Skocz do zawartości
Amelia

Podanie o slota : Amelia-AFM-

Rekomendowane odpowiedzi

1. 200h to już na pewno dawno pekło  ( ponad 6tys kilsow mowi samo o sobie :)

2.Posty sa chociaż trzebacos rozbujać forum bo mało jest aktywnych bezpośrednio na forum tego serva ;/

__________________________________________________________________________________________

1.Amelia-AFM-

2.No jakies 2 miesiące bo zaczelem spowrotem grac w cs :) tak to ciagle w S.C. gralem  :P

3.18.08.1989r. ( w sierpiun 29 :) :)

4a. Gram bardzo dużo tak uważam ( od poniedziałku do czwartku 15/16 - do późnych godzincyh nocnych . piątek od 15/16 do rana często dopóki ktoś jest a sobota i niedziela to "24h" chyba ze popije :P )

4b.https://www.gametracker.com/player/Amelia-AFM-/31.186.83.63:27015/

5. Uwazam ze dużo spędzam czasu na servie . I jestem osoba ogarnieta nie jak "każdy" jak ktoś ma 10-0 to jest haxem . Tymardziej ze spędzam dużo czasu w godzinach gdzie nie ma adminow . A Janczo już chyba nie ma ze mna sily na GG :) już tyle co pisałem o "cipkach" które haxuja :P  Może to trochę go odciąży od tej roli :)

6. Czekam na zwrot podatku żeby zakupić :) bo slabo z kasa  a jeszcze swieta za pasem ;/

7. Najlepiej może jak jaczyc gracze/graczynie się wypowiedzą czy się nadaje :)

PS : Pozdrawiam i licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :) Amelia-AFM- z domu Łukasz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to 2000 h na forum chodzi czy na servie ?

Bo mi chodzilo ze na servie to jest dużo więcej . a na forum to może brakować jeszcze . no stimek będzie jak kasa dojdzie bo na razie krucho ;/// jeszcze mi Amela choruje wiec kasy poszlo ...

By ♟JaNcZo_wiN,

bierzemy pod uwagę gametracka i aktywność na serwerze , nie wypowiadaj się w swoim podaniu już , czekaj cierpliwie na to co inni napiszą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TO jest podanie o slota czy o admina?

jeśli o admina to jestem na nie, powód? brak demek.

Ps. mówisz że kiepsko z kasą a admina  tez trzeba opłacać ^ wiec zastanów się czy nie wydać na coś Tb bardziej potrzebnego w życiu codziennym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak demek..Jeżeli chodzi o moje zdanie to na ten moment jestem na Nie, jeżeli ogarniesz dema to modek lub ktoś z góry otworzy temat.
Myślę, że podanie można zamknąć na tą chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie jaki są problemy na # bo chyba nie jesteście w temacie..............BRAK ADMINÓW !!!! , @Katarzynka;) przepadł , zostałem sam z @Sekussofoness , tak dwóch adminów na cały serwer !!!!! co do @Amelia-AFM- jeżeli to podanie o admina dał bym szanse , bo nie ma kto pomagać  , o GA też nie będę się wypowiadał bo bym za mocno skrytykował pomoc naszych GA na #1 , w ogóle jej nie ma , jedynie włażą jak "pewny odpał jest" i sobie bana nabić , po drugie większość z was tam nie gra więc w czym macie problem ? , po trzecie już nie takie podania przechodziły i nie będę palcem pokazywał kto klepał tak.  Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demka najważniejsze .... A ze ludzie od ponad godziny nie mogą pograc bo jakas pipka ciśnie na wh + aim (YoungKacperEr ) to jest sprawiedliwe . Zobaczcie momze ile to zniecheca ludzi w tym czasie ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na tak jako admin. Amelia jest dobrym graczem i sądzę że w roli admina się sprawdzi. Zgłasza cziterów,jest kulturalny,nie mam do niego zastrzeżeń. To prawda,zostaliśmy sami na #1 z @JaNcZo_wiN i jestem za tym by go wziąć. Ja też mam swoje obowiązki,pracuje na 3 zmiany i też nie zawsze mam czas czy siły by wejść i pilnować ale jestem w miarę możliwości często. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, JaNcZo_wiN napisał:

Wiecie jaki są problemy na # bo chyba nie jesteście w temacie..............BRAK ADMINÓW !!!! , @Katarzynka;) przepadł , zostałem sam z @Sekussofoness , tak dwóch adminów na cały serwer !!!!! co do @Amelia-AFM- jeżeli to podanie o admina dał bym szanse , bo nie ma kto pomagać  , o GA też nie będę się wypowiadał bo bym za mocno skrytykował pomoc naszych GA na #1 , w ogóle jej nie ma , jedynie włażą jak "pewny odpał jest" i sobie bana nabić , po drugie większość z was tam nie gra więc w czym macie problem ? , po trzecie już nie takie podania przechodziły i nie będę palcem pokazywał kto klepał tak.  Dziękuję za uwagę.

I znowu dacie admina osobie która nie wrzuciła na forum żadnego demka, a potem będą spiny.Ja swoje zdanie napisałem i go nie zmienie, mogę jedynie pomóc wam w ogarnięciu #1 i częściej tam przesiadywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Zoom napisał:

I znowu dacie admina osobie która nie wrzuciła na forum żadnego demka, a potem będą spiny.Ja swoje zdanie napisałem i go nie zmienie, mogę jedynie pomóc wam w ogarnięciu #1 i częściej tam przesiadywać.

Jak nic nie robisz na #1 to się nie odzywaj. Siedź sobie dalej na 3 i 4 a na 1 się nie wtrącaj. Na 1 mamy najwięcej odpałów. Jest nas dwóch i wy się tym przejmujecie że mamy tyle roboty na nim? Macie wywalone na Nas. I niech tak zostanie. My z @JaNcZo_wiN zbudujemy swój zespół i postawimy to wszystko do pionu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Sekussofoness napisał:

Jak nic nie robisz na #1 to się nie odzywaj. Siedź sobie dalej na 3 i 4 a na 1 się nie wtrącaj. Na 1 mamy najwięcej odpałów. Jest nas dwóch i wy się tym przejmujecie że mamy tyle roboty na nim? Macie wywalone na Nas. I niech tak zostanie. My z @JaNcZo_wiN zbudujemy swój zespół i postawimy to wszystko do pionu

Przeczytaj co Ty gościu piszesz xd.Mało spałeś po nocce..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sekussofoness napisał:

a co? namówisz resztę o przejście na inną serwerownie?;]] nie było mnie chwilę i jaki wielce poszkodowany. Niestety praca przy  IEM i ESL ONE zjadła mi masę nieprzespanych nocy, ale już jestem.

Co do Amelii jestem na tak, kojarzy mi się jako gracz ze skillem i wydaję mi się, że ogarnie temat. Proponuję podrzucić mu jakieś demka do rozpisania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy mu pokazać jak nagrywać dema, a nie się naśmiewać. Za jakiś czas jak ktoś Cię nauczy i będziesz wiedział jak ogarniać demka napisz do któregoś z modków lub administratorów to odblokujemy podanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.