odkrecic :P bo grac bez mikro mi sie nie chce :D a w sumie mam chęci pograc na tym serwerze ( paintball) i moze na innych popróbuje :D sprawa ewidentnie tyczy sie wyłacznie serwera piantball... przepatrzcie tam moje ustawienia czy cos :D nick Arnlod Schwarzenegger 

PS.mute to ja wiem za co dostalem i sie nie dziwie ... :D tylko chyba po tygodniu to juz mnie powinno być slychac ? :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile to mute dostalem... gdzie to mozna sprawdzic ? :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da rade sprawdzic ktory admin dał mute ? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muta ja ci dałem i ci powiedziałem,  że dla ciebie to jest większa kara niż Ban,  nie będę tutaj pisał za co dostałeś bo doskonale wiesz co robiłeś ,  dziś ok 12 będę na serwie to cie odmutuje,  ps dla adminów z #2 lub Ga, jak będziecie odmutujcie Arnolda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...