Skocz do zawartości
KoVaL1

[Rozpatrzone] gracz Mr.HighWeed#ODPALONY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Mr.HighWeed#ODPALONY
Serwer: #3
Data: 15.022018 
Opis sytuacji:
Gracz jest strasznie odpalony  :D wystarczy zobaczyć demko :) 

a oto i link do niego :) 

https://megawrzuta.pl/download/a8d1786612fe96dc8c3888e369c13494.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sid pana:STEAM_0:1:243881509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po demku trudno mi stwierdzic więc niech ktos sie jeszcze wypowie @Sevral @Stracony @Bienio bo 2 akcje dla mnie dziwne  są (te 2 na końcu demka) ale poczekam na Waszą decyzję żeby wątpliwości nie było. Dla mnie odpalony.

Okej ogarnalem HLTV sobie i gosciu zawsze wie jak wybiec http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1802151409-de_alexandra-1518700140-1518701280.zip  Jak ktos sie kampi to czeka a jak pusto to ta sama droga wybiega i ma za szybki refleks bo ktos strzela to niego to on praktycznie zawsze na banie wcelowany. Ban.

Miras dzieki za ocene ^^

Oke rozpiszę żeby było jasne co zadecydowało o tym że bana dałem:

Odpalony.dem

19:10 - wyglada jakby po modelu pojechal. Z ESP byłoby to widoczne

19:15- wcelował się 

HLTV które podałem:

05:27- patrzy w gore i za chwile gdzie gosc sie pojawia? Własnie tam

07:34- wyczekuje typa na dachu ktory wybiega w 07:43
08:19- to samo jak wyżej
08:35- strasznie dobry refleks ma i od razu wcelowuje sie

Demko @MaciE3k

09:27- znowu strasznie szybki refleks

11:47-  biegnie wcelowany w typa idealnie

12:00 - po modelu (tak to wyglada)

Dopisze potem bo cos mam do zalatwienia


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go przegnał :) Widziałem jak grał na Westwood to wszystko wiedział ale jak chciałem nagrać to grał gorzej. 3 na 3 było wiec nawet się wejść nie dało na ukrytego.

- odpal, +czysto , +/- trudno stwierdzić

17:20 - Nie widać co się dzieje wcześniej lecz słychać, że idzie i strzał w głowę +

17:30 - Ta sytuacja dziwna bo w tle słychać różne kroki ale on idealnie wychyla w momencie wyjścia gracza -

18:02 - Gracz strzela do niego, ten odwraca się i strzele perfekcyjnie w głowę ? Zdarza się czasami ale jemu coś za często -

18:51 - Bardzo ładnie skanuje. Na tej mapie tak jak na innych. Fakt było słychać ale jak dokładnie wiedział gdzie. -

Jak dla mnie spalony ale odpowiedzieć musi reszta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba żartujecie z banem na podstawie tych demek? Obejrzałem całe hltv i po pierwsze jest do dupy, bo tnie się niemiłosiernie oraz dźwięk nie zawsze odtwarza się wtedy kiedy powinien. Jeśli chodzi o demo kovala to miałem jedną wątpliwość, którą akurat rozwiało hltv. W mojej ocenie powyższe dema nie nadają się do nałożenia bana i w związku z tym tymczasowo daję ub. Jeśli będziecie mieli mocniejsze dowody, albo przekonacie mnie, że to powyżej jest wystarczające bana przywrócę. 

PS. Te-tris co to za opis demka hltv? Masz GA, więc proszę porządnie rozpisywać demo, a nie pisać "zawsze wie kiedy kampić, a kiedy wybiec". Ja oglądając to demo zauważyłem, że HighWeed dużo korzysta z radaru i dobrze czyta grę (twierdzę to na podstawie powyższych demek). Innymi słowy to jest gracz, który myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahhah śmiech na sali :) .... to może po prostu pozwólmy ludzią grac na wh z aim i wgl :) po co jakieś demka , ssy marnowany czas :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KoVaL1 jak już mówisz ze wystarczy obejrzec demko, to trochę tak na odpierLol sie temat wygląda. podaj pare przykładów wg których oceniasz gracza.

HighWeed gra dziwnie to prawda sam miałem okazje na trainie sie przekonac, Strona Terro, Weed po CT podjechałem za małą drabe przed zamek, stoję na schodkach, słysze ktoś tupie jak słoń na pochylni na B zatrzymał się i stał czekał, jak uda mi się znaleźć to HLTV to będę zadowolony podkleje daną sytuację i obejrze całe demko BTW. dodana sytuacja 19 minuta

 

Proszę: http://www81.zippyshare.com/v/xL9C3ucO/file.html
 

9:05 się zaczyna impreza (zmiana nazwy uzytkownika) i jedziemy na pochylnie pod B

9:20 BURAS (CT) podjezdza rampę na głosno ale Weed skanował model idealnie, celownik nie przeskoczył pdczas strzalu?

10:35 nie wiem w sumie, moze normalne, chcąc patrzec na podest przy małej drabie, ale osoba mająca kd 2:20 na serwerze ogarniająca choc trochę na pamięc wie na jakiej wysokosci celownik należy trzymac. modelował gracza Lio, po czym jak Lio sie schował za skrzynki (kolejna przeszkoda może przez tyle tekstur nie widzi) przeskoczył na gracza znajdującego się dalej na mapie. 

11:45 mógł wiedziec ze Terrorysta jest pod rampą na B bo jego kolega sie tam z nim strzelał ale tak pewnie wychylił idealnie na wysokosci modelu, nie patrząc na balkon przy małej drabie. po zabiciu CTka skupia sie na balkonie na którym jest kolejny zawodnik

14:45 słyszał więc się wcelował ale Lio był szybszy

19:05 dał flasha obrócił się bo wiadomo jak te granaty działają, preefire. skąd wiedział??? "Moja perspektywa" od 19:00 na shifcie słyszałem cos tupie wiedziałem ze króci to wcelowalem sie 

 

Demko nie cięte, z HLTV pobrane. GlobalAdmini się niech wypowiadają bo póki co zero informacji konkretnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudzilo mi sie troche to pobralem hltv i ogladnalem sobie.

Spalone akcje : 3:30, 8:34, 11:17 (chociaz to by sie niby dalo wytlumaczyc, ale i tak to nie wyglada czysto), 16:31, 17:00 (nagle powolutku sprawdza bsa, akurat jak ctek tam kampi), 18:00.

Ostatnia akcja rozwiala wszelkie watpliwosci, dla mnie spalony.

Skoro tak ladnie wszystko broniles @Złoty to ja postaram sie udowodnic swoje zdanie :P 

Zaraz wleci Edit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

css_train

9:05 się zaczyna impreza (zmiana nazwy uzytkownika) i jedziemy na pochylnie pod B

9:20 BURAS (CT) podjezdza rampę na głosno ale Weed skanował model idealnie, celownik nie przeskoczył pdczas strzalu? - normalna akcja skanuje w taki sposób bo wiadomo jak się tam ludzie poruszają, celownik nie przeskakuje, tylko właśnie nie było po modelu, więc skorygował ruchem myszki, czysto

10:35 nie wiem w sumie, moze normalne, chcąc patrzec na podest przy małej drabie, ale osoba mająca kd 2:20 na serwerze ogarniająca choc trochę na pamięc wie na jakiej wysokosci celownik należy trzymac. modelował gracza Lio, po czym jak Lio sie schował za skrzynki (kolejna przeszkoda może przez tyle tekstur nie widzi) przeskoczył na gracza znajdującego się dalej na mapie. - od początku celował w podest, oczywiście korekta bo nie było to dokładne, nie spodziewał się, że Lio będzie tak szybko na dole, wiec został zabity, czysto

11:45 mógł wiedziec ze Terrorysta jest pod rampą na B bo jego kolega sie tam z nim strzelał ale tak pewnie wychylił idealnie na wysokosci modelu, nie patrząc na balkon przy małej drabie. po zabiciu CTka skupia sie na balkonie na którym jest kolejny zawodnik - nauczony poprzednią rundą, że Lio może szybko skrócić, zmienia taktykę i skupia się najpierw na dole, szczególnie, że słyszy jak kolega z drużyny do kogoś strzela, czysto

14:45 słyszał więc się wcelował ale Lio był szybszy - skoro słyszał to czysto, a jeśli chodzi o przesunięcie celownika w prawo w czasie biegu, zrobił to tylko po to, żeby mieć na widoku oba wyjścia

19:05 dał flasha obrócił się bo wiadomo jak te granaty działają, preefire. skąd wiedział??? "Moja perspektywa" od 19:00 na shifcie słyszałem cos tupie wiedziałem ze króci to wcelowalem sie - przypadek i raczej panika, bo się tam Ciebie nie spodziewał, a źle rzucił wcześniej flasha, czysto

de_aleksandra

Spalone akcje :

3:30, - możesz mi powiedzieć co tutaj spalonego? normalna akcja, zabija typa który wybiega mu pod celownik, czysto

8:34,  - mógłbym się przyczepić, ale naoglądałem się już tego gościa i widzę jak ostrożnie i z głową gra, możliwe ze wskazaniem na czysto

11:17 (chociaz to by sie niby dalo wytlumaczyc, ale i tak to nie wyglada czysto), - klasyczna akcja na tej mapie, sam często tak robię, czysto

16:31, - widział wcześniej że CT biegnie w tym kierunku, więc skan w skrzynie, a że na serwerze mamy dmg meter i pierwszy strzał był celny to pruje dalej, czysto

17:00 (nagle powolutku sprawdza bsa, akurat jak ctek tam kampi), - nie sprawdzał bs'a, tylko powoli szedł na jego drugą stronę, żeby zaskoczyć ct, którzy mogliby biec z tamtej strony, akurat jeden kampił za skrzynią to go zabił, czysto

18:00. - ta akcja niczego nie rozwiewa, ja usłyszałem krok, chociaż to nie Brax popełnił błąd, korekta, bo włączyłem sobie demko kovala i Brax popełnia błąd strzelając z AWP i nie trafia, czysto

Obroniłem wszystkie akcje, które podaliście, poza jedną, gdzie stwierdziłem, że jest możliwe wspomaganie, ale tak jak mówiłem, naoglądałem się tego gracza, bo nikt z Was wcześniej niczego nie rozpisał i obejrzałem wszystko od a do z i widzę, że chłopak myśli podczas gry, korzysta z radaru, dostosowuje swoją taktykę do gry przeciwnika (chociażby na css_train macie przykład z 10:35 i 11:45). Wciąż uważam, że brakuje dowodów do zbanowania tego gracza. 

PS. Koval, nie interesuje mnie zdanie jakiegoś typka, co go ktoś lepiej grający zabija. Ja nie widzę podstaw do bana i tym bardziej nie dam komuś bana, bo Ty tak mówisz. Piszesz coś o stracie czasu, a nagrałeś demko trwające ile? 5 minut? Ja już poświęciłem ze 2h na oglądanie tych demek i ich analizowanie, więc mi nie pieprz o stracie czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za UB i za pochwałe @Złoty  że gram z głową :) A teraz coś ode mnie @Mirass skoro byłeś wtedy na serwerze, powinieneś dać Screenshoty :) Kolejna sprawa do użytkownika @KoVaL1 Posiadam steam kolego więc w złym dziale to napisałeś :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9:05 -zmiana nicku 

9:27- słyszał typa na schodach i się wcelował nie wiem gdzie spalone-czysto

10:41- Normalne wcelowanie się a górę , sam tak robię , jak by miał wh raczej ściągnął by tego gościa z dołu , bo on był dla niego większym zagrożeniem.

11:52-czysto

19:05- nie wiem czy ja mam az takie słuchawki ale ja słyszę , że tam typ jest .

de_aleksandra

 

czysto , nie chce mi sie rozpisywac.... @Złoty dobrze napisał a ja juz 3 dema obejrzałem hltv :P

zamykam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...