Skocz do zawartości
ヅпорєヅ

Podanie ヅпорєヅ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ヅпорєヅ
Staż w cs'a: 4 lata 
Ile dziennie grasz na serwerze (link): https://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.188:27081/top_players/?query=ヅпорєヅ 
Gdzie miałeś/aś admina: miałem na csone i multi-head :)
Gdzie masz admina: nigdzie :>
Dlaczego właśnie ja: Witam :D dlaczego ja ? Odpowiedź jest prosta gram codziennie,staram się zgłaszać, byłem adminem na 2 serwerowniach,doświadczenie jest, i co najważniejsze potrafię odróżnić skillowego gracza od odpała :). Komendy Amxx opanowane tak 9/10. Myślę że jestem miły i przyjacielski potrafię nawiązać kontakt z innymi i być wyrozumiały.Wiem że godzin mam mało ale moim zdaniem to najmniejszy problem nabije je do niedzieli na luzie :)
Kontakt: pw/fb/steam/gg

By Sevral,

Nie spełniasz wymagań, puki co zamykam, zgłoś się do Modka lub Administratora o otwarcie tematu jak już spełnisz wszystkie wymagania

By Sevral,

Otwieram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są plusy i są minusy i ja będę na nie z tego względu że po 1. kolega jest z nami na forum dopiero od niedzieli czyli nawet tygodnia nie ma. Moim zdaniem za młody jeszcze żeby mieć admina sami widzicie ile już było w jego wieku adminów i byli nimi raptem miesiąc i po odchodzili. Nie mówię że w jego wypadku też tak będzie ale ja bym jeszcze poczekal z tym adminem. Chociażby dlatego żeby przynajmniej był u nas miesiąc na forum i się wykazał że mu naprawdę zależy. Bo widać że się stara bo nGrywa demka i za to wieki plus. Jak narazie jestem na Nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MatseyW napisał:

Niestety ja będę na NIE:

- Wiek niestety do mnie nie przemawia (Tak jak pisał @>SiWy< było już wielu)

- Staż na forum (jesteś z nami za mało)

na początku sory że się wypowiadam w swoim podaniu ale :) 

Nie wiem co ma wiek do tego to że po miesiącu mi się znudzi admin ? XD no bez przesady :p Składam admina po to żeby starać się utrzymywać porządek bo jestem dość sporo aktywny a nie do zabawy adminem :)

co do stażu na forum zgodzę się jestem za mało :) ale ludzie z #3 mnie kojarzą bynajmniej większość więc w czym problem :D czy złoże podanie teraz czy za miesiąc skoro składam podanie o admina na serwer nie na forum więc raczej bardziej się patrzy na aktywność serwerową i na opinie ludzi grających tam owszem zależy też od głosów administracji/opiekunów itd Ale na moje to nie ma wpływu ile jestem na forum :) bo mógłbym być miesiąc ale nigdzie się nie udzielać tylko w jeden dzień wstawić demka i złożyć podanie :D. tak jakbym na forum był od miesiąca a posty i demka nabiłem w jeden dzień.

Tyle chciałem przekazać 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem na tak.
Gościu przez ten tydzień sporo demek wrzucił. Ma steama, dużo gra na #3.
Zarzuty o wiek trochę moim zdaniem nie fair no bo 17 lat to człowiek jest już świadomy i dojrzały więc czy 17 czy 18 to różnicy nie ma.
Potrafi  odróżnić czitera od skillowego gracza.
Steama ma.
Kulturka jest.
Z tego co na #3 widzialem komunikatywny.

Jedyny minus brak miesiąca na forum(a są admini którzy na forum się nie udzielają praktycznie). A skoro znają go z serwera no to spoko ^^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja również jestem na NIE, 

Edit. 

tak patrze zaznaczyłeś amxx 9/10 co znaczy że piszesz własne pluginy . . . czy to przekłamanie ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem osob ktore wypowiadaja sie na temat wieku w tym przypadku (17lat) Skoro niedawno dołączyła do grona adminów kolejna osoba mająca mniej niż 18 lat.Co do podania:

+Steam

+Ogarniety

+Miał już admina

+Ogarnia amx

-Troche krótko z nami jest, alee..

Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm czyli śmiem twierdzić iż Ja jestem wyjątkiem w wieku 17 lat ?

Chłopak się stara i jest często na serwerze, stara się utrzymywać dobry kontakt z graczami, posiadał już admina więc raczej wie co i jak, lecz jestem neutral, z powodu że krótko z nami jest, ale mam nadzieje że nadrobi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek -

Dużo administracji na #3 - 

Wymagania też nie wszystkie -

Steam +

Admina miał +

Zgłaszanie +

Jestem na Nie.

