Skocz do zawartości
Gość

Mega hiper problem help pls 11!!!1!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

A więc dawno dawno temu zanim Dawidek kupił csa na steamie (kiedyś to był NS nie to co teraz) mój ping był no powiedzmy że tak jak ja czyli nie do końca normalny ale do zaakceptowania. Stawiałem hotspota z telefonu i miałem ok 60 pingu i grało się oki i było fajnie. Ale pewnego dnia patrzę a tutaj cs za 3,65 zł na steamie. Włączył mi się ,,CEBULA ALERT". Myk myk mam, pobieram a tutaj coś się zepsuło. Stawiam hotspota a ping skaczę od 60 do 200 i tak co chwilę. Nie wiem o co chodzi bo na NS ping jest na poziomie 60 :C. PLZ pomożcie bo nie mam jak pełnić tej funkcji której pełnienie jest zaszczytem czyli GA :C Dodam że trwa to odkąd gram na steamowym a na radiówce rano mam normalny ale potem skacze po pińset :C 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup.internet z biedronki ps cebulaki tylko stawiaja hotspota z komorki za doladowanie 5 zl xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mi też kiedyś lagowało, sciny miałem po tym jak zakupiłem steama, nawet gdzieś na forum temat był.Pomogła tylko zmiana internetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spróbuj to co honor polecił, ewentualnie zgłoś się do PelnoprawnegoObywatela, który pomógł rozwiązać identyczny problem naszemu staremu koledze :p

Aj zauważyłem, że link nie działa

 

Wejdź w bibliotekę steam -> gry -> ppm na cs -> właściwości -> ustaw opcje uruchamiania i dopisz tam -nofbo -nomsaa

ctrl+alt+del szukasz w procesach hl.exe klikasz na niego ppm>ustaw priorytet>niski/wysoki czy tam bardzo wysoki musisz popróbować

 

 

Poeksperymentuj z ustawieniami rate z tego co pamiętam program HLToolz był w tym przydatny na yt pewnie jakiś tutorial znajdziesz co do rate 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...