Skocz do zawartości
Amelia

Podanie o slota : Amelia-AFM-

Rekomendowane odpowiedzi

1. 200h to już na pewno dawno pekło  ( ponad 6tys kilsow mowi samo o sobie :)

2.Posty sa chociaż trzebacos rozbujać forum bo mało jest aktywnych bezpośrednio na forum tego serva ;/

__________________________________________________________________________________________

1.Amelia-AFM-

2.No jakies 2 miesiące bo zaczelem spowrotem grac w cs :) tak to ciagle w S.C. gralem  :P

3.18.08.1989r. ( w sierpiun 29 :) :)

4a. Gram bardzo dużo tak uważam ( od poniedziałku do czwartku 15/16 - do późnych godzincyh nocnych . piątek od 15/16 do rana często dopóki ktoś jest a sobota i niedziela to "24h" chyba ze popije :P )

4b.https://www.gametracker.com/player/Amelia-AFM-/31.186.83.63:27015/

5. Uwazam ze dużo spędzam czasu na servie . I jestem osoba ogarnieta nie jak "każdy" jak ktoś ma 10-0 to jest haxem . Tymardziej ze spędzam dużo czasu w godzinach gdzie nie ma adminow . A Janczo już chyba nie ma ze mna sily na GG :) już tyle co pisałem o "cipkach" które haxuja :P  Może to trochę go odciąży od tej roli :)

6. Czekam na zwrot podatku żeby zakupić :) bo slabo z kasa  a jeszcze swieta za pasem ;/

7. Najlepiej może jak jaczyc gracze/graczynie się wypowiedzą czy się nadaje :)

PS : Pozdrawiam i licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :) Amelia-AFM- z domu Łukasz :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , demek nie masz , ale wielokrotnie mi dawał info na gg o odpałach , twoim największym minusem jest brak steam , wiec tak #1 nie jest #3 lub #4 widzimy ilu jest adminów na serwerze , mi jest potrzebna pomoc , od mnie masz duże tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to 2000 h na forum chodzi czy na servie ?

Bo mi chodzilo ze na servie to jest dużo więcej . a na forum to może brakować jeszcze . no stimek będzie jak kasa dojdzie bo na razie krucho ;/// jeszcze mi Amela choruje wiec kasy poszlo ...

By JaNcZo_wiN,

bierzemy pod uwagę gametracka i aktywność na serwerze , nie wypowiadaj się w swoim podaniu już , czekaj cierpliwie na to co inni napiszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jest podanie o slota czy o admina?

jeśli o admina to jestem na nie, powód? brak demek.

Ps. mówisz że kiepsko z kasą a admina  tez trzeba opłacać ^ wiec zastanów się czy nie wydać na coś Tb bardziej potrzebnego w życiu codziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, bo admini rzadko wchodzą na ten serwer poza Januszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak demek..Jeżeli chodzi o moje zdanie to na ten moment jestem na Nie, jeżeli ogarniesz dema to modek lub ktoś z góry otworzy temat.
Myślę, że podanie można zamknąć na tą chwilę.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Tylko treść "Podanie o slota" ? 

By SSS,

Możesz mieć na imię Łukasz i nikt ci nie zabroni grać pod nick Amelia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki są problemy na # bo chyba nie jesteście w temacie..............BRAK ADMINÓW !!!! , @Katarzynka;) przepadł , zostałem sam z @Sekussofoness , tak dwóch adminów na cały serwer !!!!! co do @Amelia-AFM- jeżeli to podanie o admina dał bym szanse , bo nie ma kto pomagać  , o GA też nie będę się wypowiadał bo bym za mocno skrytykował pomoc naszych GA na #1 , w ogóle jej nie ma , jedynie włażą jak "pewny odpał jest" i sobie bana nabić , po drugie większość z was tam nie gra więc w czym macie problem ? , po trzecie już nie takie podania przechodziły i nie będę palcem pokazywał kto klepał tak.  Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demka najważniejsze .... A ze ludzie od ponad godziny nie mogą pograc bo jakas pipka ciśnie na wh + aim (YoungKacperEr ) to jest sprawiedliwe . Zobaczcie momze ile to zniecheca ludzi w tym czasie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak jako admin. Amelia jest dobrym graczem i sądzę że w roli admina się sprawdzi. Zgłasza cziterów,jest kulturalny,nie mam do niego zastrzeżeń. To prawda,zostaliśmy sami na #1 z @JaNcZo_wiN i jestem za tym by go wziąć. Ja też mam swoje obowiązki,pracuje na 3 zmiany i też nie zawsze mam czas czy siły by wejść i pilnować ale jestem w miarę możliwości często. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JaNcZo_wiN napisał:

