Skocz do zawartości
RagnaroK

Dlaczego 1.6 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mogę wiedzieć jak zaczeliście przygodę z 1.6 i dlaczego gracie nadal ?

 

Ja zaczne : Zacząłem grać w 1.6 z powodu że gdy byłem mały mój szwagier (Mąż siostry). Grał bardzo często, a ja z mocnym biciem serca oglądałem jak gra. Czasem pozwalał mi grać, a ja grałem z szeroko otwartymi oczami. Próbując zabijać boty - tak boty, kto z nas nie zaczynał od botów? :D 

Gram do teraz, próbowałem grać w GO. Ale aktualizacje które dawał steam były okropne. Nowe mapy, jakieś skiny za które się płaci po 100 Euro, na co to komu ? Na fejm, bez przesady :D Oraz fizyka odpowiadająca w GO mi nie odpowiada, a 1.6 jest idealne <3 Grafika mi się podoba najbardziej, nie tęsknicie za takimi graficzkami ? Gothic, Neverwinter, diablo, czy nawet The Elder Scrolls oblivion ? 

 

 

PROSZĘ SIĘ WYPOWIADAĆ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją przygodę zacząłem ze znajomymi. Tak jakoś z minecrafta i tibii się przerzuciłem na CS 1.6. W CS:GO też zagram od czasu do czasu ale jednak jest sentyment do 1.6. Dla mnie jest o wiele płynniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie powiedzieli koledzy w 6 podstawówce i grając na botach, się nauczyłem i nie gram w cs go, bo jakoś nie mogę znieść rusków dzieci i botów bez grania team'owego (jakby na #4 było XD), ale to wszystko łączy się w to, że nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po prostu nie stać mnie było na Go więc 1.6 się zadowalam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 podstawówka, pierwszy internet, 100+ pingu, komp złomowany, ale się grało na Rybnickim serwerze + jakieś boty :p Gralem sporo, rozwijałem się skillowo dość szybko, a też nie było w co za bardzo grać bo komp złom. Teraz gram z sentymentu i z niechęci do GO (wiadomo w 1.6 by weszło). W inne gry za bardzo nie gram bo czas mnie zżera, ale taki wiedźmin, LoL czy Battlefield od czasu do czasu jest spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu gram, bo mam internet z play lte ................ a pierwsza wersja co grałem chyba 1.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1.6 namówił mnie kolega z którym często pykałem w inne gierki, dzisiaj tylko ja gram w 1.6, ale za to razem spotykamy się na cs GO w które pykam już z 2-3 lata.Co do grafiki 1.6 mi również się podoba, jestem wielkim fanem gry "Gothic" w która przegrałem tysiące godzin od małego brzdąca do dorosłego faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6 pozwala mi normalnie z wami porozmawiac przy grze na ktorej jeszcze nie znam wielu map, ale jest tu wspaniala atmosfera ktora u w i e l b i a m mimo wszystkich kłótń czy sprzeczek, kocham was tu wszystkich a na go musialabym z jakimis ruskami rozmawiac tfu, nie zebym cos do tego miala, ale nie umiem zbytnio angielskiego a co dopiero ruski, tak wiec ja juz zostaje na 1.6 mimo ze duzo osob mnie nie chcex D, mam nadzieje ze kontakty z wieloma mi sie polepsza a 1.6 nie bedzie przygoda na raz (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać z kumplami kilka lat temu i dzięki tej grze potrafię się wyluzować nie myśleć o niczym tylko o fragowaniu :D I zatrzymała mnie też atmosfera co prawda są ludzie którzy podnoszą ciśnienie ale nie warto dla nich rezygnować z tak cudownej rozgrywki :D Dlatego do dziś w nią pykam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...