Skocz do zawartości
Zankor

Top do 20 tyś zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje kupic coś do 20 000zł  pojazd osobowy lecz nie moge sie do końca zdecydowac najlepiej sedan ewentualnie hatchback tylko i wyłącznie w benzynie minimum 140 km prosze o ciekawe propozycje minimum 5 w poście  ciekaw jestem jakie Wy macie autka w takim przedziale z tymi wymaganiami może akurat coś  polecicie czekam na posty!  :5870c5c7c2ac5_D::traktor:

Ps:Moim top 1 są Germany m.in. BMW 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam opla vectra b 1.8 v 16  i jest bardzo dobrym autkiem  tyle lat  i ma bardzo mały przebieg

i mam jeszcze bugati veron  xd

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Adi123xd napisał:

ja mam opla vectra b 1.8 v 16  i jest bardzo dobrym autkiem  tyle lat  i ma bardzo mały przebieg

i mam jeszcze bugati veron  xd

 

pokaż mi tu 140km?  do sedana to jest minimalne co może byc żeby to jechało wgl :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Passat b5 1,9 TDI, zaczipowany.  Ale jeśli ta maszyna Cię nie interesuje to polecam:

Alfa Romeo 159 1,9Jtd

Volvo S40/V50

BMW 3

Mazda 6

Opel Vectra C

@Zankor na benzynie się wozi świnie.. Dieselek tylko i wyłącznie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zankor napisał:

pokaż mi tu 140km?  do sedana to jest minimalne co może byc żeby to jechało wgl :D 

ale napisałem ze mam tez bugati veeron to on wyciąga 500 km 

a tym oplem to spokojnie do 200 km poleci  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 20 tys .... @Te-Tris Benzin :) Dieslem lamusie możesz wozic se mamusie hy hy hy :D 

@Te-Tris przynajmniej  tyle :D lecz benzynka tylko i wyłącznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem fanem BMW, osobowe to tylko w kombi hah :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś konkretniej do czego Ci to auto? Jeździsz sam,z kimś? Ile km robisz rocznie,wyposażenie jakie chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sekussofoness do wszystkiego bedzie używane  robie około 20-30 tys zależy  przez 2 lata zrobiłem 55tys wiem wiem na tyle km lepiej ON tylko nie robie zbyt długich tras lecz czesto a po za tym  nie trawie ON  z kimś lub sam zależy od potrzeby :D 

Edit @Sekussofoness wszystko ładnie pieknie bmw e46 właśnie nad nią najbardziej medytuje 2.5i  b6 posiadam nie robi na mnie wrażenia plus wyczytałem jeszcze W203  oglądałem je lecz nic nie wiem o silnikach i boje sie delikatnie ich co tam mają  :/ reszta nie dla mnie a marzenie e90 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi A4B6, A6C5, BMW E39 min. 2.5 L,E46 ,E38 min. 3.0, Citroen C4 2.0 140 Km w 3D ładnie się odpycha,Ford Mondeo MK3 2.5 v6 albo 3.0 v6,Focus II 2.0,Mercedes W203 motory z kompresorami lub V6,Mini w 1.6 Turbo naprawdę konkretny dzik na drodze,Peugeot 207 1.6 T lub 2.0,Renault Megane II/ Laguna II 2.0 T fajnie zamiatają, Skoda Superb I 1.8T. No i passserati także 1,8 T choć ja bym zwrócił uwagę także na 2.0 130KM jak na tą moc bardzo dynamiczna jednostka i znajdziesz też w Audi A4B6.

Edit: @Zankor E90 położyć musisz 30 położyć minimum za ładną sztukę. 

E46 fajne auto,ale ja bym szukał od razu 2.8 :D jeździłem wszystkimi silnikami w e46 prócz m3 i powiem tak,2.8 jedzie mega ale 3.0 to juz totalny roz.. 😁😁😁 2.5 a 2.8 poczujesz różnicę. 

