Skocz do zawartości
glebbie

Podanie na admina / glebbie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: glebbie
Staż w cs'a: ~8-10 lat
Ile dziennie grasz na serwerze (link): 46+ godzin https://www.gametracker.com/player/glebbie/31.186.83.207:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: Miałem admina na popularnym resursie w Serbii, oraz miałem swoje serwery. Doskonale znam amxmod
Gdzie masz admina: Teraz nigdzie, bo gram tylko na waszem PB serwie
Dlaczego właśnie ja: Kiedy bedę online, to wszystkie graczy będą grali w komforcie, nie będzie dzieci które floodzą na radio, blokują graczy w przejściu strzelając w innych graczy i t.p. 
Kontakt: rpomkuu@gmail.com ; fb.com/boter2 ; miałem kiedyś GG, mogę go wrócić jeżeli będzie potrzebno (nie jestem z Polski i nie używam go codziennie)
Additional info: Jestem z Mołdawji, znam 5 języków, jeden z których jest Polski, na forum jestem poł miesiąca, na serwie gram koło 1-1.5 miesiąca. Nie mam 15 postów bo nie lubię floodzić, a sekcja PB nie jest zbyt aktywna. 
Current rank at server - 1 :) będę mógł płacić składkę, ale nie wiem jak wam będzie wygodniej, bo jestem z Mołdawji, mogę przez paypal or etc., nie będzie problemów z tym. 
P.S. Jeżeli dostanę admina, nie chciał bym mieć flage "t". Sorry if I've made some misstakes, Polish is not my native language)

By ♔Honor,

Nie spełniasz wymagań, jak spełnisz napisz do jakiegoś czerwonego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki nie zobaczę demek będę na NIE. 

Nagraj demko lub jakieś rozpisz z czterem to dam tak ^^

@JaNcZo_wiN i co z tego że na #2 nie gra? Każdy ma prawo się wypowiedzieć na temat gracza który składa podanie i nie powinieneś próbować wpływać na ocenę żadnego  gracza. Wypowiadamy się na temat informacji które da podane i tyle. 

Skoro piszesz ze ciągle są czterzy na #2 no to tym bardziej ma kiedy demko nagrać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja jestem na tak bo jesteś z Mołdawii i #2 serwer zieje trupem , brak adminów a ja rano jak wstaje mam kilka wiadomości typu wejdz bo odapł lata.

@OWSIANY pszenny zbieraj drzewo i strugaj deski zrobisz ładną trumnę i zakopiecie pb bo lipa jest mega , brak adminów = czitery co latają nawet jak gra 4/5 osób to i tak wyjdą jak jakiś czit gra i tak się historia pb toczy , to samo tyczy się #1 a wy na demka patrzycie , zbytnio nie macie spojrzenia rzeczywistego jak wygląda to z boku.Chcecie dobrze a jednocześnie dobijacie serwer :P . Sami siedzicie na #3 i #4 serwerze gdzie jest komplet adminów . A komu ja daje tak to tak naprawdę moja sprawa nie powinno cie to interesować. Wasze myślenie ....wymagania i demka z kąt ma je gościu mieć jak przeważnie serwer jest pusty ?? to tak smieszne ze wy tego nie widzicie że masakra , jesteście tylko adminami , zrozumiał bym jak by ktoś na pb grał , no sorki ty Owsiak grasz a reszta ? , tutaj @Stracony powinien się wypowiedzieć sam i podjąć decyzje a nie wy . Amen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Nie,brak dem.

@JaNcZo_wiN  czyli jak server ma mało graczy,to trzeba dawać wszystkim admina? Właśnie przez takie coś jak "dawanie admina w ciemno" jest mało graczy,trzeba być pewnym,że gracz zasługuje na taką funkcję,a Nie rozdawanie na lewo i prawo ,więc liczmy się z wymaganiami.

Kolego,zgłoś parę odpalow na forum,lub się wypowiedź w jakimś poście typu "zgłoś gracza" nawet w "skargi na admina" wtedy zmienię zdanie.

@JaNcZo_wiN na #2 gram od 5 lat,a to że brak graczy to inna sprawa,niech @Stracony spina poślady i robi robi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, napiszę tak.Chłopak jest z nami ponad miesiąc.Jak sam pisze miał już admina, oraz miał swoje serwery.Wiek w porządku, tylko demek nie ma.Patrząc na to, że na serwerze pb gra średnio no nie oszukujmy się, ale z 7 graczy w porywach do 10 (przynajmniej jak wchodzę na cs'a to tylu widzę) To przydałby się tam admin który jest aktywny.Jeżeli chodzi  o mnie przymknąłbym w tym przypadku oko na demka, jeżeli jest tak jak napisałeś i amx ogarniasz doskonale, to zobaczylibyśmy jak to wyjdzie w praktyce i  czy będzie dawał rady jako admin.Podsumowując moj głos jest na  Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie każdy może napisać, że miał admina, a podstawowych komend nie umie ogarnąć xDDDD Jestem na NIE 100%

Może czas jakiś jest ale no panowie proszę was.. Rozpisywanie DEMEK !!? No właśnie. 

@JaNcZo_wiN adminów brak ale przyjąć osobę co demka rozpisać nie umie to chyba też coś nie tak.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż... steam, wiek oraz znajomość amx, natomiast gracz jest dosyć krótko oraz nie ma zgłoszonych graczy i w związku z tym jestem chwilowo na NIE do momentu nadrobienia braków, a najważniejsze to demka.

Kultura gracza na serwerze jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, wtedy prosze nie zamykać temat, zobaczę że ktoś czytuje, zapiszę (lub nagram, nie wiem jak jest prawidłogo) demo. Także chciałbym znać co myśli o tym opiekun serwera.

P.S. Przypominam, że w przypadku czegoś możecie odrazu usunąć mi admina, to zajmie wam 2 minuty) 

Oraz mogę zrobić wam mapę dla CSa, np. pb_baton, myślę że ten kto może zrobić mapę - napewno zna amxmod i nie będzie kłamić, że zna amx, bo było by mi łatwiej znaleść inny serwer)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze nigdy nie wypowiadaj się w własnym podaniu. Jeśli dany opiekun serwa zobaczy, że się udzielasz w prawach serwera to sam otworzy temat. Brakuje adminów rozumiem sam, lecz rozpoznać "czita" to należy do obowiązków każdego z nas tzn. adminów nie zwracając uwagi na serwer. ;) Zobaczę sam demka lub same zgłoszenia też będę na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i właśnie o to chodzi pokaz gametracka miras ile godzin masz na #2 przegrane ,wedlug mnie nie powinnes się wypowiadac bo nawet , nie masz map pobranych, a juz drugi post piszesz w goscia temacie , po drugie zastanów się nad tym i zrozum skoro serwer jest pusty to z kat on ma demka wziąść ?? Wyczarować?? Kiedys tu było tak ,nie grasz na danym serwerze nie produkujesz się ,twoje pisanie tych postow to sory dla mnie spam , dobicie dwoch postów sobie. Mozesz dla mnie pisac czcionka 30 nie. Przy max3/4 graczy to on nic tylko by musiał siedzieć na spect kilka godzin dziennie i sie modlić o odpala.

Skoro gosciu mial swoja sieć i byl adminem dał by sobie według mnie radę , i proszę wiecej mnie nie brac do tablicy , jak wam nie pasuje zamknijcie podanie i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, JaNcZo_wiN napisał:

No i właśnie o to chodzi pokaz gametracka miras ile godzin masz na #2 przegrane ,wedlug mnie nie powinnes się wypowiadac bo nawet , nie masz map pobranych, a juz drugi post piszesz w goscia temacie , po drugie zastanów się nad tym i zrozum skoro serwer jest pusty to z kat on ma demka wziąść ?? Wyczarować?? Kiedys tu było tak ,nie grasz na danym serwerze nie produkujesz się ,twoje pisanie tych postow to sory dla mnie spam , dobicie dwoch postów sobie. Mozesz dla mnie pisac czcionka 30 nie. Przy max3/4 graczy to on nic tylko by musiał siedzieć na spect kilka godzin dziennie i sie modlić o odpala.

Skoro gosciu mial swoja sieć i byl adminem dał by sobie według mnie radę , i proszę wiecej mnie nie brac do tablicy , jak wam nie pasuje zamknijcie podanie i tyle. 

Tu się zgodzę z Jankiem, PB to nie #4 czy #3 gdzie gra Ci 30 osób.W tym przypadku nie brałbym pod uwagę demek, a jego aktywność na serwerze, znajomość amx, wiek, steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem po co tak spamujecie w tym podaniu skoro każdy może wyrazić swoje zdanie na temat osoby starając się o admina ale trzeba coś o tej osobie wiedzieć i grać na danym serwerze żeby się udzielać czy też krytykować kogoś. 

Ja się wypowiem bo nie raz gram z kolegą i widać że ogarnia te kulki, kultura jest, wiek dobry, steam ma a demka to nie wszystko na #2 nie ma adminów do pilnowania tam porządku więc jak najbardziej jestem na TAK. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.