Moim zdaniem za dużo osób teraz z #3 pogra trochę, rejestruje się na forum i od razu chcą być adminem. Na serwerze  #3 sądzę, że mamy dość administracji.

Zawsze ktoś wbije żeby sprawdzić jak przebiega gra. Wiek to jednak też świadczy o pewnym doświadczeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 3 w chwili obecnej jest naprawdę sporo adminów, wiec  według mnie wymagania muszą być spełnione w 100 %, a dopiero  po tym fakcie można się zastanawiać czy jest się za czy przeciw. Jestem na nie, nie spełniasz wymagań....

P.s jakie ma znacznie to że ktoś jest  skillowym graczem? żadne bo to nie znaczy ze będzie dobrym adminem..... 

Nie obraz się kolego, ale nie rozumiem po co sam siebie tłumaczysz w swoim podaniu.... każdy wyraża swoja opinie na temat podania i ta opinia jest oparta pewnymi faktami i czy ty to wytłumaczysz na milion sposobów, czy też nie, nie ma żadnego  znaczenia :) 

Jestem na Nie, Spróbuj za jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wbrew wszystkim którzy są na nie będę na tak. Chociaż krew mnie zalewa jak muszę grać z Tobą lub przeciwko Tobie. Widziałem po Twojej ostatniej aktywności, że będziesz startował o admina. Ogólnie wiem, że rozpoznasz czita, ale kwestia czy ze swoimi umiejętnościami będziesz w ogóle miał szanse kogokolwiek oglądać. Jestem za okresem próbnym.

PS. Chcę wiedzieć jaki masz sprzęt i config. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo niskiego wieku to skilowy jesteś, jeszcze kilka dni temu prawie nagrywaliśmy dwa demka na raz jednemu typkowi więc wiem że w przerwach od karania zejdziesz na tego spec. Trochę krótko na forum i na serwerze, ale skoro Sevral otworzył temat to powinienem mu zaufać. Wiek nie ma dla mnie też żadnego znaczenia (nie powiem jak w wieku 17 lat też grałem na HE i w dodatku ciekawe akcje się działy xD).

Jestem na TAK. Okres próbny powinien być spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ Ma steam

+ Miał admina więc amx ogarnia

+ Zgłoszenia odpałów

- Staż (First Seen 2018-03-04 20:25:07)

Hmm... masz doświadczenie jako admin oraz zgłosiłeś odpałów ale to wszystko nabijane hurtem w biegu... Najważniejsze w roli admina to obiektywna ocena sytuacji zachowań graczy oraz rozpoznawanie odpałów, z tym drugim widać sobie radzisz. Wiek mogę zaakceptować ponieważ do weryfikacji umiejętności adminowania oraz ewentualnych nadużyć jest właśnie okres próbny. W dodatku w trakcie bycia pełnoprawnym adminem, również z łatwością można stracić stanowisko jeśli okaże się, że kandydat w jakiś sposób sobie nie radzi lub nadużywa władzy.

Jesteś na tej serwerowni dosłownie kilka dni... nie znamy Cię, a taki staż jest zdecydowanie zbyt krótki. W tym momencie jestem na NIE. Obecnie #3 chyba nie cierpi na niedobór adminów jak jest w przypadku 2 i 3 więc rozdawania admina świeżym graczom jest moim zdaniem zbyt pochopne.... jeśli jest inaczej, to post z wymaganiami na kandydata mija się z celem.

Tak więc ode mnie @ヅпорєヅ... pracuj przez ten miesiąc na to stanowisko, dalej zgłaszaj odpałów (nawet na stemata jakiemuś adminowi albo na sbx bez potrzeby kręcenia demek, bo te już masz.. no chyba, że nie będzie admina na forum w danej chwili) i myślę, że po miesiącu możemy wrócić do tematu z pozytywnym finałem...

To jest piaskownica Sevrala więc myślę, że to on powinien wydać ostateczną decyzję (Ewentualnie włącznie z czerwonymi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra pora na podsumowanie 6 na NIE 6 na TAK, rozmawiałem z @Honor i kazał mi podjąć decyzję, tak że chłopie damy ci szanse ale na okres próbny wiec się wykaż . . . mam nadzieje że poznamy cię trochę lepiej nie tylko na serwerze ale również n forum, witamy w gronie adminów 3#, zgłoś się do @Honor 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.