Mercedesowskie motory na kompresorze są bardzo trwałe,nawet do lpg. Nie ma z nimi problemów,nie masz turbo dziury,ciągnie fajnie po całym zakresie obrotów. W203 główna bolączka to ruda,niestety gniją. Mechanicznie bardzo dobre auta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bier Opla Vectre C 2.0 Turbo 175 km choć o taką trudno w dobrym stanie i po Lifcie .. gdyby Isia była z tym motorem to by było zajefajnie (choć z początku produkcji Isi "parę" sztuk wyszło z tym silnikiem bo nowszy 2.0 turbo już taki "soloidny" i "oszczędny" nie jest ), ewentualnie Diesel 1.9 CDTI 150 km

Audi A4 B6 1.8 Turbo 163 km

Seat Leon FR 1.8 Cupra 210-225 km ewentualnie Diesel FR 1.9 TDI 150 km

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w takiej kwocie nie pchałbym się w BMW:)  poczytaj rożne fora, BMW do 20 TYS w niezłym stanie to okaz minimum 15 letni. przy czym kupujesz samochód przy którym cały czas trzeba coś robic a koszty  choćby samych części są monstrualne. Chyba że zadowala Ci okaz no chodzi ale tu pyka tam stuka tu hamulec drga tu kontrolka się świeci :) to jak najbardziej:)  BMW się płaci za markę szpan a nie za prawdziwa  wartość :)

Poza-tym nie rozumiem czemu każdy patrzy tylko na moc katalogową^^ Każdy kto ma doświadczenia z jazda rożnego typami samochodów potwierdzi Ci że czasami nowsze samochody niższej klasy z silnikami   katalogowo o 20 km słabszymi są o wiele bardziej zrywne i maja lepsza charakterystykę pracy aniżeli  starszy mocniejsza samochód z silnikiem który po 10-15 latach i tak już pełno koni pogubił po drodze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłppcy beemkowcy :P @Zankor to jest bardzo popularna marka głównie w określonym, specyficznym gronie ludzi (sebixów) xD Myślę, że ciężko będzie Ci znaleźć ładne, zadbane i doinwestowane BMW na naszym rynku.... Ja bym proponował Ci wyskoczyć za miedzę i kupić coś rozsądnego i pewniejszego niż z Polskich rąk :P wejdź sobie np. na mobile.de... gdybyś miał jakiekolwiek pytania odnośnie sprowadzenia, formalności z tym związanych itp., to śmiało pytaj bo sporo gruzu zwiozłem xD  Niech Cię nie przerażają przebiegi rzędu 300k i ponad w 10 letnim aucie... U nas mają tyle samo albo i więcej tyle, że są robione przez takich jak ja :(... gdybyś znalazł tam autko i przebieg będzie kuł CIę w oczy, również pisz... mogę Ci ogarnąć przebieg lub powiedzieć co masz zrobić  aby było poniżej 200k....  xD

 

Głównie Niemcy ale i Europa: mobile.de

Holandia: www.schadeautos.nl/pl/home

 

Pamiętaj, że zdecydowanie lepiej opłaci się kupić autko lekko uszkodzone niż w całości :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam swoją A3 8P 1.8 :D Kupiłem za 15 i nie dość że miała te swoje 160kuni to dołożyłem jjeszcze 27 :D Jak chcesz do 20 to 8p sline :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi-Fantasti niestety nic z tych rzeczy jak pisałem wyżej b6 mam wiec wiem co nie co opel odpada leon już lepiej ale troche mały @Bienio nie zgodze sie niestety właśnie przez sebków tak sie zrobiło że ta marka stała sie taka jaka jest i że sie za nia płaci ale podoba mi sie bardzo tak że kto co lubi :D nie chodzi dokładnie o konie lecz moc i Nm kolega ma 1.8t Paska 150km drugi 1.9TDI golfa iv 90km z Nm wywalonymi w kosmos nie przypomne sobie ile dokładnie i łyka paska z miejsca jak i odległości tak że no  @Odpalony Jurek ;> wiem coś o tym właśnie i str też kojarze bo też już kilka mykło z germanów gdyż iż mam tam kobiete która mnie urodziła ale bede pamietał o Tobie może akurat coś a sprowadzasz coś? Łapie coś z  tym uszkodzonym też fajnie by było mam fajne dojście do ziomeczka który uszkodzone mniej lub bardziej sprowadza lecz z USA  przy czym nie płaci cła około 10k lecz 2k mały układzik jest :D  i zastanawiam sie nad tym czy tak nie zrobic  ziomeczek mazde 3  2016 za 28000zł kupił dawali mu 55000 w PL nie sprzedał :D @Pulsarowy^^ malutkie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zankor normalne ze tdi ma więcej Nm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zankor ee Jo mom "zwykłego" Golfa IV TDI 90 km i Isie 2.0 CDTI 160 km i "Golfiarz" zamula z tym silnikiem, jak chcesz szybciej startnąć czy szybciej zmieniać biegi to trocha szarpie i nie daje rady :P Dobry do zwykłej miejskiej jazdy :P

Hmm VW nie, Opel nie, Audi nie to zostaje tylko coś z BMW lub Mercedes :P

A może tak coś starszego jak :

Subaru Impreza GC 2.0 GT ?

Lexus IS200  2.0 155 km lub IS300 3.0 214 km

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2018 o 20:54, Sekussofoness napisał:

Audi A4B6, A6C5, BMW E39 min. 2.5 L,E46 ,E38 min. 3.0, Citroen C4 2.0 140 Km w 3D ładnie się odpycha,Ford Mondeo MK3 2.5 v6 albo 3.0 v6,Focus II 2.0,Mercedes W203 motory z kompresorami lub V6,Mini w 1.6 Turbo naprawdę konkretny dzik na drodze,Peugeot 207 1.6 T lub 2.0,Renault Megane II/ Laguna II 2.0 T fajnie zamiatają, Skoda Superb I 1.8T. No i passserati także 1,8 T choć ja bym zwrócił uwagę także na 2.0 130KM jak na tą moc bardzo dynamiczna jednostka i znajdziesz też w Audi A4B6.

Edit: @Zankor E90 położyć musisz 30 położyć minimum za ładną sztukę. 

E46 fajne auto,ale ja bym szukał od razu 2.8 :D jeździłem wszystkimi silnikami w e46 prócz m3 i powiem tak,2.8 jedzie mega ale 3.0 to juz totalny roz.. 😁😁😁 2.5 a 2.8 poczujesz różnicę. 

Mercedesowskie motory na kompresorze są bardzo trwałe,nawet do lpg. Nie ma z nimi problemów,nie masz turbo dziury,ciągnie fajnie po całym zakresie obrotów. W203 główna bolączka to ruda,niestety gniją. Mechanicznie bardzo dobre auta. 

specjalista:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi-Fantasti nie mówie  że nie te marki bo akurat lubie je ale złe wybory poporstu zamiast audi b6 pasek b6 dla mnie lepiej  audi b6 nie ale za to b7 git :D tak że ten :D a Opel no to rzeczywiście nie wypał :D is300 powiem Ci że daje sie przeżyc  @MrFux zero wyglądu :D co do autek jestem wymagający 

Mazda jakaś ciekawa może byc hania w ostateczności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MrFux napisał:

Za tą cene to tylko do generalnego remontu,padło sto procent. Nie sztuka jest że można kupić za daną kwotę auto,chodzi o to by się w szrota nie wpakować.  Gdyby rzeczywiście był taki bezwypadek plus ten przebieg 260 tys to powinien kosztować w granicach 28 tyś. A druga sprawa nie każda morda pasuje do Forda :D

@patrycjaxoxc oczywiście że tak Słońce :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w ten desen moja nie pasuje :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toyota avensis 2.0 D4D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/saab-9-5-se-b235e-podniesiona-moc-250km-lpg-tech-ID6zI4yD.html

Nic mocniejszego i rozsądniejszego za tą kase od saaba nie znajdziesz. Nawet jak kupisz 1.8t ze 150km, za ~1000zł chip + ew. wydajniejsze wtryski za maks 500 i ze 150Km robi się bez problemu 220-230km samą mapą, a niuta tyle że żaden  turboklekot nie ma podejścia. Rewizja panewek bo lubią się sypnąć po +-250 tyś , silnik jest serynie wstępnie zakuty więc nawet 300km zniesie. Do tego lpg które nie robi różnicy i jeździsz za darmo. 

Ja mam honde, więc autopromocji nie robię jak to często bywa. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin :) coś w tym jest nawet by było cacy jeśli chodzi o silnik tylko środek co tam jest to jakaś masakra troche wygląd mi przypomina coś w stylu renault :D  Nie dogodzi mi :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...