Wiecie jaki są problemy na # bo chyba nie jesteście w temacie..............BRAK ADMINÓW !!!! , @Katarzynka;) przepadł , zostałem sam z @Sekussofoness , tak dwóch adminów na cały serwer !!!!! co do @Amelia-AFM- jeżeli to podanie o admina dał bym szanse , bo nie ma kto pomagać  , o GA też nie będę się wypowiadał bo bym za mocno skrytykował pomoc naszych GA na #1 , w ogóle jej nie ma , jedynie włażą jak "pewny odpał jest" i sobie bana nabić , po drugie większość z was tam nie gra więc w czym macie problem ? , po trzecie już nie takie podania przechodziły i nie będę palcem pokazywał kto klepał tak.  Dziękuję za uwagę.

I znowu dacie admina osobie która nie wrzuciła na forum żadnego demka, a potem będą spiny.Ja swoje zdanie napisałem i go nie zmienie, mogę jedynie pomóc wam w ogarnięciu #1 i częściej tam przesiadywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zoom napisał:

I znowu dacie admina osobie która nie wrzuciła na forum żadnego demka, a potem będą spiny.Ja swoje zdanie napisałem i go nie zmienie, mogę jedynie pomóc wam w ogarnięciu #1 i częściej tam przesiadywać.

Jak nic nie robisz na #1 to się nie odzywaj. Siedź sobie dalej na 3 i 4 a na 1 się nie wtrącaj. Na 1 mamy najwięcej odpałów. Jest nas dwóch i wy się tym przejmujecie że mamy tyle roboty na nim? Macie wywalone na Nas. I niech tak zostanie. My z @JaNcZo_wiN zbudujemy swój zespół i postawimy to wszystko do pionu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Sekussofoness napisał:

Jak nic nie robisz na #1 to się nie odzywaj. Siedź sobie dalej na 3 i 4 a na 1 się nie wtrącaj. Na 1 mamy najwięcej odpałów. Jest nas dwóch i wy się tym przejmujecie że mamy tyle roboty na nim? Macie wywalone na Nas. I niech tak zostanie. My z @JaNcZo_wiN zbudujemy swój zespół i postawimy to wszystko do pionu

Przeczytaj co Ty gościu piszesz xd.Mało spałeś po nocce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spamujcie zbędnymi postami, macie jakieś ale do siebie to wyjaśniać to na PW. Wypowiadajcie się jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sekussofoness napisał:

Jak nic nie robisz na #1 to się nie odzywaj. Siedź sobie dalej na 3 i 4 a na 1 się nie wtrącaj. Na 1 mamy najwięcej odpałów. Jest nas dwóch i wy się tym przejmujecie że mamy tyle roboty na nim? Macie wywalone na Nas. I niech tak zostanie. My z @JaNcZo_wiN zbudujemy swój zespół i postawimy to wszystko do pionu

a co? namówisz resztę o przejście na inną serwerownie?;]] nie było mnie chwilę i jaki wielce poszkodowany. Niestety praca przy  IEM i ESL ONE zjadła mi masę nieprzespanych nocy, ale już jestem.

 

Co do Amelii jestem na tak, kojarzy mi się jako gracz ze skillem i wydaję mi się, że ogarnie temat. Proponuję podrzucić mu jakieś demka do rozpisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Brak steam-

Brak demek --

NA plus wiek, zglaszanie i ze aktywny.

Jestem na nie ale dam tak jesli @Amelia rozpisze te 2 demka z tego tematu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN właśnie z tego powodu^^^  wymagamy od kandydatów demek^

 

@Amelia wujek Google wie wszystko, wystarczy trochę chęci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mu pokazać jak nagrywać dema, a nie się naśmiewać. Za jakiś czas jak ktoś Cię nauczy i będziesz wiedział jak ogarniać demka napisz do któregoś z modków lub administratorów to odblokujemy podanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...