Skocz do zawartości
jestemTHC

Nowe mapki :P

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak chciałbym zaproponować usunięcie wszystkich mapek a wgrać takie jak :P 

wymienie nawet te co są :P 

wh_dust2

dust_2x2

dust2002

cs_wiocha

de_eldorado

de_westwood

de_dust_long_2012

de_dust_mini

de_inferno

de_kabul

de_rats1337

de_dust

A no jest i jeszcze jedna sprawa strasznie mało osób gra na serwerze nie wiem czym to jest spowodowane ale chętnie bym się dowiedział

proszę o wypowiedzi

Zrobienie coś z tym kamp meter ponieważ lubię chodzić na shifcie żeby wszystko słyszeć jak ktoś biegnie ale kamp meters mi rośnie i trzeba biec :P 

Może reset top 15 by się przydał

Godzin online reset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kolega @Stracony napisał camp meter zostaje i mapki też narazie zostają bez zmian bo te co są to są odpowiednie. Ewentualnie bym dorzucił wh_dust2 bo fajna mapka co do reszty zostaje tak jak jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do camp meter rownież jestem za tym aby został bo zdarzaja sie dziady co kampia :P a znów na tym szifcie ten camp meter nie rosnie az tak szybko ( calej mapy nie chodzi sie przeciez na shifcie)  co do map... no wh_dust2 rowniez jestem za dodaniem...ciekawa mapa dla paintballa :) urozmaiciłaby rozgrywke :) jeszcze obstawiał bym za cs_wiocha z tego względu ze to mała mapa a wieczorami jest malo graczy i przydalo by sie kilka mniejszych map... :) mozna by pomyslec jeszcze nad jedna lub dwoma mniejszymi mapkami ( bo jak wiadomo np cs _sauna nie mozna nominowac...) a ja osobiscie proponowałbym "w fazie testów" wrzucić mapke cs_747 :) co jak co ale dosyc ciekawa mapa... na paintabll moze i ciasna...ale nie ma sie co oszukiwac...pelnego stanu serwera tez nie ma a czesc map nie jest grana prawie wgl... wiec na podmianke :) no i z racji ze "ratsy" sa czesto grano proponowałbym równiez wrzucenie testownie mapy de_rats_2001 :) myśle ze odwrotne respy i delikatna zmiana grafiki jak i przejsc rowniez by zachęcała graczy :)]

PS. Arnold Schwarzenegger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cs_wiocha jest wgrana a serwie. Tutaj macie rację że nie da się nominowac ale tylko gracze nie mogą nominowac że względu że wcześnie były takie jaja że nominiwali małe mapy jak był cały serwer wybierali taka mała mapę i za chwilę połowę ludzi nie było na serwie. Ale za to admin może wszystkie nominowac mapki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to taka lipna sytuacja wychodzi... bo tez przy pelnym stanie serwera nie chial bym grac na malej mapie... ale znow jak potrzeba mala mapa bo jest okolo 5 graczy to czesto sie zdarza ze nie ma admina  a wtedy nie mozna nominowac malej mapy... a sa tacy cymbały co biora mape jak na full serwer a jest 4 graczy... a nie da sie jakos zrobic podobnie jak z tym losowaniem na vipa co mapee ? ze jak jest mniej jak 10 graczy to zeby byly dostepne te mniejsze mapy do nominowania (typu fy sauna i wiocha) ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co wgrywać zbędnych pluingów bo to obciąży tylko serwer a tego nie chcemy. Trzeba mapki wybierać z głową a nie z główka w spodniach i będzie po problemie :D A jak ktoś naciska co popadnie i nie parzy nawet co za mapki są to już zmartwienie tych co grają i pozniej się szukają pp całej mapie i jest płacz. Patrzcie co wybieracie i będzie git i nie będzie płaczu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi