Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Macius
Staż w cs'a:Ok.4-5lat z przerwami.
Ile dziennie grasz na serwerze (link):https://www.gametracker.com/player/Macius/31.186.83.188:27081/

Gdzie miałeś/aś admina:Ok.2 lata temu Admina kilka razy np na Harnaś.
Gdzie masz admina:Nigdzie.
Dlaczego właśnie ja:Często gram w godzinach porannych gdzie naprzykład o godzinie 8-9 nie ma żadnego admina a nie powiem kultury u graczy jest mało.Nie powiem też mnie czasami poniesie ale bez przesady.Chciałbym wspomóc serwer i dlatego składam podanie.Co do konta na forum założyłem nowe ponieważ na stare konto zapomniałem hasła.Oczywiście od dzisiaj regularnie będę odwiedzał forum.
Kontakt:GG moge podać w razie potrzeby.

Składki:Oczywiście że tak jeżeli forma płatności jest możliwa przez sms albo PSC.

Tak wiem nie miałem jeszcze szans wstawić demka ale często zglaszam odpaleńcow na u@ a czasami i na forum.

By JaNcZo_wiN,

Nawet nie napisałeś posta w "Przedstaw się" , nie spełniasz wymagań. Zamykam

By Sevral,

Otwieram na prośbę Autora tematu

By ♔Honor,

Bądz aktywniejszy, staraj się a z czasem otworzę. Zamykam bo na razie wszyscy są na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze 16 lat , po drugie mały staż na sieci , po trzecie brak wstawionych demek , po czwarte brak zgłoszeń na sbx , po piąte gametrack nie powala , 

NIE NIE NIE NIE NIE NIE 

spróbuj za rok , jak skończysz 17 i będziesz nadal na sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez jestem na Nie .
Sami zobaczcie co sie dzieje jak taki mlody admina dostaje. Zero aktywnosci czy na forum czy na serwie. A jak jest juz aktywny to wtedy pokazuje ze ma wladze .
Juz nie jeden byl przypadek mlodego admina i samy przypomnijcie sobie jak wygladala jego aktywnosc , obowiazki na serwie i wgl.
Za młody jak dla mnie na admina i tyle , brak demek jekich kolwiek i do tego z tego co przeczytalem w podaniu to kolega ma u nas juz drugi konto na forum a nie wolno miec .
Na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widziałem nie raz, grzeczny jest ale mam tak wiele mam na nie ..

Wiek, co prawda to może być dyskusyjne ale jednak dość młody żeś..

Ilość godzin wg, gametrackera to 5252 minut czyli 87h..

Gdy dołączałem do batona postanowiłem sobie że napiszę podanie gdy ubije 5000 fragów, a to mi zajęło trochę więcej czasu..

Dnia 1.04.2018 o 20:02, Macius v2 napisał:

Oczywiście od dzisiaj regularnie będę odwiedzał forum.

Tutaj też się dość zasadniczo pogrzebałeś.. Bo widzisz ja obiecałem sobie że od dzisiaj też będę nowym, wspaniałym człowiekiem, przykładnym obywatelem i wzorem do naśladowania

giphy.gif

Ponadto, jesteśmy dość ostro rozczarowani zachowaniem naszego ostatniego admina który chciał tu rządzić a gdy tylko tak się stało od razu mu się odechciało wszystkiego (po 2óch tygodniach złożył wypowiedzenie..), więc jesteśmy ostro zrażeni i niestety ale póki nie pograsz dłużej, nie będziemy Cię częściej widzieć raczej możesz zapomnieć o fioletowym kolorku..

Być może Janczo ma rację że chodzi o rok, choć ja bym spojrzał na Ciebie przychylniej już za kwartał jeśli widziałbym ku temu podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE.

Mam wrażenie, że na siłę zacząłeś nabijać posty aby nadrobić wymagania co do forum :D Ale, ok... mi to nie przeszkadza tyle, że nie to jest w adminowaniu najważniejsze, a umiejętność obiektywnej oceny sytuacji, rozpoznawania cziterów itp., a ty nie masz ani jednego demka co jest(A PRZYNAJMNIEJ POWINNO BYĆ) podstawą do pozytywnego rozpatrzenia podania.

Jeśli rzeczywiście Ci zależy na adminowaniu na tej sieci, to wykaż się i udowodnij, że to nie jest tylko nieodpowiedzialna decyzja pod wpływem impulsu. Kolejna sprawa, jeśli kiedyś dostaniesz tu admina, steam powinien być obowiązkowy.

Masz 16 lat a my z doświadczenia wiemy, że po takim wieku można się spodziewać wszystkiego, mam na myśli nieodpowiedzialność oraz brak rozsądku z brakiem dojrzałości do funkcji na czele.

Nie znam Cię z serwera ale moim zdaniem (jeśli Ci, co się znają nie mają zastrzeżeń) szansa CI się należy ale powinieneś ją dostać dopiero po dłuższym czasie spędzonym na forum... to będzie dla Ciebie też test, czy nie zrezygnujesz z H-E po tym, jak nie otrzymałeś teraz admina.

Jeśli opiekunowie lub czerwoni uznają, że jesteś gotowy(będziesz aktywny przez długi czas z nami, a nie tylko przez miesiąc) do ponownego rozpatrzenia podania, wtedy powinni otworzyć temat ponownie.

@Macius v2 bądź aktywny, zgłaszaj naruszenia i nagrywaj demka przede wszystkim, oraz uzbrój się w mega pokłady cierpliwości do ponownego rozpatrzenia :D  TYM CZASEM NA NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- brak Steam

- staż na forum 
- "tylko" 83h na GT

+ w przeciągu ostatnich 7 dni byłeś min. 10h
+/- starasz się brać udział w życiu społeczności, ale czasami nie tak jak trzeba

• Jestem na NIE.

Przynajmniej nie jesteś jak pewien Adi123xd, może za pół roku lub szybciej się zgłoś.  Jak nadrobisz staż na forum i zgłoszenia to ujdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. @Macius v2  tak może ma mało demek. Ale na tak nie Stefana ale @JaNcZo_wiN też nie ma steama a ma admina global. Dużo ma przegrane więc powinien dostać ten okres próbny ja go może nie dostałem ale ty powinieneś bo ja na to nie zasługuje.

By JaNcZo_wiN,

Nie mam steama bo mnie nie stać :( , a range Global coś tam, dał mi Baton z Honorem i Sevralem po znajomościach

By Sevral,

nie wiem skąd wiozłeś informację że JaNcZo_WiN nie ma steam . . . ale po raz kolejny muszę ci to powiedzieć, gadasz głupoty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, że Cię lubię i naprawdę tworzysz miłą atmosferę to popieram słowa @Lio.

- Nie posiadasz steam.

- 16 lat to za mało.

- Aktywność forum za mała.

- No i nie ma DEMEK, a to jest ważne.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko i tego że brak steama i odpowiedniego wieku potrafi zgłaszać cziterkow oraz ma doświadczenie w wypatrywaniu wallhacka bo aima to raczej kazdy rozpozna i jestem na TAK 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na plus:
- zgłasza dużo na sbx, nagrywa demka
- kulturalny
- aktywny na forum
- duzo na serwie przebywa
- wiek też. W wieku 16 lat człowiek jest już dojrzały więc nie widzę problemu
Na lekki minus:
- brak steama, ale sam go nie miałem na początku adminowania. Do tego brak steama nadrabia tym że na forum dużo przebywa więc jak będzie dostępny na forum i na kompie to wiadomo że wejdzie na serwa,

JESTEM NA TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+Bardzo dużo na forum prawie 24h na dobe 😄

+Sporo na serwie

+Ogarnięty

+Potrafi dojrzeć, że ktoś ma wh

- Steam (Tak samo jak ja XD)

-/+ Wiek według mnie bardziej na + ponieważ nie ma on żadnych chamskich zachowań ani tym podobnych 

Na Tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak. 

Widać że się starasz na forum Cie widzę codziennie, odpalow zgłaszasz bo zgłoszenia są i trafne, steam to tak o ja jak zaczynałem asminlwac to nie miałem i było git. Ale twój wiek jest na minus dla mnie i niestety ale jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra jest 7 na - i 6 na +, powiem tak dam ci szanse ( 6 na - 7 na +) mam nadzieje że nie zawiedziesz serwerowni ( jeżeli tak to minimalny wiek będzie bez dyskusyjnie 18 i wszyscy ci podziękują ;]  ) , zgłoś się do @Honor, temat zamykam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.