Skocz do zawartości
bobslej

Pytanie #41

Rekomendowane odpowiedzi

gcB8W4m.png

Co najbardziej doceniasz w przyjaźni ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że zawsze Cię przyjaciel wysłucha bez względu na to co się stanie,nie zostawi Nas w potrzebie,nie zawsze oczekujemy tego by coś Nam doradził w danej sprawie. To wysłuchanie jest tym co ja doceniam najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że jak mam problem i o tym mówię to mimo ze z boku te rozmowy wyglądają na smianie się z tego problemu to sens tych rozmów jest całkiem poważny ale wszystko przekazujemy sobie w żartobliwy sposób i pomaga to o wiele bardziej niż typowe poważne gadanie ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, JaNcZo_wiN napisał:

w tych czasach nie ma przyjazni , przyjazn może była w czasach szkoły , teraz to jedynie jakieś kolegowanie jak coś , a co cenie w kolegowaniu ?? może żeby nie oszukiwał i nie walił w uja .

prawda teraz przyjaciel może norza wepchnąc  prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adi123xd @JaNcZo_wiN nie zgodze się z wami, ja całe szczęście pochodze z czasów "ludzi starej daty" i mam prawdziwych przyjaciół z tamtych czasów, ludzi na których można liczyć o każdej porze dnia i nocy. I to właśnie doceniam w przyjaźni, że każdy z nas za drugim w ogień pójdzie. To, że jak człowiek ma doła to ten drugi usiądzie i w milczeniu przesiedzi z Tobą nawet cały dzień bo wie kiedy rozmowa pomoże a kiedy zaszkodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi